Кредит під заставу, що це таке та як його отримати

Заставні кредити дозволяють отримати більші суми грошей, ніж споживчі кредити без застави майна. Під заставою можуть бути дорогі предмети та об’єкти, наприклад, автомобіль, квартира, будинок, земельна ділянка. Небанківський кредит на відміну від банківської позики може бути отриманий під заставу автомобіля або дорогої електроніки.

Де оформити кредит під заставу автомобіля?

Кредит під заставу

Кредити є суто банківськими товарами. Характерною рисою банківської іпотеки є іпотечна застава автомобіля чи квартири. При цьому будь-яка людина, яка підходить під правила та умови банку або небанківської фінансової організації, може зайняти у них певну суму грошей.

Банківські кредити, зазвичай, видаються лише під заставу майна. Тобто, у банку можна отримати кредит лише під заставу. Але його можна отримати за тією самою формулою у небанківській фінансовій організації. Запорукою може бути не тільки нерухомість, а й автомобіль та інше цінне майно.

Небанківський кредит оформляється значно простіше, ніж банківський, який вимагає великих формальностей, особливо іпотечний. Небанківський кредит   позичальник може оформити онлайн.

Заставні кредити: чому їх люблять банки

Кредит під заставу – це банківський продукт, який дозволяє позичальнику зайняти певну суму грошей під заставу майна, що дає гарантію банку на своєчасне погашення боргу позичальником, разом із відсотками.

Гроші, отримані під заставу, позичальник може використовувати для будь-яких цілей, наприклад, на відпустку своєї мрії, на ремонт квартири, придбання дорогих речей тощо.

Головною особливістю заставного кредиту є те, що коли боржник перестає виплачувати свій борг, то кредитор може продати з аукціону нерухоме чи рухоме майно, що перебуває у заставі.

Де в Україні можна оформити кредит онлайн під заставу автомобіля

Здебільшого ці проблеми вирішують небанківські фінансові організації. На думку фахівців «Простобанк Консалтинг», які займаються вивченням українського фінансового ринку банківських послуг, в Україні працюють дві найкращі фінустанови – це «Unigroup» та «Кредит 112». Вони видають небанківські позики під заставу автомобіля.

Умови отримання заставного кредиту у небанківських фінансових організаціях

Якщо ви хочете отримати заставний кредит у небанківській фінансовій установі, попередньо поцікавтеся на яких умовах можна це зробити. Дізнайтеся, яку максимальну суму грошей можна зайняти і протягом якого періоду часу потрібно повернути ці гроші, які необхідно подати документи для оформлення позики.

Заставний кредит фінансові організації «Unigroup» та «Кредит 112» видають під 1,5% на місяць. Оформити можна віддалено в інтернеті на їхньому сайті. Максимальна сума кредиту встановлюється у розмірі до 80% вартості заставного майна. Термін на виплату кредиту встановлено максимально на десять років.

Які документи потребують фінансові організації для отримання заставного кредиту через інтернет? Пакет складається лише з 3 документів:

  • Цивільний паспорт громадянина України.
  • Ідентифікаційний код клієнта.
  • Документи, що підтверджують заставу.

Згідно з правилами, ці фінансові організації надають небанківські заставні кредити позичальникам у вікових межах: починаючи з 18 років і до 75 років.

Висновки

Фінансові установи надають небанківські кредити під заставу цінного майна навіть тим клієнтам, у кого погана кредитна історія.

Вони працюють навіть із тими позичальниками, які мають прострочення за кредитом.

Так що отримати заставний онлайн кредит, не виходячи з дому, цілком можливо.

Як перевірити справжність зливка золота

Де найкраще купувати інвестиційне золото

Де найкраще купувати інвестиційне золото