Заробіток на сайті “Отзовік”

Сайт Отзовік пропонує заробляти гроші за розміщення відгуків. У цій статті ви знайдете інформацію, чи варто заробляти таким способом і як це зробити.

Заробіток на сайті Отзовік
Group young people using mobile smartphone outdoor – Millennial generation having fun with new trends social media apps – Youth technology addicted – Red background

У надії як то заробити в інтернеті, ми йдемо в пошук і знаходимо там інформацію про те, що можна заробляти на так званому сайті Отзовік.

Нам здається це хорошою ідеєю.

Потрібно просто писати свою думку про те, що ми купуємо, якими речами користуємося в повсякденному житті. А писати про це завжди легко і навіть цікаво.

І ми починаємо писати свої відгуки, думаючи, що хоч трохи підправимо своє фінансове становище. Але все виявляється не так. Тих, копійок, що платить Отзовік, ледве вистачає на те, щоб покататися на автобусі один раз.

Але ми не здаємося, пишемо все більше відгуків. Ми працюємо над тим, щоб наші відгуки були цікавіше і довше. Заробіток підвищується, але не настільки, наскільки б нам хотілося.

І ми розчаровані кидаємо цей сайт. А він між іншим продовжує заробляти гроші на наших відгуках, але вже без нас.

Прикро, прикро, але не так страшно насправді. Зате ви набралися більше досвіду, як заробляти гроші в інтернеті. Ви потренувалися писати свою думку і тепер можете спокійно розвиватися далі.

Якщо вам так хочеться, ви навіть можете продовжити писати на Отзовік і ділитися своєю думкою. Але нехай це для вас вже буде розвагою без будь-якої надії заробити пристойні гроші.

Тому, що заробити пристойні гроші написанням відгуків на сайті Отзовік неможливо. Звичайно, якщо це не ваш власне створений сайт, але це вже інша розмова.

Як все таки заробити побільше грошей на Отзовік

І поки вам подобається строчити відгуки і ділитися своєю думкою, то спробуйте хоча б вичавити з цього максимум, т. Е. заробити побільше. Кілька порад, які вам допоможуть:

Робіть максимально докладні відгуки з великим кількість фотографій. Так у вас є шанс закріпитися на якийсь час на головній сторінці. А це означає більше людей будуть їх читати.

Чим більше відгуків ви напишіть, тим більше будете заробляти. Кожен ваш відгук приносить копійку, тому якщо їх буде більше, то і копійок накапає більше. А копійка як відомо рубль береже. Не зупиняйтеся, пишіть побільше, ну або хоча б раз на місяць.

У Отзовік є правило, якщо ви не розміщуєте хоча б один відгук протягом місяця, то сайт перестає нараховувати вам гроші.

Коментуйте відгуки інших користувачів, щоб привернути увагу до своїх відгуками. Це правило працює на будь-якому ресурсі по заробітку. Будьте активні, товариські і люди до вас потягнуться.

Останній спосіб вичавити маскіму грошей від отзовіка – це писати відгуки на замовлення.

Якщо ви вже попрацювали на сайті якийсь час і розмістили кілька відгуків, то можете почати писати на замовлення.

Рекламодавців у великій кількості можна знайти на сайтах копірайтингу.

Тут вам вже оплата буде йти від них і від самого сайту.

Але цей спосіб заробити буде важче. Отзовік це не любить, коли отримує гроші не в свою кишеню і може заблокувати.

Висновок

Сайт Отзовік існує вже довгий час і перевірено на власному досвіді, що він платить. Так, на ньому можна заробити гроші, але вельми невеликі. Тому не варто розглядати його як джерело заробітку, він так чисто для розваги.

Якщо є час і бажання, то варто краще витратити його в створення власного ресурсу або розглянути якийсь інший заробіток в інтернеті.

Як знайти (ЦА) Цільову Аудиторію в соціальних мережах

7 важливих кроків до успіху в Інтернет-бізнесі

ТОП 15 ідей з чого почати заробіток в інтернеті в 2021 році

Коментарі 2

Залишити відповідь

error: Вміст захищений!!