Як і куди інвестувати без особливого ризику

Сьогодні настала епоха тотальної глобальної кризи та економічної невизначеності. Багато в чому пандемія змінила звичний спосіб життя, і, крім заходів, накладених на населення, виникла низка негативних явищ в економічному плані. На тлі тривалої кризи в країні і, можливо, з інших незрозумілих причин, ціни зросли майже вдвічі. Це вплинуло на всі види виробничої діяльності. У країні розпочалася інфляція, незважаючи на існування валютного управління.

Практично всім відомо, що інфляція знижує купівельну спроможність грошей, а багато людей мають великі банківські вклади. Що з ними буде, якщо ціни продовжать зростати? На додаток до цього можна згадати низькі відсоткові ставки за депозитними рахунками. Тому й постає питання: «Куди вкласти гроші

Як і куди інвестувати без особливого ризику

Причини такої поведінки лежать не лише у відсутності бажання чи віри в успіх. Але ще й тому, що інвестори не мають уявлення про те, куди та як вкладати свої гроші. Звичайно, кожна інвестиція несе в собі певний ризик можливих втрат, зустрічі з конкурентами, збільшення зайнятості та, можливо, безсонних ночей. Але хіба бездіяльність краща за нинішніх умов? Як правило, ризик вищий, коли очікується вищий прибуток склавши руки и нічого не роблячи.

Наприклад, не всім подобається ризикувати на фондовому ринку, але тут торкнемося кілька варіантів інвестицій з меншим ризиком.

Перед вами кілька ідей щодо вкладення грошей, можливо на думку прийдуть ще найкращі. У будь-якому випадку, не зайвим буде поповнити свій арсенал задуму чимось новим. Той, хто не пробує, ніколи не досягне успіху. Страх втрати – це багато в чому поганий порадник.

Самоосвіта та вдосконалення

Перша підказка – саморозвиток, самовдосконалення та навчання. За яким напрямом розвиватися, залежить цілком від інтересів – особистих уподобань, талантів та обдарувань, бажань та перспектив. Можна записатися на уроки, курси або майстер-клас з якихось дисциплін та отримати більш високу кваліфікацію. Це буде великим кроком уперед до розширених обріїв особистісного розвитку.

Правда, це вимагає певних зусиль та ентузіазму до справи, але неможливо зловити рибу легко.

ІТ-сектор сьогодні дуже розвинений, а онлайн-торгівля та бізнес переживають величезний прогрес. Можна зосередитись на цьому секторі, а якщо бажання є, то працювати в іншому напрямку – виробництво, освіта, мови та багато іншого. Рішення вкласти гроші у розвиток освіти підходить не лише молодим інтелектуалам, а й людям уже немолодим, але винахідливим.

Інвестиції у нерухомість

Нерухомість – приваблива інвестиція для багатьох людей, брокерських компаній та незалежних трейдерів. Тут прибуток може бути великий, ризик обмежений, але стрес теж великий. Якщо ціль чисто спекулятивна, потрібно готуватися до роботи у цій сфері. А якщо ні, то непогано було б просто купити нерухомість в хорошому місці, відреставрувати, освіжити і здавати в оренду. Різниця у щорічному доході від такої інвестиції може збільшитись з 60 000 до 1 000 000 грн на рік. На Одеському узбережжі нерухомість приносить набагато більше прибутку, якщо здавати в оренду туристам на короткий термін.

Модернізація та ремонт будинку можуть вимагати значних витрат, але якщо частину роботи зробити самостійно, прибуток буде більшим. Викуп будинку в жалюгідному стані, але з надійним фундаментом представляє особливий вид інвестицій. Йтиметься про вкладення коштів у об’єкт із наступним капітальним ремонтом – на це піде багато часу, доведеться взяти на себе безліч зобов’язань перед іншими людьми, а через деякий час продати.

Звичайно, що стосується інвестування в нерухомість, то тут йдеться про сотні тисяч чи мільйони капіталу у банку. А якщо таких грошей немає, чи варто задуматися в іншому напрямку?

Можливо спочатку з’являється думка про те, у що вкласти 600 000 гривень? Наприклад, у сільськогосподарські землі чи у гараж для здачі в оренду? Ідея інвестування в сільськогосподарські угіддя також заслуговує на увагу.

Розглянемо інвестування у сільськогосподарські землі

Ця земля рідко знижується в ціні. За зростаючих цін можна розраховувати як мінімум на те, що гроші збережуть свою купівельну спроможність на роки. В результаті ініціатива стає перспективною, а витрати на утримання практично відсутні. Але необхідно знати про категорії земель, які потім принесуть великий прибуток.

За умов інфляції будь-які інвестиції можуть дати великий прибуток. Головне питання – чи вдасться потрапити у потрібну нішу. Земля може подорожчати, а прибуток від перепродажу надійде за рік чи два.

Інвестиції у золото

Популярність дорогоцінних металів не знижується багато років. Золото зовсім не втрачає своєї цінності, а враховуючи природні ресурси, що виснажуються, його ціна здається стабільною. Проте сила долара має вирішальне значення ціни металу, тому у разі падіння курсу американської валюти ціна на золото падатиме.

Вкладати гроші в золото можна як у короткостроковій, так і довгострокову перспективу, а зберігання металу не займає багато місця. На щастя, золото має високу ліквідність, і його можна швидко продати – це зручний інструмент для невеликих вкладень.

Чому Instagram така популярна мережа для бізнесу

Як скоротити витрати в компанії ( бізнесі )

Як вибрати платформу для інтернет-магазину