Як заробити гроші в Інтернеті в доларах: 17 способів

Щоб заробіток в Інтернеті приновисив дохід Вам потрібно реструктурувати свою кар’єру, щоб мати можливість працювати віддалено назавжди, отже вивчіть 17 способів заробітку онлайн.

Це цінна інформація, яку потрібно мати під час поточної економічної кризи – і після нього.

Онлайн дохід
Business document report on paper and tablet with sales data and financial business growth graph on table background.

1. Продавайте свої фотографії

У вас є навички фото або ви живете в районі, де зображення користуються попитом? «Веб-сайти стокової фотографії – це величезні сховища фотографій, що охоплюють практично всі можливі теми, які ви можете собі уявити», – радить International Living.

Отже, як це працює?

Фотографи можуть завантажувати свої зображення в будь-яку з величезних баз даних, що дозволяє редакторам журналів, дизайнерам або будь-якої організації, що має веб-сайт, купувати їх. І принадність стічних веб-сайтів: фотографії можна продавати скільки завгодно раз, тому ви можете продовжувати заробляти гроші без будь-яких зусиль. Відвідайте сайти з фотографіями:

  1. Shutterstock,
  2. Photoshelter
  3. і Getty Images.

2. Створюйте навчальні відеоролики

«В останні роки YouTube перетворився в популярний джерело всіляких відеокурсів і посібників», – каже International Living. «Інструктори можуть монетизувати свої відео, стягуючи плату за підписку або захищаючи контент паролем тільки для платять клієнтів».

International Living
Man using mobile online banking and payment, Digital marketing. Finance and banking networking. Online shopping and icon customer network connection, cyber security. Business technology.

У цій статті наводяться кілька порад від одного агента з нерухомості, який за місяць заробив на YouTube 100 000 доларів. Ще одна порада від International Living: дізнавайтеся фрази, які шукають люди.

Щоб знайти потенційні пошукові фрази, почніть вводити «як [ваша тема]» в рядок пошуку YouTube і зверніть увагу, які фрази генеруються в списку автозаповнення.

Переконайтеся, що ви використовуєте одні і ті ж ключові слова при написанні назви, опису та тегів відео.

3. Стати копірайтером

Хочете отримувати великий дохід незалежно від того, де ви живете – в будинку на березі моря в Латинській Америці, в старовинному європейському місті або навіть на грецькому острові? Копірайтинг може бути ідеальним для вас.

Згідно International Living, «копірайтинг – це мега-індустрія, в якій повно можливостей.

І прагнення до людей, які можуть підживлювати його свіжими маркетинговими повідомленнями і одним з кращих переваг способу життя позаштатного копірайтера, є те, що ви можете отримувати гроші в доларах США … але при цьому жити практично в будь-якій точці світу ».

Express Writers дає поради про те, як стати копірайтером, а також є джерелом вакансій.

Online news on a smartphone and laptop. (Mockup website). Woman reading news or articles in a mobile phone screen application at home. Newspaper and portal on internet, copy space.

4. Вчіть англійську

«Якщо ви носій англійської мови, ви можете цього не усвідомлювати, але у вас вже є кваліфікація номер один, необхідна для веселого, портативного доходу, який може приносити стабільний зарплату з будь-якої точки світу», – каже International Living.

Деякі ресурси включають GoOverseas. com, TeachAway (англійська онлайн для китайських студентів), iTutorGroup (англійська онлайн для тайваньських дітей і дорослих) і English Hunt (англійська по телефону для дорослих студентів в Кореї)

5. Перетворіть свої інтереси в платний подкаст

«Подкастинг не повинен бути складним», – каже International Living. З мікрофоном, ноутбуком і безкоштовним програмним забезпеченням для запису ви будете готові до роботи. Крім того, подкасти не потрібно запускати кожен день (найкраще раз в тиждень), і краще, коли вони короткі.

Є кілька способів заробити на подкасті. Найбільш очевидним є комерційне спонсорство, але ви також можете використовувати його в якості платформи для реклами своїх власних продуктів або послуг. NPR має велике керівництво для запуску подкасту тут.

6. Створіть бізнес з розробки контенту і веб-розробки.

Ви знаєте, як займатися веб-розробкою і розробкою контенту? Ви можете запропонувати ці послуги кому завгодно за допомогою онлайн-інструментів, які спрощують розробку красивих веб-сайтів.

Деякі ресурси включають WordPress, Weebly і Joomla.

7. Стати письмовою та усним перекладачем

Ви говорите іншою мовою? Скрізь, де ви знайдете спільноти емігрантів – і де англійська не є першою мовою, – вам знадобляться послуги усного та письмового перекладу.

Ви також можете зробити письмовий і усний переклад онлайн. Ви знайдете велику кількість ресурсів для того, щоб бути перекладачем або перекладачем тут; однією з кращих є Welocalize,

Welocalize

яка посіла перше місце в цьому списку з 20 кращих компаній по віддаленій роботі в 2020 році.

8. Спробуйте пряму доставку.

Ви чули про прямий доставці? Це метод роздрібної торгівлі, при якому у продавця фактично немає інвентарю. Замість цього, коли клієнт робить замовлення, ви купуєте товар у третьої сторони, і вони відправляють його безпосередньо клієнтові.

«Це означає, що вам ніколи не доведеться витрачати ні цента, щоб зберігати свої продукти або підтримувати свій інвентар», – радить International Living.

«І вам ніколи не доведеться купувати продукти оптом, сподіваючись продати досить, щоб окупити свої вкладення».

Цей метод можна використовувати з платформами онлайн-продажів, такими як eBay або Amazon. Ви можете дізнатися більше про прямий доставці в цій корисній статті від Shopify.

9. Репетитор

«Створення власної репетиторської служби може бути прибутковим бізнесом, що забезпечує комфортний і гнучкий спосіб життя», – радить International Living. «Найкраще те, що ви можете відкрити репетиторский бізнес практично в будь-якій країні світу».

Порада: пропонуйте знижки клієнтам, які просувають ваш бізнес. «Сарафанне маркетинг як і раніше є одним з найцінніших маркетингових інструментів, які ви можете мати на початку», – радить International Living.

На сайті Tutors.com є список кращих онлайн-репетиторства вакансій, і ви також можете подати заявку на роль репетитора на Tutorme.com.

10. Станьте позаштатним коректором

Коректура – ще одна прибуткова онлайн-кар’єра. «Більшість агентств платять коректора близько 25% вартості переведеного документа», – радить International Living. «Агентства беруть близько 75 доларів за переклад п’ятисторінковому стандартного ділового документа.

Mediabistro

Таким чином, перевірка того ж документа, яка займає близько години, приносить від 18 до 20 доларів “. Ви можете працювати повний, неповний або цілодобовий робочий день.

Mediabistro – сайт, що пропонує ресурси для професіоналів в галузі засобів масової інформації, – містить поради про те, як стати коректором.

11. Розшифровщик аудіофайов

Ви швидко друкуєте? Розшифровка проста: прослухайте аудіофайл через навушники і надрукуйте його. «Як перекладач, ваша зарплата напряму залежить від того, як швидко ви друкуєте», – радить International Living.

«Завдання по транскрипції оплачуються за аудіо-годину (тривалість аудіофайлу), а не за відпрацьовану годину. На час, що витрачається на розшифровку стенограми, впливають якість звуку, фоновий шум, акцент мовця і швидкість, з якою люди говорять ».

Середній розшифровщик, набирає від 75 до 100 слів за хвилину, завершить один аудіо-годину за чотири відпрацьованих години. Розглянемо організацію Rev. com, яка наймає перекладачів- фрілансерів.

12. Створіть блог, що приносить прибуток.

У вас є галузь знань? Поділіться своєю порадою в блозі. Якщо ви спеціалізуєтесь на подорожах, подумайте про те, що ви можете запропонувати: ви експерт в розкішних або бюджетних поїздках? Чи можете ви поділитися радою з приводу певних занять, наприклад походів або покупок?

«Чим конкретніше ви станете, тим простіше буде залучити зацікавлену аудиторію і заробити гроші на своєму сайті», – радить International Living. На сайтах Squarespace і Wix є поради щодо створення блогів, а також їх розміщення.

13. Бізнес електронних книг.

Електронний книжковий бізнес – відмінний спосіб заробити. Ви можете створити свій власний (у Kindle є керівництво, як це зробити). Або знайдіть книгу, яка вже була опублікована у пресі, і надайте їй ліцензію на публікацію в Інтернеті. Ви можете заплатити автору авторську винагороду в розмірі 8-15% від чистої суми продажів або одноразову виплату за права публікації в Інтернеті.

14. Створити онлайн-курс

Або ви можете вийти за рамки написання електронної книги і створити цілий онлайн-курс з навчальними посібниками, завантаженнями в форматі PDF і відео. Це відмінний спосіб створити пасивний дохід, тому що люди будуть платити за інформацію і можуть діяти в своєму власному темпі або розміщувати питання, пов’язані з курсом, у спеціальній групі.

LearnWorlds

Ось один з ресурсів для створення і продажу онлайн-курсів: LearnWorlds, який дозволяє будь-кому використовувати свої знання і досвід, створивши онлайн-програму.

15. Станьте лайф-коучем (або навіть туристичним тренером)

«Лайф-коучинг – це їжа для роздумів і творчий процес, який допомагає людям зосередитися як на особистих, так і на професійних цілях», – радить International Living.

«Люди використовують коучинг, щоб подолати страхи, підвищити свою впевненість в собі, поставити цілі і прищепити орієнтовані на успіх звички». Ви можете знайти тисячі онлайн-програм навчання тому, як стати тренером по життю, а багато програм сертифікації пропонують повну настройку веб-сайту після завершення навчання.

Якщо ви спеціалізуєтесь на подорожах, ви навіть можете стати тренером з подорожей.

16. Станьте диктором аудіокниги

«Аудіокниги стають все більш популярним видом розваги. Фактор зручності смартфонів привів до буму індустрії », – радить International Living. «Це створює попит на оповідачів-фрілансерів». На сайті bookriot.com є поради, як стати оповідачем аудіокниги.

17. Інтернет-дослідження і опитування

Ще один спосіб добре заробити – серфить в Інтернеті у вільний час або заповнювати онлайн-опитування.

«Якщо ви шукаєте спосіб заробляти додатково 1 000 або 2 000 доларів на місяць з частковою зайнятістю, тоді Інтернет-дослідження для вас», – радить International Living.

Додайте сайт Qmee в свій браузер, і якщо ви натиснете на результат пошуку, ви заробите гроші. Ви також можете заробляти гроші, беручи участь в опитуваннях Qmee і ділячись своєю думкою про бренди.

Qmee

Інші сайти опитувань включають SurveyBods, Survey Junkie і Valued Opinions. Ще один спосіб заробити серію невеликих грошових винагород в дорозі? З новим додатком Current мандрівники можуть заробляти додатково до 600 доларів в рік, просто слухаючи музику і виконуючи різні завдання.

В якості висновку!

Як бачите друзі – заробити через Інтернет в 2021 році навіть в доларах є де, єдине що потрібно мати це бажання ну і звісно трохи вільного часу.

Топ-20 нових бізнес-ідей для малого бізнесу

Чому немає продаж в інтернет-магазині? Топ-10 причин

Створення та ведення власного блогу

Коментарі 2

Залишити відповідь

error: Вміст захищений!!