Мобільний заробіток на рекламі з додатком EMoney

Зовсім недавно в Google Play з’явився новий додаток для заробітку в інтернеті. Воно називається – EMoney.

Суть заробітку в цьому додатку дуже проста. Користувач завантажує додаток, запускає його, починає дивитися рекламу і заробляє. Але скільки ж платять за перегляд однієї такої реклами? А платять тут 0,0025 за один перегляд.

А так як додаток нове і в ньому ще зареєстровано не так багато користувачів, реклами дуже багато і вона закінчується дуже рідко. Що дозволяє заробляти більше.

Щоб отримати винагороду, потрібно запустити рекламу в додатку і обов’язково додивитися її до кінця. Тільки в цьому випадку буде нараховано винагороду. Якщо закрити вікно раніше таймера відлічує час, то гроші не нараховуються.

І таким чином дивитися рекламу можна хоч весь місяць без зупинки. Але заробіток в цьому додатку може збільшитися. За перегляд 1000 подібних реклам, нарахують ще 0,005 до заробітку. Тепер за перегляд кожної реклами користувач буде отримувати вже 0,0030 рублів.

Мобільний заробіток - EMoney

У наш час заробити в інтернеті прямо зі свого телефону стало дуже легко і просто!

Завдяки додатку ви зможете заробляти собі не тільки на дрібні витрати, але і більше, якщо захочете. Для того, щоб заробити на своєму пристрої, Вам не доведеться робити щось дуже складне, а, наприклад:

– Завантажити додаток
– Виконувати завдання
– Отримувати винагороду

Тому так легко заробити! Також є купа переваг. Наприклад:

– Стабільний заробіток
– Мінімальний поріг при виведенні
– Висновок не тільки на мобільний телефон, але і на електронний гаманець
– Максимально простий інтерфейс

Завдяки цьому всьому, ви зможете заробляти непогані гроші прямо в своєму мобільному телефоні! Все дуже просто!

Але і це не фінальна ціна за перегляд, ціну можна підвищувати. Для цього під час перегляду реклами потрібно переходити на рекламований сайт і пробути там 3 – 5 секунд. Повернувшись важливо додивитися рекламу до кінця. За такі дії з часом почнуть підвищувати оплату за перегляд. Чим більше проглядається реклами і відкривається сайтів, тим вище буде кінцевий прибуток. При активній роботі за 1 – 2 дні можна вийти на суму 0, 30 за один перегляд. Що є вже непоганим результатом. Якщо спочатку за 1000 переглянутих реклам заплатять, приблизно 2,5 рубля, то при підвищенні оплати за – то ж кількість реклами заплатять вже 300 рублів.

Крім цього, в даному додатку незабаром з’являться додаткові джерела заробітку. Лайки, підписки, установки додатків і тд. Що зробить це додаток ще більш прибутковим. Є й інші подібні програми, гроші подібним чином заробляються досить швидко. За день можна заробляти від 10 до 30 рублів. Коли з’являться завдання, цей заробіток збільшиться в кілька разів. Є й інші подібні програми, якщо працювати відразу в декількох таких додатках можна заробляти до декількох сотень рублів в день.

Незабаром розробники планують запустити Автокликер. Тобто, заробіток на перегляді реклами стане пасивним. Потрібно буде лише запустити Автокликер і він сам буде переглядати рекламу. А гроші за ці перегляди буде отримувати користувач. Якщо є старі телефони або планшети на платформі Android їх можна пристосувати до справи. Запустивши на них показ реклами в цьому випадку заробіток суттєво підвищиться.

Проблеем з висновком немає. Виводять гроші на баланс телефону або на Qiwi гаманець. Створити такий гаманець нескладно, в інтернеті є безліч уроків на цю тему. Мінімальна сума для виплати становить всього 10 рублів. Накопичивши цю суму можна спокійно подавати заявку на виведення. Виплачуються кошти протягом доби.

Звичайно, цей заробіток не принесе великих грошей і його не можна назвати повноцінним джерелом доходу. Але зате він максимально простий і не вимагає ніяких вкладень. Завдяки цьому такі додатки користуються підвищеним попитом у людей тільки роблять перші кроки на шляху до заробітку в інтернеті. Такого доходу цілком вистачить, щоб оплатити інтернет, мобільний телефон, зробити Донат в гру або порадувати себе вкусняшками.

Як просувати свою творчість в Інтернеті

Ютуб-заробіток на каналі зі страшними історіями

Чому гроші люблять рахунок: з чим же це пов’язано

error: Вміст захищений!!