Огляд програм розсилки оголошень на дошки

Просування сайту, компанії, свого бізнесу за допомогою інтернет-дощок вимагає чималого часу. Але це тільки в разі, якщо у Вас відсутні програми, які набагато полегшують розсилку оголошень.

Прикладом дошки оголошень може служити площадка ОЛХ – це найбільша дошка оголошень по всій території Украини.

У даній статті б хотіла зробити невеликий огляд софта для розміщення оголошень на віртуальних дошках:

Pantera – найвідоміша і популярна програма для автоматичної розсилки оголошень на дошки. Існує три варіанти: Pantera і PanteraPro для російськомовних дощок оголошень, Pantera EN для англомовних. Програма дуже функціональна і зручна у використанні. Ціни відповідно 1420 руб. за Pantera, 2120 руб. – PanteraPro і 1025 руб. за PanteraEN. Оновлення програми також платні.

EspAnadir Clasific версії RE і Pro RE. Варіант Pro RE дозволяє додавати свої дошки оголошень, таким чином розширюючи можливості розсилки. Всього в даній програмі заявлено близько 1800 російськомовних дощок оголошень.

На сайті виробника доступні інструкція та флеш-ролик для допомоги початківцям користувачам.

Ціни на програму $ 40 і $ 60 (відповідно за версією RE і Pro RE), кожне оновлення софта обійдеться Вам ще в $ 30.

ADD2BOARD 4 – автоматична розсилка оголошень на дошки. Є модуль розпізнавання капчта, можливо прикріпити до трьох картинок, присутній пошук і додавання нових дощок оголошень, система унікалізації текстів. Ціна – 3 890 р. При бажанні можна БЕЗКОШТОВНО скачати обмежену версію програми і по достоїнству оцінити всі її переваги.

GrandMan – ще одна програма для автоматизації процесу розсилки оголошень. Досить простий і зрозумілий інтерфейс, Ви можете зберігати всі оголошення, існують також інші функції, що забезпечують зручність роботи даної програми. У демо-режимі доступні тільки три дошки. Ліцензія на рік коштує $ 65 US, продовження на рік – $ 15 US.

ifboards – дозволяє працювати в ручному і автоматичному режимі. Повна версія програми коштує – $ 30 US, демо як завжди безкоштовна з обмеженим функціоналом (оголошення розміщуються вручну, відсутня можливість редагування і додавання дощок, присутня реклама і т.д.).

BoardMaster – включає в себе можливість моментального розміщення оголошень на більш ніж 4000 дошках. Існує дана програма в двох версіях: Standart, Pro і Pro + Модуль розпізнавання Capcha. Відповідно і ціна 41 $, 65 $, 129 $. У Вас є також можливість попрацювати з демо-версією, випробувавши всі її переваги.

Smartposter – досить непоганий софт для авторассилкі своїх даних на дошки оголошень, гостьові книги, каталоги. Не дивлячись на широку функціональність, програма досить проста і зручна у використанні. Вартість – 2800 руб.

xrumer – дуже потужний інструмент для розміщення інформації на форуми, дошки, гостьові книги, каталоги. Ідеальний варіант реалізації принципу “все в одному”. Але і платити за таке задоволення доведеться багато – $ 540 + абонентська плата $ 10 в міс. Дозволити собі таку розкіш можуть не всі.

Звичайно, в інтернеті досить легко знайти крякнуті старі версії будь-який з озвучених мною програм. Але повірте моєму досвіду, не варто ними користуватися. Працювати вони будуть, але більшість дощок оголошень, які все ще присутні в програмах, давно вже померли, до того ж функціонал зламаного софта завжди бажає кращого.

Якщо ціни для Вас занадто високі, то завжди є можливість замовити прогін оголошення по дошках у фрілансера, яких безліч на seo-форумах. Багато сервісів також здійснюють прогін по дошках – шукайте в Google. Іноді зустрічаються пропозиції безкоштовної послуги. Вам розміщують оголошення на дошках, а натомість попросять всього-лише зворотне посилання.

У разі, якщо я залишила без уваги будь-яку програму, дуже прошу мене про це повідомити, щоб включити її в список. Обов’язково потрібно вказувати сайт розробника.

А яку програму для розсилки оголошень на дошки використовуєте Ви?

Як заробити жінці будь-якого віку?

Залишити відповідь