20 способів налаштуватися на чудовий день, зранку

Чи знаєте ви, що ми створюємо емоції та своє життя за допомогою думок? Оскільки ми маємо повний контроль над тим, що відбувається у нас у голові, у вас є чудова нагода починати кожен день у супер позитивному настрої, забезпечуючи цим запас щасливих моментів. Подумайте, що робить вас щасливим.

Думки створюють емоції. А щасливі думки створюють щасливі емоції. Це так напрочуд просто, але це правда.

Подумайте про те, що ви любите, щоб відчувати себе наповненим та щасливим.

налаштуватися на чудовий день

Бути вдячним

Подяка – одна з найважливіших практик, яка допоможе вам почуватися і жити краще. Легко застрягти в кругообігу негативних думок і зрештою забути, наскільки ми насправді хороші. Коли ви щоранку думаєте про п’ять речей, за які ви вдячні, ви переводите своє мислення на позитивний рівень, і ваш день одразу стає яскравішим.

Заспокойтесь

Без фізичного розслаблення ми накопичуємо стрес та тривогу у нашому тілі. Переконайтеся, що ваш розпорядок дня включає вправи або інші заняття, які допоможуть вам розслабитись. Це може бути масаж, йога або заспокійлива ванна. Ваше тіло – це «ваш храм», тому не ігноруйте їх.

Зосередьтеся на диханні

Чим більше завдань ви накопичуєте на своєму столі, тим більше стресу ви відчуваєте і тим більше турбуєтеся. Тоді ми часто навіть не усвідомлюємо, що наше дихання раптово стає більш поверхневим. Дуже проста порада, як швидко заспокоїтись, — змінити своє дихання. Зробіть глибокий вдих і дуже повільно видихніть. Повторіть весь процес кілька разів, і ви побачите, що вже за кілька хвилин відчуєте себе набагато комфортніше.

Не ототожнюйтеся зі своїми думками

Щодня ми створюємо історії про події та людей навколо нас, дослідники навіть вважають, що у нас з’являється близько 60 000 ідей щодня. Наскільки це стомлює? Чим менше ви маєте справу зі своїми ідеями і ототожнюєте себе з ними, тим більша ймовірність того, що ви почуватиметеся невимушено протягом дня.

Відпочиньте від соцмереж

Якщо ви один з тих, хто перевіряє ваш Facebook та електронну пошту відразу після пробудження, зупиніться сьогодні. Ви навіть не уявляєте, наскільки ця шкідлива звичка впливає на вас. У той же час щоранку, якого ви не проводите в компанії своїх уявних друзів у Facebook, стає набагато щасливішим. Не пам’ятайте постійний потік інформації з ранку і дайте їй передихнути хоча б вранці.

Приготуйте добрий сніданок

Як щодо білкових млинців чи яєць некруто? Це просто правильний спосіб розпочати свій день.

Медитувати

Створіть щоденну звичку медитувати та зміните своє життя. Ви не тільки відчуєте себе спокійніше, а й відчуєте більший зв’язок із самим собою. Не хвилюйтеся, що у вас недостатньо досвіду. Медитація полягає не в тому, щоб сидіти зі схрещеними ногами та видавати дивні звуки. Також можна розслабитися з танцями, усвідомленістю та релаксацією під приємну музику.

Настав час для телефону

Так само, як не варто заглядати в соцмережі вранці, так і після пробудження не варто відразу ж перевіряти телефон. Через деякий час ви дійсно зрозумієте, як негативні технології можуть вплинути на вас.

Пробіжка

Ага… Ендорфіни! Чи є найкращий спосіб розпочати день, ніж із цими гормонами щастя та благополуччя? Займіться бігом вранці, і ви не пошкодуєте.

Енергетична йога

Ще один спосіб забезпечити собі достатню кількість ендорфінів – займатися йогою. Зістрибніть з ліжка, витягніть килимок і вперед.

Грайте зі своїми вихованцями

Після занять йогою або звичайної пробіжки поснідайте, а потім пограйте з вихованцем. Завдяки цьому ви відчуєте себе щасливішим і задоволенішим і почнете свій день найкращим чином. Чи можете ви відчути смуток чи гнів, дивлячись у милі очі тварин?

Прочитайте надихаючу книгу або статтю

Ще одна ефективна частина ранкового ритуалу. Пориньте в цікавий блог або журнал, на який ви підписані, і будьте зачаровані ідеями, що надихають. Тоді ви отримаєте гарний початок нового дня.

Встановіть будильник на мелодію, що бадьорить

Розгляньте можливість зміни мелодії будильника. Не використовуйте божевільне дзижчання, натомість увімкніть щось приємне та мелодійне, тихий тон, який поступово набирає сили.

Подивіться на щось гарне

Відмінний спосіб налаштуватися відразу після пробудження – подивитися на щось гарне. Можливо, це квітка, або ваш чоловік чи дружина, можливо, картина, що висить у вашій спальні. Ви будете вражені тим, як ця тактика працює та піднімає вам настрій.

Прокидайтесь у чистій кімнаті

Неприбрана кімната дорівнює чистому розуму. І якщо ви хочете мати організований розум, ви також повинні організувати свою оселю. Упорядкуйте свій житловий простір і зверніть увагу, щоб у ньому переважала спокійна та дружня атмосфера.
Запитайте себе: Що я можу зробити, щоб зробити цей день приємним?

Це просте питання, але дуже сильне. За допомогою цього питання ви розумієте, що можете контролювати те, як проходить ваш день і як ви почуваєтеся під час нього. Тоді починають відбуватися дива.

Посмішка

Навіть якщо ви відчуваєте, що хочете залишитися в ліжку та почуваєтеся пригніченим, усміхніться. А ще краще подивіться на себе у дзеркало.

Куди інвестувати та що купувати під час інфляції

TonPlace – нова соціальна крипто-мережа

У що інвестувати в Україні щоб заробити гроші