Куди вкласти гроші в Інтернеті для прибутку: Топ-16 варіантів

Інтернет давно перестав бути просто інформаційним простором. Заповзятливі люди знають це і використовують всі можливості, щоб заробити. Ними стали інвестиції в інтернет-проекти, які стають більш популярними.

1. Купівля сайту

Купівля сайту нагадує інвестування в бізнес, але його простіше придбати і управляти в подальшому. Чи не доведеться самостійно створювати і займатися просуванням – досить купити вже готовий проект на спеціалізованій біржі. Вартість за сайт дорівнює доходу, що отримується з нього за рік.

Однак на готових проектах монетизація не завжди працює “на відмінно”. Не варто очікувати, що покупка сайту відразу окупиться.

Проект – це не актив, а інструмент отримання прибутку. Актив – це аудиторія. Власник заробляє за рахунок показу реклами і партнерських програм. Якщо мета покупки інтернет-проекту – регулярне отримання прибутку, то доведеться здійснювати
хоча б мінімальні маніпуляції з просування в інтернеті. Варто бути готовим до додаткових вкладень.

2. Хайп

Хайп-проекти стали популярними за рахунок отримання заробітку за мінімальний проміжок часу. Зробивши внесок, можна збільшити дохід в 2-3 рази. Для вступу в хайп не потрібні великі суми.

Куди вкласти гроші
banknote money and medal for clip art, gold dollar coin banknote money isolated on white, illustration banknote money flat, bank note and medal dollar golden money for symbol infographics icon

Як правило, це мінімальні внески, які дозволять брати участь навіть школярам. Виплати здійснюються до тих пір, поки не почне падати потік нових “гравців”.

Різновиди хайпів:

1. Короткострокові – пару днів або годин, виплати щодня або щогодини.
2. Середньострокові – до півроку, виплати раз на тиждень.
3. Довгострокові – до двох років, рідкісні виплати раз на два тижні.

3. Економічні гри з виведенням грошей

Вони не належать до онлайн-ігор або казино. Розробники наголошують на інвестиційну складову – гравцеві необхідно придбати продукт, який в подальшому принесе прибуток. Причому їм може бути все що завгодно – дерево, скриня, курка, яка несе яйця і т.д.

Економічні ігри поділяються на такі види:

1. Високоприбуткові.
2. середньодохідний.
3. низькодохідних.

У них діє реферальная програма для залучення нових гравців. Ті, хто привернув новачків, отримують шанс збільшити дохід.

4. Інтернет-магазин

Всесвітня павутина можливості продавати і купувати все що завгодно. Майданчиком для цього стає інтернет-магазин. Він вимагає вкладення великих коштів. Суми бувають занадто великими, і у власників не завжди вони є. Тоді вони вдаються до допомоги інвесторів, яким платять відсоток з інтернет-магазину.

5. Форекс

Вкладення в Форекс – інтернет-проект для отримання прибутку в інтернеті. Багато трейдерів починали свій шлях звідси. Трейдер поповнює рахунок і заробляє, проводячи операції на валютному ринку. Для заробітку на Форекс необхідний багаж знань.

Важливо знати, коли купувати або продавати акції. Тому варто попрацювати, перш ніж вливатися в світ валютних ринків. І при вдалому розкладі трейдер отримує прибуток в короткі терміни. Торгівля на Форексі більше нагадує офісну роботу, ніж інвестиції.

Інша справа, якщо угоди відкривають на рік і більше. Але такі операції дуже ризиковані.

6. Перепродаж статей

Все логічно – купити копірайт або рерайт у автора, а потім продати вебмайстру. Дохід – це різниця між купівельною ціною і тією, за яку буде продана стаття. Інвесторам вдається вже за рік вийти на стабільний заробіток з перепродажу статей. Однак це здається просто тільки на перший погляд.

Проблема полягає в пошуку професійного учасника, а потім – замовника. І не варто забувати про стартовий капітал, щоб купувати тексти. Таким чином, перепродаж статей як спосіб інвестування має особливості.

Не варто поспішати брати дешевий копірайт – великі шанси наштовхнутися на неякісну роботу. Тому рекомендується замовляти тексти у виконавців. Бажано, перед цим ще й перевірити копірайтерів, давши тестове завдання.

стартовий капітал
pile money dollar and brown wallet isolated on white, token dollar and banknote at wallet for payment icon, clip art wallet on banknote money, banknote pile medal coin money, currency cash pay concept

7. Перепродаж сайтів

У цій сфері два напрямки:

1. Купівля з подальшим продажем.
2. Посередництво.

Багато хто віддає перевагу другому варіанту, так як він безпечніше – не потрібно вкладати гроші отже, нічим не ризикуєш. Однак він складніше, оскільки важливо не допустити прямого зв’язку продавця з покупцем.

Перепродаж сайтів – вигідна справа, вартість одного проекту доходить до мільйона (купити або продати сайт можна на Телдері). Гроші в цьому світі крутяться шалені.

Рекомендується починати з пошуку замовників, оскільки це важкий етап. Для цього розміщують оголошення на форумах, купують рекламу, підключають соціальні мережі і т.д. Першого клієнта буде знайти нелегко.

8. Бінарні опціони

Бінарні опціони дозволяють заробити на акціях зарубіжних компаній, дорогоцінних металів і валюті. Суть інтернет-проекту проста: необхідно зробити ставку на те, впаде або підніметься ціна певного активу. Якщо прогноз справджується – “гравець” отримує свій прибуток.

Недосвідчений людина думає, що бінарні опціони – це те ж саме, що і торгівля цінними паперами. Однак це не зовсім так: торгівля цінними паперами здійснюється на біржі, тут же робляться ставки.

9. Криптовалюта

За популярністю інвестиції в криптовалюта порівнянні з акціями. Прибуткова справа, якщо розібратися в тонкощах. Однак, засліплені великим кушем, люди губляться в світі цифровий валюти.

Що потрібно, щоб почати заробляти?

1. Визначитися з сумою. Потрібно врахувати, що вартість криптовалюта нестабільна.
2. Вибрати блокчейн-валюту. Для цього важливо ознайомитися з тематичними оглядами.
3. Відкрити гаманець.

Після цього можна починати вкладати свої кошти. Даний спосіб отримання прибутку ризикований, тому інвестувати потрібно з розумом.

10. ПАММ-рахунки

ПАММ-рахунки – система, за допомогою якої діяльність знаходиться не в руках інвестора, а керуючого. Дану послугу надають форекс-брокери. Простіше кажучи, трейдер не займається торгівлею сам, а довіряє це досвідченій людині, стаючи інвестором.

В такому випадку завданням стає грамотний вибір досвідченого трейдера. Незважаючи на те, що самостійно інвестор не здійснює ніяких дій, базові знання про трейдинг йому необхідні.

інвестор
Businessman counts money and sits on the money bag

Так він зможе вибрати хорошого керівника і ПАММ-рахунок. І навіть в цьому випадку ніхто не гарантує стабільний високий дохід. Майданчиком виступають валютні ринки Форекс. Однак можливі вкладення і в інші ринки.

11. Кредитування

Боргова сервіс від Вебмані заслуговує на окрему увагу. переваги:

1. Гарантовані високі відсотки (25-100% річних).
2. Потрібно мінімум вільного часу.

Таким чином, кредитування – прекрасний варіант пасивного заробітку. Інвестор виступає в ролі кредитора і видає позики. Кредити видають всім, але щоб не ризикувати, варто уважно придивлятися до тих, хто має намір оформити позику. Для цього існує ліміт довіри до користувача з боку інших. Чим показник вище, тим надійніше позичальник.

12. Стартапи

Історії про успішні стартапи чутні звідусіль. Кожен розуміє, наскільки вигідно придбати акції невеликої компанії, яка через деякий час перетвориться у багатомільярдну корпорацію.

Першим спосіб інвестиції в стартап – укладення договору з компанією безпосередньо. Бізнесмени самостійно залучають інвесторів, продаючи акції за низькими цінами.

Другий спосіб – біржі, де представлені перевірені проекти. Стартап – ризикований вид інвестування. Як правило, 70% з них збиткові, а половина з тих, що входять в “успішні” 30% розпадаються протягом деякого часу.

13. Киберсквоттінг

Киберсквоттінг – покупка доменних імен, щоб перепродати. Вартість одного імені досягає десятка тисяч доларів. При цьому витрати на них мізерні. Цей спосіб не такий простий, як здається. Знайти стоять домени складно. Доведеться просидіти в інтернеті не один день. Тому киберсквоттинг не можна назвати відмінним варіантом виходу на стабільний дохід.

14. Інфобізнес

Інформаційний бізнес (Інфобізнес) – це бізнес, завдання якого – продавати навчальної інформації. Наприклад, продаж курсів по створенню сайтів. Обов’язкова умова

Інфобізнес – дедалі більша база підписників. Чим їх більше, тим більше бізнесмен заробить. А ось щоб їх дістати, доведеться вкладати власні гроші на рекламу. Зате потім можна без праці створювати нові інтернет-проекти, інфопродукти і продавати їх підписникам.

15. Краудінвестінг

Форма вкладення капіталу з метою подальшого отримання прибутку – краудінвестінг. Якщо інтернет-проект привабливий і вигідний, то інвестор отримує:

1. Відсоток.
2. Повернення своїх вкладень.
3. Активи.

У проекті беруть участь кілька сторін: обов’язкові учасники (стартап) і мікроінвестори (вкладники). Як правило, їх зустрічі проходять на спеціальних майданчиках для краудінвестінга.

16. Хедж-фонди

Хедж-фонди створені з метою об’єднувати кошти інвесторів, щоб в подальшому їх вкладати в корпорації. Відрізняються гнучкими стратегіями і прагнуть отримати прибуток на всіх видах ринку. Щоб почати інвестувати гроші в хедж-фонди, необхідно отримати акредитацію – досягти певного рівня доходу.

Де найкраще рекламувати інтернет-магазин?

Види сучасної реклами в Інтернеті

Картка для виплат від Приватбанку: оформлення і використання