Кращі біржі фрілансу для віддаленої роботи

Біржа фрілансу є робочим сервіс, в якому виконавці можуть знайти багато замовлень по потрібному напрямку і заробляти на цьому гроші. Завдяки таким майданчикам, можна подивитися, як працюють автори, які у них відгуки і завдання, ступінь завантаженості і виконання замовлення.

Відомі фріланс-біржі

Freelancehunt. com
Тисячі публікуються проектів щотижня, широкий вибір спеціалізацій для замовників, можливість публікації проектів та конкурсів, безпечна робота через Сейф, верифікація профілю, зручна і потужна платформа з API, безпеку і цілодобова підтримка – на сервісі безкоштовно можуть працювати як новачки , так і професіонали.

Fl.ru. Багатопрофільна біржа, яка працює довгий час. Для зручності тут навіть створено спеціальний додаток для роботи. Виконавець зможе знайти тут роботу, налаштувати терміни, виплати, напрямок і заявки.

Кращі біржі фрілансу для віддаленої роботи
Mother working from home with kids. Quarantine and closed school during coronavirus outbreak. Children make noise and disturb woman at work. Homeschooling and freelance job. Boy and girl playing.

Moguza.ru. Тут також є багато роботи по різному напрямку. За роботу нараховується 100 – 5000 рублів. Чим вище рейтинг фрілансера, тим більше можна заробляти на замовлення.

Weblancer.net. Для новачків тут пропонується багато нескладної роботи. Щоб завдання були доступні для виконання, потрібно оплатити тариф. Залежно від обраних напрямків і буде залежати підсумкова ціна. Як правило, вартість починається від 1 $.

Work-zilla. Ця біржа також підійде для початківців користувачів. Завдання тут поповнюються щодня, тому роботу за своїм напрямом знайти вдасться.

Kwork. Сервіс відрізняється тим, що виконавці самі виставляють свої послуги, поставивши при цьому однакову ціну – 500 рублів.Такі завдання називаються Кворкамі. Потрібно розмістити послугу і чекати відповіді від замовників. На перших порах можна попрацювати і за таку суму, а, вже набравшись досвіду переходити на більш високу оплату на інших проектах.

ТОП-10 кращих професій для віддаленої роботи (Фріланс)

Фрілансер – хто ти такий і як тобою стати?

Яких замовників слід уникати беручи завдання на фрілансі

Як заробити на фрілансі для початківців

AllFreelancers. Рекомендується спочатку оформити портфоліо, щоб замовники зрозуміли, що собою являє виконавець і вибрали його для своєї роботи.

В таких проектах можна знайти роботу по різному напрямку, але, якщо потрібні майданчики, які спеціалізуються по одному профілем, то потрібно переходити до спеціалізованих бірж.

Де шукати роботу копірайтеру?

Etxt. Біржа фрілансу, на якій можна виконувати замовлення, а також додавати власні статті на продаж. Початкова ціна за 1000 символів – 10 рублів. Початківці користувачі можуть спочатку заробляти невеликі гроші, але зі збільшенням рейтингу і досвіду, можна брати замовлення на вищу вартість.

Advego. Велика майданчик, в якій є багато роботи для виконавців. В основному, це написання текстів, але зустрічаються завдання, де потрібно підписатися в соцмережах.

Text.ru. Можна спробувати свої сили і на цьому проекті. Спочатку тут потрібно пройти тест для розуміння рівня грамотності. Після цього вже будуть доступні замовлення для роботи.

Turbotext. Менш популярна майданчик, де можна на замовлення писати тексти на різну тематику.

Copylancer. Нескладний дизайн і багато завдань для роботи. Можна викладати статті на продаж, або писати їх на замовлення.

ContentMonster. Ця біржа підходить вже для більш просунутих копірайтерів, який зможуть написати статтю хорошої якості

Miratext.Ще один сервіс з безліччю замовників і виконавців.

Яку майданчик вибирати для роботи, потрібно з’ясувати самостійно. Де зручніше працювати, більше замовлень, туди і треба йти.

Біржі для розробників

Pchel.net. Тут програмісти знайдуть багато роботи з різним рівнем складності. Можна брати замовлення, або виставляти свої проекти на продаж. Можна оплатити покращений «PRO» аккаунт, щоб відрізнятися від інших і мати більше переваг.

Toptal. Перш ніж починати роботу, спочатку потрібно пройти спеціальний відбір (на знання англійської мови, тест на кодинг, інтерв’ю з показом екрану і виконання тестового проекту). Якщо виконавець проходить відбір, то підписує договір і стає розробником майданчика. Проект сам знаходить замовлення і оплачує їх.

GlobalFreelance. Для початківців програмістів саме те. Завдання тут прості, а оплата невелика. Зате можна отримати досвід і знання при роботі.
1clancer.ru. Проект актуальний для розробників 1С. Є багато роботи з різним рівнем складності.

Де можна працювати дизайнерам і ілюстраторам?

Illustrators.ru. Кожен день на проекті доступні нові замовлення для ілюстраторів. Можна знайти роботу навіть початківцю виконавцю.

Krop. Цей іноземний проект буде корисний для web-дизайнерів. У своєму профілі можна додати портфоліо, щоб замовники обов’язково звернули на нього уваги. Якщо активно працювати, то за місяць можна заробити 100-500 доларів.

99designs. Ще один іноземний сайт, в якому влаштовуються конкурси для отримання замовлення. Учасники показують свої варіанти робіт, а замовник вибирає переможця. Той, хто виграє, забирає оплату і надсилає клієнтові готову роботу.

DesignCrowd.Тут виконавці самі надають свою роботу і розцінки за неї. Замовники вибирають з ким їм працювати. Як тільки оплата перекладається виконавцю, він починає роботу.

LogoMyWay. Отримання замовлення також залежить від конкурсного рішення. Як роботи можна створювати логотипи. Є також і більш складні замовлення.
Coroflot. Щоб знайти хорошого замовника з гідною оплатою, важливо розмістити портфоліо в профілі.

Зарубіжні біржі фрілансу, з якими теж можна працювати.

Upwork. Дуже велика майданчик з різними замовленнями. Програмісти, дизайнери, копірайтери – тут багато напрямків для роботи.

Onsite. Щоб працювати з сайтом, потрібно спочатку показати приклади робіт. Якщо вони сподобаються адміністрації, то можна буде зареєструватися і працювати з різними замовниками.

Fiverr. Реклама, інтернет-маркетинг і саунд-дизайнери – якщо це те, що потрібно, тоді потрібно переходити сюди.

Dribbble. Тут робота підійде для геймерів, дизайнерів, художників і розробників.

Remotive. Якщо цікава робота в сфері маркетингу і копірайтингу, то це біржа буде відмінним варіантом.

Radrof. Крім роботи тут доступний великий форум з виконавцями. Можна читати корисні матеріали, задавати питання, радитися і ділитися досвідом з іншими користувачами.

Висновок

Завдяки таким бірж фріланса, можна попрацювати з різними напрямками, набратися знань і досвіду, і співпрацювати з більш великими замовниками за високою ціні. Якщо дуже добре розбиратися в якійсь окремій спеціальності, можна обов’язково знайти роботу і отримувати хороші гроші.

Як просувати свої послуги (товар) в Instagram

Як обманюють в Інтернеті?

Як відкрити майстерню з ремонту взуття?

5 корисних порад для Фрілансера початківця

error: Вміст захищений!!