Купуєте статтю? Будьте уважні!

Незважаючи на те, що більшість статей на моїх сайтах підготовлені мною особисто, іноді буває доводиться вдаватися до послуг копірайтерського бірж. Причин тому безліч: брак часу, відсутність натхнення і бажання його шукати, проста людська лінь ворушити мізками або залишки грошей на акаунті, що не досягли мінімалки для виведення та інше.

Часто мене рятували мої статті, виставлені на продаж, але до сих пір не зацікавили нікого. Підготовлені вони ще в ту пору, коли копірайтинг був одним з моїх улюблених невеликих підробітків. Шкода, що тривала така пора недовго, тому і вільні статті статті під кінець.

Так що прикупивши кілька “чужих” статей, мені захотілося поділитися з читачем своїми спостереженнями і дізнатися досвід роботи інших веб-майстрів.

Для себе я відзначила:

Не варто женуться за дешевизною. Звичайно, якщо Ваш сайт орієнтований тільки на продаж посилань, то дешеві рерайт саме те.

Купив статтю на 500-800 символів за 30 центів, і продали ссилочку за 2-5 баксів, а то і того більше.

Купуючи статті постійно, виберіть собі тих, копірайтерів, які пройшли перевірку “якості”.

Бійтеся новачків. Звичайно не всі початківці копірайтери погані, але все ж більшість ще професійно не зміцніли.

Перевіряйте унікальність. Шахраї живуть скрізь. Одну і ту ж статтю можуть виставити одночасно на декількох біржах.

У разі недоброякісності роботи копірайтера не бійтеся скаржитися в службу підтримки. Вам завжди підуть назустріч.

Однією з умов успішності веб-ресурсу є цікавий контент. Ви можете використовувати свої тексти для сайту або ж замовити їх у професійних копірайтерів. У першому випадку Ви платите часом, у другому – своїми фінансами. Який варіант вибрати – вирішувати Вам.

Що робити з копирайтерами-шахраями?

Як то кажуть, на кожного скептика знайдеться свій проноза. Але, що б не трапилося, завжди звертайтеся в службу підтримки. Оскільки порядна копірайтерський біржа стежить за своєю репутацією, вона постарається максимально полегшити життя замовнику.

Ось так і в мене на днях був випадок, коли куплена стаття на Advego виявилася вже кимось опублікована. Ясна річ, ніякої ручної перевірки унікальності я не робила. Але тим не менш, перед її публікацією мене раптом осінило, що забудькуватість це не є добре. І той же Advego Plagiatius відрапортував, що стаття вже є не унікальною.

Образливо і прикро. Але, якщо вчасно звернутися в службу підтримки я повністю повернула свої гроші. До речі, зроблено все було оперативно і без найменших нарікань з мого боку.

Новий файлообмінник HitFile

Заробіток в інтернеті: мій шлях до нього

Залишити відповідь