Кредити – поговорим про переваги та недоліки Кредитів

У всіх у нас є мрії. Якісь плани, кількість яких з часом стає все більше і більше. Для здійснення більшості з них, потрібні матеріальні засоби. І ось тут починаються всі проблеми. Чому планів багато, а грошей мало? Чому все не навпаки? І, як рішення цих питань, багато хто вибирає кредит.

Основна перевага кредиту – це те, що свою «мрію» Ви отримуєте тут і зараз. Форми кредиту бувають різні: іпотеки, кредитні картки та інші. Детальну інформацію про форми Ви можете дізнатися в банку, в якому обслуговуєтеся.

Якщо Ви берете банківський кредит, то процедура виглядає приблизно так:

– Вказівка ​​мети, з якою берете кредит, і суми. Ви повинні заповнити анкету. Банк повинен розглянути Вашу заяву і затвердити.

– Надання довідки про доходи, паспорта, ідентифікаційного коду, свідоцтво про шлюб (про розірвання), паспорт чоловіка (дружини), свідоцтво про народження дитини (якщо такий є).

– Якщо у Вас є, то ще потрібні документи про додатковий дохід, що істотно збільшують шанси на отримання кредиту.

Якщо Ви маєте кредит в іншому банку, то також Ви повинні надати: банківську довідку про наявність та стан кредиту, договори і додатки.

Банківський кредит

В даний час, кредит – невід’ємна частина економіки будь-якої країни. Всі кредити поділяються на види. Одним з найбільш поширених є банківський кредит. Цей вид має дуже широку сферу застосування. У міру розвитку систем кредиту, банківський кредит набуває все більшого поширення. У свою чергу, він також підрозділяється на види. Ми наведемо найбільш зручну і зрозумілу класифікацію.

Міжнародний кредит. Цей вид кредиту використовується в зовнішніх відносинах країн. Учасником може бути як юридична особа, так і будь-якої фінансово-кредитний інститут. Але найчастіше боку – це уряди держав.

Іпотечний кредит

– кредит, який видається на покупку житла або його будівництво. В якості застави – житло. Найчастіше іпотека видається на досить тривалий термін: від 5-ти років до 30ти.

Державний кредит

– вид кредиту, при якому держава бере гроші у банків або у будь-якого фінансово-кредитного інституту для ліквідації браку грошей в бюджеті.

Споживчий кредит

– кредит, що видається населенню компаніями, кредитними організаціями, банками для купівлі товарів і послуг. Тобто оплата відбувається в розстрочку протягом довгого часу (частіше від 2-х до 7ми років).

Кредит готівкою

Кредит готівкою
Time money savings vector, flat cartoon timer or clock with lots of loan or credit cash and calendar date, financial waiting or transaction payment deadline, time save success modern concept

Існує багато речей, які придбати можна тільки за готівку, в кредит взяти не можна. У такому випадку можна скористатися кредитом готівкою. Такі кредити вважають найсуворіших в оформленні. В такому випадку банки до позичальників і їх доходам встановлюють більш жорсткі вимоги, Список затребуваною документації ширший, і оцінка заявок здійснюється більш ретельно.

Зазвичай кредити готівкою видаються на термін до 5 років. Якщо кредит оформляється на короткий термін, наприклад, на рік, необхідно уточнити, чи не буде вимагати банк за це комісію, штрафів, зазвичай це від 1 до 3%. Більш того, майже всі банки встановлюють мораторій по часу на дострокове погашення кредиту від 3 місяців до року.

Пам’ятайте: часто банки, щоб не показувати великий відсоток по кредиту, пропонують аннуїтетную форму погашення. На початку погашення кредиту прогресують відсотки, і менше погашається сума кредиту. У подальших платежах процентна сума зменшується, і більше йде погашення кредиту.

Основні вимоги для отримання кредиту готівкою: постійне місце роботи, стабільна зарплата, паспорт і другий документ, що засвідчує особу.

Споживчий кредит

Це продаж споживчих товарів торговими підприємствами з відстрочкою платежу або надання банками позик на придбання споживчих товарів. Сюди ж входить оплата різного роду витрат особистого характеру (оплата навчання, обслуговування медичного плану і т.п.).

Чим відрізняється споживчий кредит від інших? В даному виді кредиту об’єктом кредитування можуть бути як гроші, так і товари.

Суб’єктами кредиту, з однієї зі сторін, виступають кредитори, в цьому випадку це комерційні банки, установи, що надають споживчі кредити, ощадкаси, магазини і різні інші підприємства, а з іншого боку – позичальники, фізичні особи.

Отримати споживчий кредит може не кожен, банки повинні бути впевнені, що видані кошти будуть повернуті разом з% і іншими виплатами.

Для цього вони з’ясовують вашу кредитну історію, а саме: чесний Ви людина і вмієте ви виплачувати борги, ви повинні мати не надто маленькі доходи, досить стабільні. Якщо ви маєте особисту власність, вона може стати запорукою того, що кошти, отримані банком, будуть повернуті.

Споживчий кредит отримати можна один раз, гроші перераховуються вам на відкритий рахунок для оплати товарів / послуг за наданими рахунками, або можливе отримання готівкових коштів через касу Банку.

Іпотека.

Припустимо, Ви – молода людина, дівчина, пара – неважливо. І Вам потрібна квартира. А коштів, втім, як завжди, не вистачає. Які будуть варіанти? Збирати. Але от питання: коли Ви назбираєте потрібну суму? А до цього, де жити? Може бути іпотека? Давайте розглянемо плюси і мінуси кредиту на квартиру.

Почнемо з хорошого.

  1. По-перше, як тільки Ви оформили договір, Ви відразу стаєте власником житла і можете переселятися.
  2. По-друге, вартість житла постійно зростає, а значить інвестувати свої гроші тут і зараз – вигідно для Вас.
  3. По-третє, якщо квартиру знімати, то за вартістю, то на то і вийде. Тільки так, Ви платите за свою квартиру, а, орендуючи, віддаєте гроші чужому дядькові.
  4. По-четверте, Ви можете повністю або частково погасити кредит, і тоді, відсотки будуть вважатися на решту суми.

Але, тепер про мінуси.

Першим недоліком можна назвати переплату. Ну, а як Ви хотіли? Тут, зараз і безкоштовно? Другим в списку буде початковий внесок. Іноді він досягає 30%. Молодій родині трохи простіше. Їм можуть запропонувати спеціальні програми. Третє, Ви повинні мати достатньо високі доходи (від трьохсот доларів на одну людину в місяць).

Загалом, так: потрібно житло зараз, немає достатньо коштів – зверніть увагу на іпотеку. Тим більше що безліч банків пропонують стільки ж варіантів. Вивчіть все і підберіть найбільш вигідний для себе.

Причина відмови у видачі кредиту

Банки досить часто відмовляють у видачі кредиту. І те, що Ви вже оплатили будь-які квитанції і додаткові платежі, ніякого значення не має. Якщо сума кредиту не велика, то від Вас можуть вимагати всього паспорт і ідентифікаційний номер. А ось, якщо мова йде про більш велику суму, то все не так просто.

Для початку, в банках співробітників вчать за зовнішнім виглядом людини і його поведінки виявляти потенційно ненадійних клієнтів. Тому, якщо Вам потрібні ці гроші, поставтеся серйозно до цього походу: зверніть увагу на одяг і свою поведінку. Тому, що система безпеки і просто співробітники уважно спостерігають за Вами. Не грубо, якщо щось йде не так, як було задумано. Також, Ви заповнюєте анкету. Для її обробки використовують ськоррінгової систему.

У чому ж полягає суть цієї системи? Кожному відповіді належать бали, сума яких і визначає рішення банку: давати чи не давати. Більш того, з системою Ви не зможете поговорити, і ніхто Вам не скаже, де саме допущена помилка. Все це відбувається для того, щоб захистити банк від обману в наступний раз.

Якщо ж Ви успішно заповнили анкету, доходів досить, щоб виплатити кредит, і Ви надали всі документи, то вперед: отримуйте свій кредит!

Кредити — поговорим які вони бувають

КРЕДИТ (від лат. Creditum — позика, борг, credere — вірити)

Роздільний бюджет: в чому плюси для сім’ї?

Залишити відповідь