Як монетизувати свій акаунт в Інстаграм?

У статті надана інформація як монетизувати свій профіль ( акаунт ) в Іnstagram і які бувають способи монетизації. Стаття буде корисною насамперед новачкам. Тут не буде порад експертів блогерам мільйонникам, стаття буде корисна підприємцям які тільки починають робити перші кроки із заробітку в інтернеті. та шукають інформацію, як можна монетизувати свій ресурс.

Також у статті буде розглянуто дуже важливий момент, який позитивно впливає на монетизацію – це особистий бренд.

Якщо вас теж цікавить це питання, читайте статтю.

Робочі способи монетизації в Інстаграм

Робочі способи монетизації в Інстаграм

Так, багато користувачів, любителів соціальних мереж зрозуміли, що вже давно Instagram перестав бути платформою виключно для розваг і для публікації картинок, відео та фотографій. Мільйони підприємців одночасно зрозуміли, що доступ до величезної аудиторії, яка тусується в Інстаграмі відкриває багато способів для заробітку. Ось ці способи.

1 спосіб – це партнерські програми

Він підходить всім новачкам навіть якщо у вашому акаунті 50 або 100 ппідписників. Абсолютно неважлива їх кількість, найголовніше, щоб там була активна цільова аудиторія.

В інтернеті дуже багато питань від новачків, і всі цікавляться як їм монетизувати свій обліковий запис в Інстаграм.

Цікавляться скільки потрібно мати підписників, щоб робота з монетизації була успішною. Користувачі, які використовують цей спосіб монетизації, стверджують, що він від кількості фоловерів не залежить.

Наприклад, ви ведете блог у ніші туризму. Для того, щоб люди могли отримати сервісні послуги в цій ніші, працює багато компаній, наприклад, в Україні Coral Travel. Цей сервіс може допомогти мандрівникам забронювати готель або знайти цікаві екскурсії або ще щось таке. Кожна велика компанія має свою партнерську програму. Вона надає бонус партнеру, який зареєструється у цій партнерській програмі, та бонус тим людям, які прийдуть від цього партнера.

Зазвичай це відбувається за посиланням, яке партнер рекламує скрізь де може. Партнерське посилання він бере у партнерській програмі, розміщує його на сторінці свого облікового запису в Інстаграм.

Зазвичай в опис профілю встановлюється посилання із закликом перейти по ньому, хто перейде за посиланням, потрапляє до сервісу, обов’язково там реєструється і, наприклад, придбає якусь послугу. В цьому випадку ви отримуєте бонус як власник цього посилання і той, хто по ній перейшов. Це, як кажуть, виграли всі.

2.Другий спосіб монетизації – бартер

Все дуже просто. Наприклад, коли у вас зовсім маленький обліковий запис там до 1000 підписників навряд чи у вас вдасться знаходити рекламодавців, які будуть платити гроші за рекламу. З такими рекламодавцями можна домовлятися про бартер.

Можете навіть самі написати їм повідомлення та запропонувати обмін послугами. Наприклад, можете отримати безкоштовний доступ до когось корисних курсів, які продає автор, а ви за це рекламуватимете його товар. Або вам потрібна якась послуга, яку надає сайт, ви домовляєтеся про обмін. Він надає послугу, а ви на своїй сторінці Інсти рекламуєте його сайт.

Продаж своїх товарів чи послуг

Для цього потрібно створити цифровий продукт. Це чудовий варіант заробітку грошей, працюючи дистанційно вдома. Для цього викладіть усі свої знання у цифровий продукт затребуваний людьми та торгуйте, рекламуючи його на своїй сторінці Інстаграм.

Цифровий продукт є корисним матеріалом, створеним у електронному форматі для продажу через Інтернет. Він зазвичай створюється у вигляді електронних книжок, відео, музики, віртуальних курсів, онлайн-інструментів.

Однією з великих переваг цифрових продуктів є те, що їх легше створювати, ніж фізичні товари. Економія логістики та транспортних витрат, так як весь процес відбувається онлайн.

Споживач також виграє. Адже доступ до інфопродуктів набагато простіший і комфортніший, для цього достатньо пристрою, підключеного до інтернету.

Існують різні типи цифрових продуктів, які ви можете створювати, щоб заробляти гроші в Інтернеті, але незалежно від того, який з них ви виберете, важливо визначити аудиторію, де ви зможете його продавати, дізнатися про своїх конкурентів і вибрати найкращий формат.

Висновок

Заробіток в Інтернеті у соціальних мережах досить простий. Це видно на прикладі Інстаграм. Що навіть на ресурсах з малою кількістю підписників можна заробити гроші.

Як знайти ідею, щоб відкрити свій бізнес з нуля

Найкращі 3 бізнес-ідеї для жінок підприємців

Як конвертувати працюючу ідею в свій бізнес