Найпопулярніші способи поповнення кредитної картки

Використання кредитки має на увазі під собою хоча б мінімальні знання всіх складових цього товару. Ми намагаємося створити вам всю необхідну піднаготну інформацію. Одним із таких на перший погляд не складних, але в той же час незрозумілих питань може стати питання щодо способів поповнення картки. Деякі клієнти просто не розуміють, що є безліч способів здійснення даної операції. Ми розглянемо найбільш популярні та доступні з них.

Найпопулярніші способи поповнення кредитної картки

– банкомати.

Найбільш популярним і мабуть легким способом поповнення є, звичайно ж, платіжний термінал. В наш час досить багато місць, де можна здійснити цю дію без особливих проблем.

– електронні платіжні системи.

Ще 10 років тому цей спосіб був вкрай непопулярним у нашій країні. Зараз ситуація змінюється. Деякі громадяни сьогодні заробляють безпосередньо в інтернеті і їм найзручніше оплатити всі свої борги по карті безпосередньо з комп’ютера. До речі, за статистикою в останні 2 роки середній вік тих, хто воліє оплачувати картку через електронну комерцію, виріс до 50 років.

Хоча до того вважалося, що найпопулярніший цей спосіб у тих, кому за 30.

– безготівкові перекази з рахунку в іншому банку.

Сьогодні можна не турбувати себе переміщеннями для оплати картки. Все це можна зробити безпосереднім переказом коштів з іншого рахунку. Причому сам переклад буде безготівковим, а значить ймовірність того, що у вас можуть вкрасти гроші або ви їх можете просто втратити – вкрай мала.

– відділення пошти.

Деякі свідомі громадяни досі поповнюють свої карти через пошту. Даний спосіб найстаріший, а значить і повинен бути найбільш налагодженим. Однак, як кажуть численні відгуки, не скрізь пошта працює так як треба і деякі платежі іноді затримуються, що не дає право стверджувати, що цей спосіб зручний.

– каса банку.

Звичайно ж сам банк не міг залишити своїх клієнтів, внаслідок чого ви можете успішно поповнити карту безпосередньо у своєму банку. Даний спосіб можна з успіхом віднести до списку традиційних і проблем з його здійсненням не повинно виникнути.

– бухгалтерія за місцем роботи.

Банки розуміють той факт, що деяким просто не вистачає часу, щоб здійснювати поповнення карти через вказані вище способи. Деякі люди настільки завантажені роботою, що у них і на сон не лишається часу. Тому фінансові установи охоче йдуть назустріч своїм клієнтам та дозволяють їм здійснювати поповнення картки у бухгалтерії.

На цьому найпопулярніші методи закінчуються. На закінчення варто відзначити, що на жаль деякі банки не мають повного переліку способів для оплати кредитних коштів. Тому ви повинні заздалегідь дізнаватися про можливість здійснення платежу через той чи інший спосіб. На цьому все. Сподіваємось, що стаття була вам корисною. До побачення.

Як вийти з боргів: ТОП 5 кроків до вирішення проблеми

Робота вдома — переваги та недоліки

Як торгувати на бінарних опціонах?