Легкі гроші на сайті Aviso

Aviso.bz є сайтом для заробітку в інтернеті без вкладень. Заробити на ньому зможе кожна людина, так як даний ресурс є сервісом для виконання простих завдань.

В основному потрібно ставити лайки, додаватися в друзі, вступати в співтовариства, дивитися відео, підписуватися на різні канали на You Tube, дивитися сайти рекламодавця, читати платні листи. А також виконувати інші нескладні завдання.

І за це платять реальні гроші, які можна вивести на будь-яку з платіжних систем зазначених на сайті. Для цього достатньо завести електронні гаманці в цих системах. Це безкоштовно.

легкі гроші
A young entrepreneur boy businessman is dressed in business attire and is working hard on his business while earnings in US currency are raining from the sky. He loves earning money from his new business and saving his money in the bank.

Гроші виводяться 1 раз на добу. Необхідно накопичити мінімальну суму, яка дорівнює 11 рублям. Набирається дуже швидко і просто. Виплати відбуваються автоматично і миттєво.

З чого почати?

Насамперед потрібно зареєструватися на сайті Aviso.bz, підтвердити електронну адресу і заповнити свої дані. Обов’язково потрібно вказувати робочий мейл, інакше потім не можна буде відновити доступ до аккаунту.

На даному сайті існує система рейтингу, чим він вищий, тим краще. Піднімається він за рахунок активності на сайті.

Новачкові потрібно починати з розділу You Tube. Там 3 види діяльності – перегляд роликів, лайки, підписка на канал. В цьому розділі легко заробити за годину мінімум 20 рублів. Що для подібних ресурсів є гідним результатом.

Aviso

За перегляди платять не дуже багато, тому краще зосередитися на лайок і глобально. А дивитися відео можна, коли інші завдання розділу закінчаться. Але таке буває рідко, так як на даному сервісі завдань дуже багато.

Природно, для подібної роботи потрібно мати фейковий акаунти. На каналі призначеному для подібної роботи, повинна бути аватарка, заповнений мінімально профіль і бути присутнім кілька відео. Ролики можна скачати з інших каналів. Все це потрібно для того, щоб канал не викликав підозр і з нього не списувалися лайки, і підписки.

На You Tube не така жорстка політика, як в Vk.com і немає блокувань за надмірну активність . Тому, з одного каналу можна спокійно працювати тривалий час.

Як збільшити дохід?

Без рефералів і виконання завдань нормально заробити не вийде. Тому, слід відправитися в розділ Завдання і почати там працювати. Потрібно вибирати тільки прості завдання, які легко і швидко виконати. Це допоможе заощадити дорогоцінний час.

Новачки часто хапаються за дорогі завдання, але їх часом не виконати швидко і за підсумком виходить заробіток нижче, ніж на легких завданнях.

З виконанням завдань при активній роботі можна розраховувати на 50 – 100 рублів в день. Залежить від кількості виконаної роботи.

Але це все одно мало. Тому, рекомендується запрошувати в проект рефералів. Людей, які зареєструвалися за спеціальною рекламному посиланню. Людина запросив рефералів отримує невеликий відсоток від їх дій.

Вигідно запрошувати рекламодавців. Наприклад, рекламодавець поповнив баланс на 1000 рублів, з цієї суми запросив його людина отримує свій прибуток. При великій кількості рефералів можна з часом вийти на стабільний пасивний дохід з рефералів 200 – 300 рублів в день.

Як запрошувати рефералів?

Є безліч способів досягти цієї мети.Ось деякі з них:

  • You Tube
  • Vk.com
  • Форуми
  • Сайт

Діяти потрібно наступним чином. На You Tube створюється канал. На нього щодня розміщуються відео про різні сайтах по заробітку і в описі вказується реферальная посилання. Людина дивиться відео, переходить за посиланням і стає рефералом. Необов’язково знімати ролики самому, можна брати чужі відео за ліцензією Creative Commons.

У Вконтакте створюється спільнота під ключові запити, безкоштовними методами набираються учасники. Потім розміщуються корисні пости про заробіток, які описують якусь схему, в статтях розміщуються реферальні посилання на сайти.

Також, хороша віддача може бути і від ручного спаму по групах. Потрібно вступити в співтовариства по заробітку з відкритою стіною і розміщувати там рекламні пости. Але потрібно бути обережним, щоб не втратити сторінку. Вконтакте може заблокувати профіль.

Форуми не так ефективні, як раніше. Проте на великих форумах, також можна отримати рефералів.

Ну, і самий банальний спосіб створити власний сайт і на ньому розміщувати корисні статті з посиланнями. Як варіант можна скористатися безкоштовним Yandex Zen. Він не любить посилань на сторонні сайти, тому читача потрібно відправляти на пост в Vk.com. Посилання на цю соціальну мережу заборонені в статтях.

Як написати електронну книгу?

Виготовлення та встановлення камінів на замовлення (ідея для бізнесу)

Як заробити на завданнях в Інтернеті?

error: Вміст захищений!!