На чому можна заробити гроші в 2022 році?

Збираєтеся відкрити власну справу? Чи, можливо, ви хочете розпочати бізнес, який дозволить вам працювати в інтернеті та заробляти додаткові гроші? У будь-якому випадку, є багато способів перетворити свої навички та інтереси на джерело доходу.

Ведення успішного онлайн-бізнесу, безперечно, має привабливість і водночас вимагає від людини вирішення низки проблем.

Правду кажучи, відкриття будь-якого бізнесу – це величезна відповідальність. Але багато людей вже реалізували свою підприємницьку мрію.

На чому можна заробити гроші

І з правильними ідеями та гарною дозою енергії ви теж зможете це зробити. Почати бізнес – це ще не найголовніше. Дуже важливо зібрати низку ідей, які допоможуть почати заробляти, застосовуючи бізнес-ідею або бізнес-модель, яка відповідає вашому способу життя.

11 бізнес-ідей для відкриття власної справи

1. Bitcoin Bank: ексклюзивна пропозиція для трейдерів в Україні

Засновник Tesla Ілон Маск щойно інвестував 400 мільйонів доларів у нову компанію, яка, на його думку, змінить майбутнє фінансів. У суботу Маск підтвердив угоду на 400 мільйонів доларів із компанією-розробником програмного забезпечення Bitcoin Bank.

Нове нововведення Маска має дати фінансову свободу простим людям. Маск, який сам також є підприємцем, сказав: «Тепер, коли я зміг знайти найкращий спосіб відкрити та розвинути Tesla, я також хочу запропонувати простіший спосіб заробляти гроші.

Біткойн-банк буде ідеальним інструментом для бізнесменів-початківців. Провідні економісти пророкують курси валют на біржах за кілька місяців наперед. В
Америці ходять чутки про можливість передбачати результати ринку валют, і здається, що чутки перетворюються на правду.

ілон маск як стати міліонером

За словами представника компанії, «Bitcoin Bank – це результат 12 років роботи та досліджень, яким передувала незліченна кількість тестів, у яких намагалися знайти способи точно передбачити коливання ринків валют. Це неймовірне досягнення, яке може змінити спосіб життя і те, як люди можуть розпоряджатися грошима.

Всі, хто спробував Bitcoin Bank під час першого пробного запуску, тепер стали мільйонерами, і це блискуча перемога».

2. Створіть онлайн-магазин прямого постачання товарів

Ви хочете продавати товари в Інтернеті, але у вас немає грошей на купівлю товарів та немає складу для зберігання товарних запасів? Вам підходить технологія продажу товарів по дропшиппінгу.

Dropshipping – це бізнес-модель електронної комерції, в якій не потрібно керувати фізичними продуктами.

Все, що вам потрібно зробити, це створити інтернет-магазин та співпрацювати з постачальниками, які готові зберігати на складі, упаковувати та надсилати замовлення вашим клієнтам. Крім того, вам не потрібно витрачати час на вивчення продуктів, тому що можете використовувати програму Shopify, щоб знайти товари для продажу.

Якщо ви шукаєте прості в реалізації бізнес-ідеї в Інтернеті, дропшиппінг може стати для вас гарним варіантом. Цей процес дозволяє обійти багато перешкод, які можуть мішати вести бізнес.

Dropshipping

Зокрема, це позбавить вас ризику купувати не ходовий товар. Наприклад, товар не має попиту на роздрібному ринку, а ви вже зробили замовлення виробнику або постачальнику. Вам не потрібно зберігати товари на складі, а це означає, що грошовий потік не прив’язаний до товарних запасів.

Відсутні ризики, тому що немає передоплати за продукти.

Оскільки відпадає проблема доставки товарів, дропшиппінг значно спрощує роботу підприємцям-початківцям. Той факт, що не потрібно зберігати товар на складі, дає можливість вести свій бізнес будь-де. Будь то готель, чи кафе на вулиці, ви самі вирішуєте, де працювати.

3. Копірайтер: погляд зсередини. Кому потрібен сучасний копірайтер і як він заробляє гроші

Щодня сотні тисяч матеріалів публікуються в профілях усіх організацій, починаючи від особистих блогів із менш ніж 1000 передплатників до великого транснаціонального бренду – всі завжди шукають новий контент.

Тому написання контенту – це чудова можливість заробити в мережі, працюючи з дому. Все, що вам потрібно, це комп’ютер, гарне підключення до Інтернету та багато годин творчої роботи.

Для початку вам необхідно створити портфоліо статей та рекламного контенту. Найкращий спосіб знайти перших клієнтів – це покластися на такі сайти, як Fiverr (ресурс, що об’єднує замовників та виконавців), чи Work, які зараз дуже популярні і використовуються не тільки за кордоном, а й тут, в Україні.

Часто концепція копірайтингу пов’язана із SEO або пошуковою оптимізацією.

Якщо ви хочете працювати копірайтером з дому, рекомендується пройти курси та прочитати кілька книг на цю тему, щоб отримати хоча б основи творчої майстерності.

4. Продавайте свої творчі вироби в Інтернеті

Одна з ідей відкриття інтернет-магазину – продавати свої картини, фотографії та треки, монетизуючи особисту творчість. Незалежно від того, чи ви художник, фотограф або музикант, є багато способів почати бізнес і перетворити свої шедеври на джерело доходу за допомогою красиво оформленого веб-сайту електронної комерції.

Якщо живопис або фотографія – ваша сильна сторона характеру, ви можете продавати свої роботи, такі як гравюри, полотна та постери в рамках за допомогою інтернет магазину. Це чудовий спосіб перетворити свій талант на щось відчутне, яке люди зможуть забрати додому та інтегрувати у свій простір.

Музика – ваша пристрасть? Ви можете продавати свої треки, пісні, та багато іншого у вигляді цифрових завантажень, і стати частиною життя людей. Перенесіть свою роботу в оселі своїх клієнтів та в їх навушники. Створіть платформу для показу своїх робіт, відкривши інтернет-магазин.

Для художника створення робіт – це не просто хобі, а стиль життя. Це ваш шанс перетворити свою пристрасть на джерело доходу, потенційно заробляючи кошти за рахунок того, що ви дійсно любите.

5. Станьте позаштатним письменником, дизайнером або розробником

Письменники, розробники та графічні дизайнери можуть розпочати бізнес на основі свого таланту. Як фрілансер ви зможете застосувати свої навички з користю, допомагаючи людям по всьому світу в їхніх проектах, заробляючи на цьому гроші.

Копірайтер

Бути фрілансером не означає присвятити себе проектам, які тривають кілька місяців, і не мати більше вільного часу.

Ви легко знайдете короткі роботи, які відповідають вашому життєвому графіку. Щоб знайти людей, яким потрібна ваша допомога, спробуйте торгові майданчики для фрілансерів, такі як:

  • AIN.UA,
  • Freelancehunt
  • Freelance.ua.

6. Працюйте перекладачем на дому

Якщо ви вільно розмовляєте кількома мовами, робота перекладачем з дому – ідеальний варіант. Увага, однак, володіння однією або декількома мовами не обов’язково означає здатність тупо переносити те саме поняття з однієї культури в іншу.

З цієї причини необхідно пройти курси та мати великий досвід роботи у цій галузі. Щоб почати працювати онлайн-перекладачем та створити власне портфоліо для клієнтів, рекомендується використовувати такі сайти, як TextMaster.

Інвестиції в соціальні мережі, особливо в Instagram чи LinkedIn, також є чудовим способом знайти нових клієнтів та отримати досвід роботи за своїм профілем.

7. Заробляйте гроші, працюючи графічним дизайнером з дому

Більшість професій, пов’язаних із використанням комп’ютера, можна заробляти на життя виконуючи роботу вдома: графічний дизайн не є винятком.

Найбільш затребувані вакансії, безумовно, пов’язані із соціальними мережами:

  • від графіки для реклами у Facebook
  • до дизайну для публікацій у Instagram.

Все, що вам потрібно – це сучасний комп’ютер зі спеціальною відеокартою, графічним планшетом та програмним забезпеченням у стилі Adobe Illustrator або InDesign.

Створити власне портфоліо, працюючи графічним дизайнером дуже просто. Наприклад, ви можете почати зі створення профілю в Instagram, який є вітриною для послуг, а потім збільшувати кількість підписників свого аккаунта, публікуючи цікавий контент для тієї мети, яку хочете вирішити.

8. Огляд веб-сайтів

В останні роки всі оновлення алгоритмів Google пішли в одному напрямку:

  • покращили роботу користувачів та скоротили час між питаннями та відповідями.

На практиці це призвело до підвищення якості не лише контенту, а й веб-сайту.

Таким чином, перегляд веб-сайтів і надання компаніям відгуків про зручність для користувачів може бути способом працювати з дому і доповнювати свою зарплату. Є кілька сайтів, які платять користувачам за перегляд веб-сайтів і висловлювання своєї думки, найбільший і найвідоміший з яких – UserTesting.

Багато сайтів для фахового огляду вимагають початкового тестування у користувача, який буде оглядати сайт, щоб переконатися, що потенційні учасники мають мінімальний досвід, щоб змогли дати повний та докладний звіт про сайт.

9. Робота в якості співробітника з обслуговування клієнтів

Все більше і більше людей купують в Інтернеті, тому кількість об’єктів електронної торгівлі зростає. Щоб бути успішним, онлайн-бізнес повинен мати якісний маркетинговий план та гарне обслуговування клієнтів. Тут все більше і більше компаній вважають за краще не наймати персонал з обслуговування клієнтів, а покладатися на віддалених фахівців.

Існують різні способи роботи в якості співробітника служби підтримки клієнтів. Вони різняться в залежності від каналів зв’язку, доступних для кожного бренду. Є ті, хто працює через чат, наприклад Facebook Messenger, інші працюють через електронну пошту або пропонують телефонну лінію для прямого контакту користувача з компанією.

Дизайнер

10. Віртуальна танцювальна студія

Переваги віртуальної танцювальної студії очевидні:

  • немає потреби брати в оренду велике приміщення,
  • зручно записувати, публікувати та ділитися хореографією на свій розсуд.

Крім того, немає обмежень на кількість учнів, яких можете записати до свого класу. Щоб відкрити віртуальну танцювальну студію, потрібно вкласти кошти в програмне забезпечення для відео конференц зв’язку, таке як Zoom.

Вам також знадобиться високошвидкісний Інтернет, щоб переконатися у відсутності затримок під час передачі у прямому ефірі.

Переконайтеся, що ви організовуєте достатньо уроків на місяць, щоб учні могли швидко освоїти свій розпорядок дня. Якщо у вас є пристрасть до створення власної унікальної хореографії, ви можете знайти можливості співпрацювати з танцювальними школами, щоб надати їх учням доступ до вашого контенту на основі підписки.

11. Власна студія запису, редагування та публікування відеопродукції

Зі збільшенням споживання онлайн відеоконтента виникла потреба в людях, які можуть записувати, редагувати, вирізати та публікувати відео. Таким чином, створення компанії з виробництва відео може виявитися для вас вигідною бізнес-ідеєю.

відеомонтаж

Початкові інвестиції в цей бізнес – це набір базового освітлення, бездротових мікрофонів, однієї або двох камер (і об’єктивів) і програмне забезпечення для редагування, такого як Adobe Premiere або Final Cut Pro, щоб зменшити початкові витрати.

Ви можете запропонувати створення відеоконтенту для каналів компаній на YouTube, організувати відеозйомку випускних вечорів та весілля та багато іншого. Хоча немає жодних обмежень на типи проектів, які ви можете виконувати, спеціалізація в ніші дозволяє легко виділитися на ринку, що швидко змінюється.

Висновок

Отже, початківці отримали список більш ніж 10 ідей малого бізнесу, які потенційно можуть принести гроші в 2022 році. Щоб дати собі найбільші шанси на успіх, зосереджуйтесь на одній ідеї за раз, поки не знайдете ту, яка відповідає вашим навичкам.

Тисячі підприємців реалізували ці бізнес-ідеї, щоб заробити гроші, тому ви можете бути впевнені, що присвячуєте свій час та зусилля чомусь здійсненному та перевіреному.

Незалежно від того, чи є студентом коледжу, батьком, який працює вдома, чи кимось ще, хто хоче розпочати свій бізнес, пам’ятайте, що існує безліч можливостей отримати значний дохід.

Як створити сайт в Google безкоштовно

Який бізнес можна відкрити в селі ( 8 кращих ідей )

Заробіток на дому — як можна заробити вдома 2022?