Що таке небанківський кредит, і як його отримати

Дуже часто буває так, що людям потрібно терміново взяти гроші у борг. Тут варіантів кілька: взяти у позику у різних фінансових установ і приватних осіб, наприклад, у родичів або друзів. Про банківський кредит поки що не йдеться, оскільки людині потрібна невелика сума грошей і на короткий термін. Для отримання небанківських кредитів люди можуть звернутися до приватних кредитних компаній, що спеціалізуються на їх видачі.

Небанківський кредит – що це?

небанківський кредит

Це договір, який полягає у наданні клієнту певної суми грошей фінансовою компанією, яка спеціалізується на наданні таких послуг. У цьому випадку позичальник повинен повернути цю суму грошей протягом певного періоду часу, зазначеного в договорі.

Небанківські кредити дають кредитні компанії, які мають ліцензію на цей вид діяльності. Вони зазвичай видають короткострокові кредити на невелику суму коштів. Але за бажанням можна знайти закордонні компанії, які надають фінансову підтримку в кілька десятків або навіть кількох сотень тисяч гривень.

Небанківський кредит легко доступний для позичальників та надається на прозорих умовах. Людина подає заявку, вона одразу обробляється, позичальник підтверджує свою особу, підписує договір та отримує гроші. І все це можна зробити не виходячи з дому – швидко, комфортно та безпечно.

Небанківський кредит – як його отримати?

Компанії, що надають небанківські кредити, вимагають мінімум формальностей. Що це означає? У більшості випадків потрібно надати лише паспорт. Тут не потрібно надавати пакет документів як на кредит у банку, де необхідно принести довідку від роботодавця про розмір заробітку.

Для деяких людей це неприємна процедура, тому що вони не хочуть ділитися своєю особистою інформацією про себе. Небанківський кредит дозволяє зберегти всю справу в таємниці.

Кому можуть відмовити в отриманні небанківського кредиту

Як і у випадку з банківським кредитом, для отримання небанківського кредиту мають бути виконані деякі умови. Тому є випадки коли позичальнику відмовляють. Це буває в такому випадку:

·       надто молоді або надто літні люди (кожна кредитна компанія встановлює свої вікові обмеження);

·       людина без будь-якого джерела доходу;

·       особа має багато не закритих кредитів;

·       відсутність банківського рахунку, необхідного для підтвердження особи та переказу йому грошей по кредиту;

·       особа перебуває в реєстрі боржників.

Однак, якщо позичальник не входить до перелічених вище осіб, але йому відмовили в отриманні кредиту, потрібно звертатися в іншу компанію. Кожна організація використовує свій підхід до підрахунку кредитоспроможності людини, тому є можливість, що позичальник отримає гроші в іншому місці.

Основні види небанківських кредитів:

·       кредит до зарплати – надається на невелику суму коштів та на короткий термін і зазвичай погашається у вигляді одного або двох внесків;

·        кредит у розстрочку – надається на більш високі суми і з більш тривалим періодом погашення, виплачується щомісячними платежами;

·       ломбардний кредит, який видається під заставу майна, наприклад ювелірних виробів, електроніки;

·       соціальний кредит – особливий вид небанківського кредиту.

Скільки потрібно заробляти, щоб отримати кредит у небанківській фінансовій організації?

Чи буде надано небанківський кредит, залежить від оцінки платоспроможності позичальника кредитною компанією.

Загальна рекомендація фінансової інспекції свідчить, що загальна сума щомісячних платежів за зобов’язаннями позичальника не має перевищувати половини його доходу. Тому коли ви заробляєте, наприклад, 20 000 гривень, то отримаєте максимальний кредит у розмірі 10 000 гривень. Однак це лише рекомендації, а конкретні вимоги залежать від політики кредитора.

Резюме

В Україні швидкі кредити або кредит до зарплати користуються популярністю завдяки зручності отримання.

Позичальник може оформити короткострокову позику до зарплати будь-де, де є Інтернет і сканер для скриншота документів.

Деякі небанківські фінансові організації навіть приймають фотографії паспорта та інших документів, знятих на телефоні.

Це дуже зручно людям, які терміново оформлюють кредит, а під рукою немає сканера.

Як відкрити комп’ютерні курси

Мотивація на успіх – шлях до виконання мрії

Як зрозуміти що потрібно міняти роботу