Мотивація на успіх – шлях до виконання мрії

Дуже часто багато людей середнього віку часто відчувають почуття незадоволеності, своїм сумно текучим життям? Час неухильно рухається вперед, навколо снують різні люди, які будують якісь життєві плани, маючи ідеї, досягають поставленої мети, а вони, невдахи, тупцюють на місці, долаючи життєві труднощі. У цих людей дні схожі один на один, хоча колись у молодості вони бачили своє життя зовсім іншим. Вони і тепер, розуміючи, що щось потрібно міняти, намагаються досягти успіху, мріють про перспективу, але через короткий час їхній ентузіазм зникає, і вони знову живуть сумним життям.

Психологи таким людям ставлять діагноз – не вистачає мотивації. Що таке мотивація і як мотивувати себе на успішне життя, читайте далі в статті.

Як досягти успіху в житті: головний секрет від психологів

Мотивація на успіх – шлях до виконання мрії

Мотивація – це пристрасне бажання швидше досягти поставленої мети. Дуже часто люди не правильно розуміють сенс цього слова та плутають його зі страхом. Наприклад, людина працює на роботі, яку ненавидить, але погоджується на будь-які умови праці. Нібито мотивована страхом втратити роботу та стати безробітною, бо в її місті немає можливості працевлаштуватися. Тут людину ніщо не мотивує, а змушує працювати на будь-яких умовах, бо вона має страх залишитися без засобів для існування.

Реальна мотивація – це усвідомлене управління своїм мисленням, яке спрямоване на досягнення своєї мети та мрії. Це п’ять основних функцій, які впливають на мотивацію:

  • · мислення;
  • · уява;
  • · увага;
  • · пам’ять;
  • · відповідальність.

Перше правило успіху – це мати бачення того, чого ви хочете досягти.

Якщо у вас немає бачення, чого вам прагнути, якщо у вас немає мети, ви будете тупцювати на місці і ніколи нікуди не прийдете.

Наприклад, багатьох українців мотивувало і досі мотивує американський спосіб життя. Побачивши одного разу кліп про Америк з величезними хмарочосами, з запаморочливими мостами та шістьма смуговими автострадами, у людей щось включається в мозку і вони відчувають огиду до свого сільського побуту в Україні та горять величезним бажанням жити в Америці.

Як мотивувати себе на успіх, щоб мотивація спрацювала

Деяких молодих людей мотивують яскраві фотографії з глянцевих журналів з бодібілдингу, де на обкладинці фотографія чемпіона світу де хлопець виглядає в ролі Геракла. Молодий українець дивиться на це фото та каже собі – це моя мета життя та йде до спортзалу.

Він уже створив у думці свій план життя – це саме те, чим він хоче займатися і стати чемпіоном з бодібілдингу. Він уявляє, як заробляє мільйони доларів, стає багатим та знаменитим.

Іноді такі цілеспрямовані люди чують від друзів, що вони ніколи не стануть мільйонерами чи чемпіонами тощо. Але тут спрацьовує правило №1: ніколи не слухайте скептиків. Якщо ви чуєте з вуст людей, що це неможливо, це має звучати, як можливо. Якщо вам кажуть «Ні» – ви чуєте «Так».

Ви повинні мати тверде переконання та віру в те, що нічого неможливого немає. Навіть якщо вам кажуть, що ніхто в світі цього не робив, то ви повинні відповідати, що ви це зробите.

Резюме

Більшість людей не знають, куди йдуть. Мотивована людина твердо знає, куди вона йде і ким хоче стати. У неї є мета, є бачення, як іти до мети, вона приречена на успіх.

За статистикою 74% людей ненавидять свою роботу їм не подобається те, що вони роблять, бо насправді вони не хочуть цього робити, бо вони не мають мети та мотивації. Вони просто безцільно шукають роботу, потім раптово у них з’являється вакансія, але це рутинна робота, яка зовсім не приносить їм жодного задоволення.

Тому лише чверті людей справді подобається те, що вони роблять у житті.

Як зрозуміти що потрібно міняти роботу

5 способів як накопичити гроші на мрію

Основні признаки, що Ваш телефон прослуховують