Як взяти кредит на банківську картку в Україні

Мікрокредитування – це специфічний продукт фінансового сектора. Воно полягає у позиці невеликої суми грошей, щоб підприємець міг розпочати власну справу. Гроші потрібні на кожному етапі ведення своєї справи чи свого господарства. Дрібні підприємці не завжди можуть вкласти певні інвестиції в розвиток своєї справи, і вона розвивається дуже повільно, тільки за рахунок прибутку. Кредит для малого бізнесу стає необхідною фінансовою підтримкою. Однак позичальниками можуть бути не тільки підприємці-початківці, а й люди, які не мають власності, і у яких виникли серйозні фінансові проблеми.

Які кредити можуть вибрати звичайні люди? На яких умовах та з якою метою?

Що кредитори вимагають від позичальників, дізнаєтесь із статті.

Позики та мікрокредити від найкращих МФО України 2022

кредит на банківську картку

Мікрокредити в побуті українців зарекомендували себе як інструмент виживання. Це єдина і остання надія де взяти кошти на лікування або харчування під час безробіття. Тому мікрофінансові організації видають тимчасові позики до трьох місяців і невеликі суми, в розмірі до 15 тисяч гривень.

Безумовно, що мікропозика вона не підходить для підприємців, а рятує пересічних громадян.

Перше, що необхідно зробити, щоб отримати позику – це зайти на сайт “Підбір найкращих кредитів та мікропозик України!”

Тут кожен зможе підібрати для себе найоптимальніший варіант за умовами, які пропонує сервіс. Для цього потрібно у спеціальній формі вказати два параметри:

• необхідну суму кредиту;

• на скільки днів потрібно взяти позику.

Також за бажанням можна вибрати додаткові особливості: взяти позику без відсотків, вказавши тип зайнятості. Це бонус для новачків, які беруть перший кредит.

Важливо, що багато МФО (мікрофінансові організації) проводять акції для нових клієнтів, видаючи кредити під 0% чи зі знижкою.

Після заповнення форми та вибору розміру позики необхідно натиснути кнопку «Підібрати компанію», далі сервіс підбере оптимальні пропозиції. Серед яких кожен користувач зможе вибрати мікрофінансову організацію, враховуючи свої потреби.

На головній сторінці сайту “Підбір найкращих кредитів та мікропозик України!” написано повідомлення, що сервіс допоможе взяти мікрокредит для екстреного вирішення фінансових проблем. Для цього зібрані надійні компанії, які відкрито та зрозуміло для клієнтів ведуть свою діяльність.

Мікрокредити в Україні – перелік пропозицій

як терміново взяти кредит

Кожен позичальник зможе зробити свій вибір, враховуючи доступні розміри грошових сум до позики, процентної ставки, терміну кредитування та вікових обмежень, встановлених адміністрацією МФО. Для гарантії схвалення мікрокредиту та отримання позики рекомендується подавати заявки до кількох МФО.

На сайті “Підбір найкращих кредитів та мікропозик України!” опубліковані візитки мікрофінансових компаній, що видають кредитні позики на банківську картку. Щоб підібрати МФО для себе, враховуючи свої потреби, потрібно скористатися фільтром, який знаходиться тут же на головній сторінці сайту.

Необхідно вказати бажану суму позики, наприклад, 2000 гривень, вказуємо бажаний термін позики, наприклад, 15 днів.

Опцію «тип зайнятості»

  • працюючий,
  • безробітний,
  • студент,
  • пенсіонер,

можна залишити за замовчуванням (неважливо).

Опцію «Додаткові параметри» вказуємо, що це перша позика і беремо безкоштовно (під 0%), для цього ставимо галочку у спеціальне віконце.

Кредит готівкою без довідки про доходи

Що це означає? Справа в тому, що деякі мікрофінансові компанії проводять акції і своїм новим клієнтам надають першу позику під нуль відсотків або під 0,01%, що виходить дуже вигідно для клієнтів. Тому, хто хоче скористатися такою вигідною кредитною пропозицією, варто звичайно ж поставити галочку і натиснути велику синю кнопку «Підібрати компанію».

Після чого сервіс дасть усі можливі мікрофінансові компанії, які підходять за заданими у фільтрі критеріями.

У нашому випадку це дві тисячі гривень терміном на 15 днів, перша позика безкоштовно. Обираючи МФО із запропонованих компаній звертаємо увагу на такі пункти у візитній картці, як сума позики.

На всяк випадок необхідно звіряти відсоткову ставку, звичайно в даному випадку вибрано під нуль відсотків. тому потрібно звертати тоді увагу що буде написано у візитці компанії, бо не всі дають під нуль відсотків.

Бачимо, що МФО Miloan видає перший кредит під 0,01% до 5 тисяч гривень.

Кому потрібна сума більша, то звичайно ж тут не вийде взяти кредит під 0,01% на суму понад 5000 гривень.

А от, наприклад, МФО Dinero видає першу позику до десяти тисяч гривень під нуль відсотків.

Необхідно звернути увагу на вік, наприклад, кому 18 років, то Miloan не підходить, тому що там обслуговують клієнтів, яким виповнилося 20 років і більше, а ось Dinero підходить, тому що тут виплачують кредити клієнтам яким виповнилося 18 років і більше.

Також є така умова, як час обробки – це той час, який знадобиться мікрофінансовій компанії прийняти рішення щодо заявки клієнта. Тобто адміністрація перевіряє та схвалює кредит, якщо клієнт відповідає їхнім вимогам.

Але, як правило, всі мікрофінансові компанії України у 80% випадків приймають позитивне рішення та дають добро на кредит. Але експерти рекомендують подавати заявки відразу в кілька МФО для того, щоб збільшити свої шанси та сто відсотків гарантовано отримати позику на банківську картку.

Щоб оформити кредит, достатньо вибрати із запропонованого списку МФО, і натиснути на кнопочку «Оформити». Відкриється офіційний сайт кредитора.

4 популярних мікрофінансових компаний 2022

 

1) MILOAN: мікрокредити з 18 років

Допустимо, вибрали фінансову компанію MILOAN. Перший кредит вона дає під 0,01%, максимальна сума позики до 12 тисяч гривень на 30 днів. Компанія нова працює з 2016 року.

Встановлено ліміт на вік: видає гроші в кредит повнолітнім людям, починаючи з 18 років до 70 років. Що є великим плюсом, тому що небагато компаній, які дають гроші в борг молодим вісімнадцятирічним людям. Гроші видаються на банківську картку.

Щодо оформлення інформації немає, але є телефон, який працює з 8-00 до 20-00, і знаходиться на головній сторінці сайту.

Тут же розташований фільтр, де потрібно вказати суму, термін кредиту та натиснути кнопку «Подати заявку». Відкривається вікно із формою реєстрації. Вона дуже проста, достатньо вказати:

• своє прізвище, ім’я та по батькові;

• ідентифікаційний код;

• номер телефону;

• адресу електронної пошти;

• підібрати пароль;

• дати згоду на обробку персональних даних та отримання інформації від сервісу щодо новин та появи нових фінансових продуктів.

Після заповнення анкетних даних треба натиснути на велику червону кнопку. «Зареєструватись».

Далі відкриється нова сторінка, де потрібно буде запровадити дані паспорта, контактну інформацію та адресу проживання. І, звичайно, потрібно вказати реквізити банківської картки, на яку хочете отримати кредит.

Тут потрібно пам’ятати, що кредитор видає позику онлайн лише на особисту банківську картку позичальника, в ідеалі, щоб вона була іменною банківською карткою. Час обробки заявки – 20 хвилин.

2). МФО Dinero.ua – мікрокредит онлайн миттєво з 18 років

мікрокредит онлайн миттєво

На головній сторінці сайту вказано, як це працює. Сервіс видає перший експрес-кредит на 30 діб на суму до п’ятнадцяти тисяч гривень. При цьому схвалення від адміністрації надходить протягом п’яти хвилин. Довідка про доходи не потрібна. Але є вимоги до позичальника:

• повинен мати 18 років та старше, аж до 70 років;

• необхідно, щоби був громадянином України;

• мав цивільний паспорт;

• була банківська картка, бажано, щоб особиста.

Реєстрація в мікрофінансових компаніях проходить скрізь приблизно по тому самому алгоритму. Перед реєстрацією потрібно вказати бажану суму кредиту у гривнях та термін кредитування.

У Dinero можна за варіантами:

  1. 7;
  2. 14;
  3. 30;
  4. 45 днів,

якщо перший кредит, можна вказати під 0%. Це дуже хороший бонус, бо немає взагалі жодної переплати, якщо взяли 5000 гривень на позику, то п’ять тисяч гривень треба повернути.

Після заповнення форми необхідно натиснути на велику кнопку жовтого кольору «Подати заявку».

Відкриється вікно із формою реєстрації. Тут потрібно запровадити своє прізвище, ім’я та по-батькові, ідентифікаційний, код, номер мобільного телефону, адресу електронної пошти, дату народження, дані паспорта, а також треба поставити галочки, щоб підтвердити всі вимоги сервісу.

Після цього натиснути на червону кнопку «Продовжити».

Відкриється форма, куди потрібно запровадити реквізити своєї банківської картки. Відповідь про ухвалене рішення прийде через 15 хвилин.

3). Credit7 – компанія з іноземним капіталом

Credit7

Кредит без відмови. Хоча штрафні санкції за порушення умови договору передбачено, але адміністрація їх не дуже застосовує. Так пишуть у відгуках позичальники. Згідно інформація з візитної картки, Credit7 – це товариство з обмеженою відповідальністю є фінансовою установою зі 100% іноземним капіталом, офіс знаходиться у Києві. Дата державної реєстрації 15.01.2019 року.

Товариство занесено до Державного реєстру фінансових установ. Займається наданням кредитів громадянам віком від 18 років і до віку 65 років. Тривалість кредитування невелика від 5 діб до 30 діб.

Процентна ставка за позикою від 0,01 до 1,99%. Під час реєстрації необхідно пред’явити паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.

Credit7 – солідна компанія. Навіть сайт у них зроблений дуже якісно і виглядає як серйозний бренд. Видають першу позику під нуль відсотків. Кредити до 15 тисяч гривень – це максимальна сума терміном до 30 днів. Компанія постійно розігрує різні подарунки, є у них акція «Приведи товариша».

Тут можна заробити на халяву 200 гривень. Якщо ви приведете клієнта, він оформить заявку і йому її схвалять, він отримає бонус 0,01%, а ви 200 гривень.

4). SlonKredit – компанія, яка видає кредит до сто тисяч гривень

сервіс видає довгострокові позики від 5 тисяч гривень

Сервіс займається тим, що видає довгострокові позики від 5 тисяч гривень і до 100 тисяч гривень, терміном від трьох місяців і до 24 місяців максимально. Але можете не розраховувати, як кажуть клієнти, що схвалять перший кредит на 100 000 гривень.

Спочатку перевірять порядність позичальника та схвалять перший кредит до 10 тисяч гривень терміном на три місяці. Тому, кому потрібна невелика сума коштів, можете звертатися до цієї компанії. Гроші видають так само, як і в інших МФО – на банківську картку.

Кредит можна оформити на в любий момент на протязі доби.

Сервіс працює цілодобово. Гроші видаються протягом 24 годин, тобто 24 на 7. У будь-який час можете подати заявку та отримати гроші на картку.

Компанія молода, працює з 2018 року, має чудовий відсоток схвалення, тому що тільки розкручується, успішно розвивається та набирає клієнтську базу.

Тож якщо вам ніде не схвалюють позику, можете спробувати подати заявку до цієї фінансової організації.

Резюме

Людям, що гостро потребують грошей дуже важко утриматися від спокуси взяти гроші в борг у широко розрекламованих кредитних фінансових установах. Їхня пропозиція позики на короткий термін, як то кажуть «до зарплати», виглядає надзвичайно привабливо.

Мало формальностей, прості вимоги та швидка процедура присудження позички – найважливіші переваги.

Ухвалюючи рішення про позику до зарплати, потрібно пам’ятати про своєчасність повернення грошей, інакше позичальник може створити собі величезні проблеми.

Заробіток грошей без вкладень в Twitter

Де знайти віддалену (дистанційну) роботу в 2022 році

Як купити земельну ділянку ( практичні поради )

Як купити квартиру: розстрочка, виплата, в кредит