Майнінг криптовалют – ви повинні це знати

Хоча поточний курс обміну біткойнов далекий від рекордного рівня, зафіксованого в 2017 році, видобуток криптовалюта як і раніше стає все більш популярною. Більшість інвесторів вважають тематику криптовалюта повноцінної галуззю фінансових ринків.

Хоча експерти не знайшли взаєморозуміння з настроями щодо майбутнього цієї галузі, це не змінює того факту, що на криптовалюта все ще можна добре заробити, не тільки торгуючи ними на біржі, займаючись їх здобиччю. Багатьом Майнінг досі здається неймовірним заняттям, тому варто пояснити, як практикувати такі дії. Однак давайте почнемо з абсолютних основ, які дадуть можливість поглянути на концепцію криптовалюта.

Що таке криптовалюта?

Це механізм, заснований на тимчасових мережах, тобто з’єднаннях між користувачами. Кожен власник криптовалюта є комунікаційним вузлом і має свою індивідуальну обліковий запис, захищену зашифрованим закритим ключем. Ні центрального підрозділу або організації, яка контролює криптовалюта, це те, що вважається найбільшою перевагою цієї інноваційної технології і приваблює інвесторів. Дані технології були розроблені без участі фінансових інститутів і зовсім від них не залежать.

Ще одна перевага – їх безпеку. Навіть особисті дані не передаються при перекладі криптовалюта. Наприклад, біткойни зашифровані з використанням передових криптографічних методів, і їх кількість обмежена 21 мільйоном, щоб виключити явище інфляції. Перша покупка криптовалюта була здійснена в 2010 році. Тоді було замовлено 2 піци на суму близько 25 доларів, за які було заплачено 10 000 біткойнов.

Що таке Майнінг криптовалюта?

Майнінг криптовалюта (від англ. Mining) – це процес, що виконується Майнер, тобто власниками досить потужних комп’ютерів. В рамках їх вилучення виконуються дуже складні математичні обчислення, з якими можуть впоратися тільки досить потужні відеокарти. Вся ця діяльність являє собою систему розподіленого консенсусу.

Майнінг криптовалюта - ви повинні це знати

Це означає, що величезна кількість людей по всьому світу утворюють одну мережу Майнер. Видобуток – це термін, який використовується для опису процесу затвердження транзакцій, які очікують додавання в мережу блокчейн.

Весь процес дозволяє домогтися хронологічного порядку транзакцій. Щоб його можна було перевірити і додати в ланцюжок, він повинен бути укладений в блок, який відповідає суворим правилам шифрування. Ці блоки перевіряються Майнер в мережі, тому мережа повністю нейтральна і незалежна.

Як Майнить криптовалюту?

Перед запуском процесу майнер додає свою транзакцію, в якій він відправляє собі винагороду за Майнінг блоку. Це називається базової транзакцією (англійською мовою coinbase) і полягає в тому, що криптовалюта просто виробляються. У більшості випадків це також перша транзакція в новому блоці.

Після того, як транзакції зашифровані, вони збираються в один блок, потім об’єднуються в пари і знову змішуються, поки не утворюють так зване дерево шифрів (від англ. Hash Root). На наступному етапі хеш-корінь разом з шифром з попереднього блоку і випадковим числом поміщається в заголовок блоку. Потім вони змішуються, що служить для створення так званого вихідного значення, яке служить ідентифікатором. Воно повинно бути менше зазначеного цільового значення, встановленого протоколом. Іншими словами, воно має починатися з заданої кількості нулів.

Цільове значення, також відоме як складність, масштабується, щоб гарантувати, що швидкість створення нових блоків пропорційна кількості потужності, використовуваної для процесу шифрування в мережі Майнер. Потім вони безперервно шифрують заголовок, використовуючи раніше згадані випадкові числа, поки одне з них не згенерує правильний шифр. Викопали таким чином майнер передає свій блок в мережу. Тим часом інші перевіряють його, додають блок в свою копію ланцюжка блоків і переходять до наступного.

Майнінг криптовалюта і пули для Майнінг

Нагорода дається Майнер, який першим виявив правильний шифр. Імовірність того, що той, у кого невеликий відсоток обчислювальної потужності, знайде його першим мінімальна. Для вирішення цієї проблеми створені пули для Майнінг.

Де купити та продати криптовалюту в Україні

Основні способи заробітку криптовалюти

Що таке криптовалюта і для чого вона потрібна?

Біткойн – як інвестувати у криптовалюту в 2021 році

У них вони об’єднують свої ресурси, а в разі видобутку блоку розподіляють винагороду на основі рівномірного розподілу – в залежності від обсягу роботи, яку вони виконали для пошуку блочного шифру.

Майнінг криптовалюта і відповідне обладнання

Перший крок в Майнінг криптовалюта – це інвестування в правильне обладнання. В принципі, будь-який бажаючий може спробувати це після запуску додаткового ПЗ, але розраховувати на прибуток від використання звичайного комп’ютера не можна.

Найбільш ефективними є пристрої ASIC (спеціалізовані інтегральні схеми), в просторіччі звані Майнер, які виконують тільки певні типи обчислювальних операцій, необхідних для Майнінг криптовалюта. Однак це дуже галасливі і сильно нагріваються пристрої, для квартир вони не підходять.

З цієї причини Майнер з повнішим гаманцем прийшла в голову ідея об’єднати це обладнання, і таким чином були створені цілі ферми пристроїв ASIC, які могли б приносити величезний прибуток. Більшість з них знаходиться в Азії, в країнах з доступом до дешевої електроніці або на півночі, де через більш низьких температур витрати на охолодження набагато нижче.

Устаткування для Майнінг криптовалюта в домашніх умовах

Якщо ви хочете Майні криптовалюта в своїй квартирі, вам слід придбати кращу відеокарту, бажано якомога більшої потужності. Однак не кожна модель підходить для цього, тому що доводиться платити за електрику, яке використовується під час цієї діяльності, а дані витрати можуть бути досить значними. При виборі обладнання необхідно звертати увагу на значення хешрейта, позначене як MH. Чим воно вище, тим вигідніше з ним Майні.

Однак слід розуміти, що Майнінг криптовалюта, незалежно від придбаного обладнання, пов’язаний зі збільшенням рахунків за електроенергію. Тому рекомендується приєднатися до майнінговому пулу, який збільшує ефективність видобутку і ймовірність отримання прибутку за рахунок регулярних виплат.

Майнінг криптовалюта – воно того варте?

До цього питання безперечно варто прислухатися. Слід чітко розуміти, що Майнінг криптовалюта – заняття не для всіх.

По-перше, в обладнання потрібно вкласти чималі гроші на самому початку. Крім того, є ще витрати на споживання електроенергії. Норма прибутку від таких інвестицій також сильно залежить від поточного курсу біткойнов або інший обраної криптовалюта і ефективності пулу Майнінг.

Отже, прибутковість такого проекту тісно пов’язана з майбутнім цього ринку, тому він обтяжений високим рівнем ризику.

Створення сайтів: сайт візитка, лендінг, одностранічнік

Як стати успішним чоловіком

Як заробити гроші літом (варіанти літнього заробітку)

error: Вміст захищений!!