Як не попастися на гачок недобросовісного туроператора?

Всі люди люблять подорожувати (за рідкісним винятком), і завжди намагаються відвідати нові цікаві місця для того, щоб побачити культуру і красу різних країн і міст. Саме тому, користуватися послугами одного туроператора виходить далеко не завжди, тому що у кожного з них існують пріоритетні напрямки і путівки в певні країни.

Як не попастися на гачок недобросовісного туроператора?
Beautiful young woman at beach applying sunscreen on face and looking at camera. Beauty latin girl enjoying summer holiday while applying suntan lotion at sea. Portrait of happy woman with healthy skin applying sunblock on cheek.

Одні туроператори більше спеціалізуються на країнах Азії, інші працюють у напрямку до Скандинавії, треті – виключно на країнах Європи.

На жаль, останнім часом почастішали випадки шахрайства туроператорів і ухилення від своїх зобов’язань перед клієнтами.

Як зробити правильний вибір і не стати жертвою роботи несумлінного туроператора, ми і розглянемо в нашій статті.

Зарекомендували себе туроператори на ринку даних послуг існують кілька років і, більш того, успішно розвивають свій бізнес: відкривають нові філії, пропонують клієнтам вигідні тури і постійно розширюють свої напрямки. Тому, для початку, ознайомтеся з відгуками туристів про обраному Вами туроператора. Позитивні відгуки можуть стати певною гарантією того, що даний туроператор виконує свої зобов’язання перед туристами.

Мабуть, одним з кращих способів дізнатися про репутацію туроператора – дізнатися відгуки Ваших друзів і родичів, якщо вони користувалися послугами одного і того ж туроператора і залишилися ним задоволені, то великі шанси, що і Ваш відпустку з даною компанією пройде без будь-яких ексцесів.

У надійних туроператорів в клієнтах присутні великі замовники, а їх філії розміщені в декількох регіонах країни. Зазвичай на сайтах туроператорів в якості реклами і підвищення свого авторитету вказані ті фірми і компанії, які вже користувалися їх послугами.

туроператора
Woman with coconut drink under palm leaf on the beach

У сумнівних і неперевірених туроператорів навряд чи будуть такі клієнти. Респектабельні компанії не будуть ризикувати якістю відпочинку своїх співробітників, тому звертаються тільки до авторитетних туроператорам.

Як було сказано вище, кожен туроператор повинен мати особистий сайт своєї компанії в Інтернеті або хоча б групу в соціальній мережі. Подивіться сторінку туроператора, якщо вона викликає у вас сумніви (убоге оформлення, відсутність міських телефонів для зв’язку, немає розділу “відгуки” і так далі), тоді не потрібно ризикувати, купуючи путівки у такого “продавця”.

У серйозного туроператора на його сайті обов’язково повинна бути представлена ​​вся інформація про турах, готелях, цінах, надані всі контакти для зворотного зв’язку та ін. Зверніть увагу на всі пропозиції туроператора. У перевіреного і надійного туроператора таких пропозицій має бути велика кількість, чим їх більше, тим серйозніше і авторитетніше компанія.

Вартість пропозицій також може стати критерієм надійності туроператора. Якщо туроператор у вас “не на слуху”, але ціни на його пропозиції набагато нижче, ніж у інших туроператорів, не поспішайте радіти і звертатися в офіс компанії.

Навпаки, занадто занижена вартість турів повинна Вас насторожити, адже дозволити собі знижувати ціни і робити знижки можуть тільки авторитетні туроператори.

Бажання заощадити на свій відпочинок призводить багатьох туристів в лапи “лохотронщиков” і вони позбавляються як співвідношення ціни і якості, так і довгоочікуваного відпочинку.

Визначившись з туроператором, зробіть останній крок, щоб переконатися в своєму виборі. Не варто купувати тур через сайт он-лайн, краще прийти безпосередньо в офіс туроператора. Про серйозність і авторитетності туроператора Вам скаже зовнішній вигляд приміщення, ввічливе ставлення персоналу, сертифікати та грамоти на стінах, постійні дзвінки і потік клієнтів.

Останній, і найважливіший етап вибору туроператора – ознайомлення з договором.

Там повинні бути чітко вказані всі основні моменти Вашої подорожі. Перевірте шапку договору і друк – назва компанії та прізвище генерального директора повинні збігатися.

Якщо будь-які пункти Вам незрозумілі, менеджер туроператора повинен Вам все грамотно пояснити. Якщо він затинається і не може ясно дати відповідь на Ваші питання, значить в договорі може ховатися якийсь підступ. У хорошого туроператора таких затримок не повинно виникати, адже персонал стикається з такими питаннями щодня і повинен знати відповіді на всі Ваші запитання.

Вибір туроператора потрібно робити усвідомлено і ретельно, не поспішайте купувати перший знайдений дешевий тур у маловідомих компаній. Тільки перевіривши всі критерії надійності туроператора, Ви можете бути повністю впевнені, що Ваш відпочинок буде сповнений приємними і позитивними емоціями!

Створення та ведення власного блогу

100 підписників + 50 лайків Інстаграм і Tik Tok безкоштовно

Коментарі 1

Залишити відповідь

error: Вміст захищений!!