Що таке криптовалюта (біткойн), та як нею користуватися?

Цифрові форми грошей дозволяють купувати товари та підприємства або обмінювати їх на прибуток. Ось додаткова інформація про те, що таке криптографічні гроші криптовалюта (біткойн), як їх отримати і як убезпечити себе.

У цій статті наводяться дані та інформація для освіти і не пропонує попереджень або управління бізнесом, а також не наказує і не заохочує фінансових спонсорів купувати або продавати певні акції або засоби захисту.

Цифрові гроші (або «криптографія») – це комп’ютеризовані грошові кошти, які можна використовувати для покупки продуктів і підприємств, проте для онлайн-обмінів використовуються онлайн-запису з надійною криптографією.

Істотна частина інтересу до цих нерегульованим грошово-кредитним стандартам полягає в обміні на вигоду, при цьому експерти іноді збільшують витрати до небес.
Ось сім речей, які допоможуть отримати деяку інформацію про цифровий валюті і на що звертати увагу.

1. Що таке цифрові гроші?

Цифрові гроші – це тип платежу, який можна продати в Інтернеті для товарів і підприємств.

цифрові гроші
Brokers work in the office. Investments, multiplication of profits, finances concept

Багато організацій встановили свої власні грошові стандарти, часто звані токенами, і їх можна явно обміняти на адміністративні послуги, що надаються організацією.

Вважайте їх жетонами аркад або клубними фішками.

Вам доведеться обміняти справжні гроші на цифрову валюту, щоб потрапити до адміністрації.

Цифрові валюти працюють з використанням інновації під назвою блокчейн.
Блокчейн – це децентралізована інновація, поширена на безлічі ПК, яка контролює і записує обміни. Частина привабливості цього нововведення – його безпеку.

2. Скільки існує цифрових форм грошей? Чого вони стоять?

За даними статистичних досліджень, більш ніж 6700 різних цифрових валют обмінюються відкрито. Більш того, цифрові валюти продовжують множитися, збір коштів здійснюється через вступні внески монет або ICO.

Загальна оцінка всіх цифрових форм грошей на 18 лютого 2021 року склала понад 1,6 трильйона доларів, а повна оцінка всіх біткойнов, найбільш відомих комп’ютеризованих грошей, була зафіксована на рівні близько 969,6 мільярда доларів.

Кращі цифрові валюти за ринковою капіталізацією, це 10 найбільших за ринковою капіталізацією обмінюваних цифрових валют.

  • Цифрова валюта.
  • Ринкова капіталізація біткойнов 969,6 млрд доларів.
  • Ethereum 222,3 мільярда доларів.
  • Binance Coin 30,5 мільярдів доларів.
  • Кардано 28,3 мільярда доларів.
  • XRP 24,4 мільярда доларів.
  • Litecoin 15 мільярдів доларів.
  • Біткойн Кеш 13,1 мільярда доларів.

3. З якої причини криптографічні форми грошей так добре відомі?

Цифрові форми грошей залучають своїх союзників по цілому ряду причин. Ось абсолютний в цілому мейнстрім: Союзники розглядають цифрові форми грошей, як біткойн, як готівку майбутнього, і поспішають отримати їх зараз, ймовірно, до того, як вони стануть більш значущими.

Деяким союзникам подобається те, як цифрова валюта позбавляє національні банки можливості мати справу з грошовою масою, оскільки через деякий час ці банки в цілому знизять оцінку готівки за рахунок збільшення різних інновацій, що лежать в основі криптографічних форм грошей, блокчейн, на тій підставі, що це децентралізована структура підготовки і записи, яка може бути більш безпечною, ніж звичайні структури розстрочки.

Деяким теоретикам подобаються цифрові форми грошей, оскільки вони ростуть в повазі і не мають доходу в грошово-кредитних стандартах.

4. Чи є цифрові форми грошей розумної спекуляцією?

Цифрові форми грошей можуть рости в ціні, однак численні спонсори вважають їх простими теоріями, а не справжніми підприємствами. Так само, як і реальні грошові стандарти, криптографічні форми грошей не приносять доходу, тому, щоб отримати вигоду, хтось повинен платити за готівку більше, ніж ви.

Це те, що називається гіпотезою спекуляції «найбільш примітним ідіотом». Диференціація для бізнесу, який здійснює всебічний нагляд, який через деякий час розширює свої стимули, збільшуючи вигоду і дохід від діяльності. “Людям, які бачать криптографічні форми грошей, наприклад біткойн, як готівку майбутнього, слід зауважити, що гроші потребують надійності».

Як відзначили вчені, цифрові форми грошей, наприклад біткойн, можуть не бути настільки захищеними, і деякі видатні голоси в області венчурного бізнесу закликають потенційних фінансових спонсорів уникати їх.

Особливо слід відзначити, що дивовижний фінансовий покровитель Уоррен Баффет протиставив біткойнов паперовим чеками: «Це успішний метод відправки готівки, і ви можете робити це таємно.

Чек – це також метод передачі готівки. Чеки коштують дуже багато готівки. Оскільки вони можуть відправляти готівку .

Для людей, які розглядають криптографічні форми грошей, як біткойн, як готівку майбутнього, слід зауважити, що гроші потребують надійності, щоб трейдери і покупці могли визначити розумну вартість продуктів.

Біткойн і інші криптографічні форми грошей безумовно не були стійкими через великої кількості їх досвіду.

Наприклад, в той час як біткойн коштував близько 20000 доларів в грудні 2017 року, його вартість на той момент впала до 3200 доларів в рік. Пізніше, до грудня 2020 року обміни знову досягли рекордного рівня.

Непередбачуваність цього значення створює проблему. Якщо в майбутньому біткойни коштуватимуть набагато більше, люди менш схильні витрачати і обводити їх кругом сьогодні, що робить їх менш прийнятними в якості готівки.

Навіщо витрачати біткойни, якщо вони цілком можуть коштувати в кілька разів більше, ніж через рік?

5. Як мені купити цифрову валюту?

купити цифрову валюту
Montreal, Canada – 28 February 2018: Stacked cryptocurrency coins (Bitcoin, Ethereum, Litecoins)

У той час як деякі цифрові валюти, в тому числі біткойни, доступні для покупки за долари США, інші вимагають, щоб ви платили біткойнов або іншими криптографічними грошима.

Для покупки криптографічних форм грошей вам знадобиться «гаманець» – онлайн-додаток, в якому можна зберігати ваші готівку.

За великим рахунком, ви робите запис про угоду, і після цього ви можете переводити справжні гроші для покупки цифрових форм грошей, таких як біткойн або Ethereum.

Ось додаткова інформація про те, як найкраще вкласти ресурси в біткойн. Coinbase – одна відома угода з обміну цифрових грошей, де ви можете створити гаманець, а також купувати і продавати біткойни і інші цифрові форми грошей.

Аналогічним чином, все більше онлайн-магазинів пропонують цифрові валюти, безкоштовний обмін цифрових валют

6. Чи законні цифрові форми грошей?

Безсумнівно, вони законні в Сполучених Штатах, проте Китай в основному обмежив їх використання, і, в кінцевому підсумку, законність їх використання залежить від кожної окремої країни.

Крім того, не забудьте подумати про те, як захистити себе від шахраїв, які вважають, що криптографічні форми грошей – це шанс обдурити фінансових покровителів. Як завжди, покупець буде обережний.

7. Як мені убезпечити себе?

Якщо ви сподіваєтеся придбати цифрові гроші в рамках ICO, прочитайте дрібний шрифт в плані організації, де вказані такі дані: Хто володіє організацією? Відомий і помітний власник – знак позитивний.

Чи є інші істотні фінансові спонсори, які вкладають в це ресурси? Це хороший знак, якщо іншим відомим фінансовим спонсорам потрібна частина грошей.

Ви будете володіти часткою в організації, грошима або токенами? Ця кваліфікація дуже важлива.

Наявність частки має на увазі, що ви будете брати участь в її прибутку (ви є власником), в той час як покупка токенов в основному має на увазі, що ви маєте право їх використовувати, як і внесок клубу.

Виділялися чи грошові кошти раніше, або організація сподівається зібрати кошти для їх створення? Чим далі по предмету, тим він безпечніший.

Щоб розібратися в плані, може знадобитися маса роботи; чим більше в ньому деталей, тим вищі ваші шанси, що це реально.

Як би там не було, навіть справжність не означає, що гроші будуть успішними. Це повністю ізольоване дослідження, і для нього потрібно тонна ринкової проникливості.

У будь-якому випадку, крім цих побоювань, просте наявність цифрових грошей піддає вас небезпеки пограбування, оскільки програмісти намагаються проникнути в комп’ютерні мережі, які підтримують ваші ресурси.

Одна відома угода відмовилася від всіх фінансових зобов’язань в 2014 році після того, як програмісти взяли незліченну кількість доларів в біткойнов.

Чи варто купувати криптовалюта?

Криптовалюта – це неймовірно спекулятивна і мінлива покупка. Торгівля акціями відомих компаній, як правило, менш ризикована, ніж інвестування в криптовалюта, такі як біткойни.

Clubhouse — це голосовий додаток для соціальних мереж

Онлайн дохід: 17 способів заробити в Інтернеті прямо зараз

Чому немає продаж в інтернет-магазині? Топ-10 причин

Коментарі 1

Залишити відповідь

error: Вміст захищений!!