26 способів пасивного доходу в Інтернеті

Найбажаніша форма заробітку для більшості людей – це так звана пасивний дохід. Цей слоган часто асоціюється з формою фінансової свободи, коли люди, які її досягають, можуть жити і витрачати гроші, не заробляючи гроші на роботі.

Кожна людина, яка хоче заробити великі гроші, хоче мати постійний пасивний дохід через Інтернет або в будь-якій іншій формі. У світі бізнесу і фінансів це майже «Святий Грааль». Однак як ви туди доберетеся і з чого почати?

Як виглядає пасивний дохід?

У модельному прикладі ідея пасивного доходу – це ситуація, в якій після отримання «фінансової свободи» нам не потрібно витрачати свій час або роботу на отримання фінансового прибутку від нашої діяльності.

Пасивний дохід в інтернеті
Online Internet banking 3d isometric banner. A Bank building with columns consisting of a digits matrix is shown on a laptop screen. Financial services available through the website on mobile devices.

Досить, що час від часу ми «доглядаємо за бізнесом», але нам не потрібно кожен день вкладати свою енергію в пасивний дохід, як при роботі на повну ставку.

Приклад пасивного доходу

Відмінний приклад пасивного доходу – це відсотки за банківським депозитом. Ми просто перераховуємо гроші на рахунок, а банк щомісяця виплачує нам відсотки за цим депозитом.

Звичайно, це досить спрощено, тому що для того, щоб пасивно заробляти в цій формі, потрібно спочатку накопичити достатньо великий бюджет грошей, а вже потім вкладати.

У той же час це не означає, що існує повністю пасивна система заробітку, тому що нам завжди доводиться докладати зусилля, щоб перевірити, наприклад, в цьому випадку, чи не минув термін депозиту і чи потрібно його нам продовжувати, або змінилися будь-які умови у банку.

Я думаю, що кожен хотів би опинитися на стадії широко розуміється фінансової свободи, коли він отримав пасивний дохід, який дозволяє йому перестати працювати повний робочий день і робити які-небудь дії в своєму житті.

Однак, якщо ми хочемо отримувати пасивну прибуток, наприклад, через Інтернет, ми повинні якось почати. Є робота по залученню капіталу, і ці гроші потрібно заробляти.

Навряд чи хтось легко отримує великі гроші для початку, наприклад, у спадок, і навіть якщо вони у нього вже є, необхідно вирішити, як їх вкласти, щоб отримати згаданий пасивний дохід.

Пасивний дохід – як заощадити?

Переходимо до найбільш важливим моментам вищезгаданої публікації. Отримання пасивного доходу можливо, але воно пов’язане з більшою або меншою кількістю відпрацьованих годин, присвячених отриманню достатнього капіталу і досвіду в зароблянні грошей.

Пасивний дохід дозволяє нам систематично виплачувати винагороду в довгостроковій перспективі, але нам часто спочатку доводиться багато працювати і створювати щось, інвестуючи свій час і гроші, і в той же час відмовляючи собі в задоволенні, яке вибирають наші однолітки, які найбільше живуть в режимі. часто «з вихідних на вихідні».

Як можна отримати пасивний дохід?

На початку вашого шляху до фінансової свободи варто познайомитися з методами пасивного доходу і глибше зрозуміти їх режими роботи. Нижче наведені деякі ідеї пасивного доходу, які, звичайно, можна комбінувати.

1. Заробіток на партнерських програмах

– ось хороший приклад – мій сайт. Я ділюся знаннями про те, як працює партнерський маркетинг. Кожен може отримати вигоду і без свого вкладу «заробити додатково», познайомившись з системою заробітку таким чином.

Коли хтось купує продукт або створює обліковий запис, використовуючи вашу реферальне посилання, ви будете отримувати комісію за залучення нового клієнта.

Звичайно, ви можете «стати замовником» і отримувати гроші за тести. Розмір заробітку не обмежений і залежить від того, скільки нових клієнтів ви зможете залучити.

2. Швидкі способи заробітку в Інтернеті шляхом тестування облікових записів, додатків і сервісів.

– компанії часто платять за тестування своїх послуг або акаунтів для нових користувачів. Таким чином, вони хочуть показати переваги своєї продукції і спробувати залучити й утримати нових клієнтів.

Ми можемо протестувати, отримати грошовий бонус і, якщо нам це не цікаво – без будь-яких наслідків – відмовитися.

Однак ми можемо використовувати і рекомендувати користувачам, заробляючи гроші. І якщо ми можемо використовувати, наприклад, соціальні мережі і просувати їх там, нам не потрібно часто вкладати гроші, а тільки добре «рекламувати» продукт.

3. Заробіток від інтернет-реклами.

– Досить створити сайт у вигляді сайту або каналу YouTube, де ми будемо безкоштовно надавати користувачам цікавий і захоплюючий контент. Важливо, щоб сайт користувався популярністю і генерував трафік.

Заробіток від інтернет-реклами
Business people analyzing marketing reports. Managers presenting diagrams vector illustration. Business and analysis concept for banner, website design or landing web page

Таким чином, ми можемо заробляти гроші на рекламі, яка відображається користувачами.

4. Дохід від продажу власної книги або електронної книги.

– ви пишете його один раз (наприклад, жертвуючи роком), і ви можете отримувати прибуток роками, поки в ньому будуть зацікавлені. Ви можете продавати, наприклад, книгу або путівник в Інтернеті і отримувати пасивний дохід в Інтернеті.

Розмір заробітку буде залежати не від часу, а від популярності вашого видання і кількості проданих копій.

5. Інвестування в фондовий ринок.

– ви можете почати заробляти на біржі, де після внесення капіталу ви інвестуєте, купуючи і продаючи акції компанії

6. Заробіток від продажу Інтернет-курсу.

– як і у випадку з нашою власною книгою, ми можемо створити онлайн-курс і продавати його, наприклад, на нашому веб-сайті. Ми створюємо курс один раз і можемо отримувати прибуток роками, лише час від часу оновлюючи його зміст. Однак просувати такий курс коштує.

7. Доходи від патентів і авторських прав.

– художникам платять за свої роботи, які вони створюють один раз, і приносять їм прибуток роками. Однак варто подбати про те, щоб інтелектуальні товари в цьому випадку не копіювалися без згоди автора або сплати гонорару.

8 Заробіток на депозитному або ощадному рахунку.

– цей метод пасивного доходу був описаний раніше. Однак це вимагає накопичення великого грошового капіталу, але це безпечно.

9. Створюйте і заробляйте гроші за допомогою системи порівняння.

– ми можемо створити і розробити веб-сайт, який буде, наприклад, для порівняння банківських рахунків для послуг або продуктів. Це дозволяє заробляти гроші за допомогою вищезгаданої реклами.

10. Заробіток з створеного інтернет-магазину.

– почніть з магазину, в якому ви будете продавати товари в Інтернеті. Якщо ви просуваєте його, він може стати джерелом вашого пасивного доходу. Також ви можете просувати чужі продукти за допомогою партнерського маркетингу.

11. Створіть свій бізнес.

– розвивати власний бізнес і відповідний управлінський персонал. Згодом, як власник, ви зможете отримувати все більше і більше переваг від роботи інших, а компанія буде ставати все більш і більш «незалежної». Ви можете масштабувати свій бізнес і наймати більше людей.

12. Заробіток з створеного мобільного додатка або гри.

– якщо він стане дуже популярним, ви можете заробити гроші, заплативши за завантаження або з відображається в ній реклами.

13. Дохід від мережевого маркетингу MLM

– це досить специфічний вид бізнесу, в якому ви будуєте підпорядковану мережу продажів. Чим більше людей ви заробляєте від своїх рефералів в цій системі, тим більше грошей ви заробляєте пасивно.

14. Заробіток на оренді квартири.

– пасивно заробляйте гроші, здаючи квартиру іншим людям. Ви можете орендувати їх на короткий термін, або на тривалий термін.

Ви можете орендувати кімнати окремо або, наприклад, цілий будинок.

Крім того, це найдорожчий, безпечний і надійний спосіб отримання доходу в віддаленому режимі.

15. Просування і заробіток на вашому каналі YouTube.

– якщо ваш канал стане загальнодоступним і популярним, ви зможете заробляти і отримувати дохід від переглядів ваших відео. Наприклад, ви можете запустити канал про крипто валютної індустрії, де ви поділіться своїми експертними знаннями,

16. Пожертвування

– роздавати щось безкоштовно, наприклад, контент або знання, і просити людей робити пожертвування.

17. Заробіток в якості експерта.

метод пасивного доходу
Economy Falling, Financial Crisis and Stock Price Drop Crash due to Coronavirus Outbreak. Businessman Trader in Despair Sitting at Table Front of Computer. Cash Loss Chart and Graph Arrow Downfall

– витратьте час на розвиток, щоб стати фахівцем в обраній галузі і продавати свої знання зацікавленим людям. Прикладом може служити позиціонування, при якому ви можете почати свій розвиток в теорії і на практиці прямо зараз, щоб через кілька років отримати з цього прибуток в інтернет-маркетингу, який динамічно розвивається разом з розвитком Інтернету.

18. Отримання дивідендів від акцій компаній.

– деякі компанії виплачують акціонерам частину прибутку. Вони можуть робити це один або кілька разів на рік.

19. Доходи від інвестиційних фондів.

– ви можете заробляти за допомогою інвестиційних фондів, яким ви довіряєте свій капітал

20. Заробіток на орендної компанії

– Ви можете вкласти гроші і відкрити, наприклад, прокат дитячих самокатів або велосипедів або спеціалізованого обладнання в будь-якій галузі. Ви інвестуєте один раз і можете отримувати прибуток весь час.

21. Як бізнес-ангел заробляти гроші

– ви вкладетеся в зароджується бізнес і визначте, який відсоток прибутку піде вам в кишеню.

22. Як винахідник заробляти гроші

– запатентувати те, що може широко використовуватися і приносити прибуток або бути викуплено великою компанією.

23. Створюйте і заробляйте на власному бренд.

– ви можете розробити, наприклад, одяг або взуття власного бренду і продавати їх в Інтернеті. Спочатку ви повинні докласти зусиль до проектів, шаблонами та маркетингу, але з часом ви можете отримувати все більше і більше прибутку, витрачаючи менше зусиль, якщо просуваєте свій бренд.

24. Створіть систему заробітку або франчайзингу.

– якщо ви створите ефективну систему бізнес-моделі, ви зможете продавати її далі і отримувати пасивний дохід.

25. Торгівля доменами

– ви можете купувати домени з запам’ятовуються назвами або з історією позиціонування, а потім продавати їх з прибутком згодом. Якщо вам вдасться захопити цінний домен, це може стати простим способом створити новий бізнес, який дозволить вам заробляти гроші в Інтернеті.

26. Інтернет-магазин в галузі, яка є хобі.

Припустимо, ваше хобі – риболовля. Ви можете створити інтернет-магазин в якості виробника прикормки для рибного лову і поєднати свою пристрасть до риболовлі з веденням бізнесу в цій галузі.

Висновок

Є багато способів отримати пасивний дохід. Вони розрізняються рівнем складності. На початку варто провести відповідне дослідження і вибрати те, в чому ми будемо відчувати себе впевнено. Шукайте ті способи, які вимагають мінімальних вкладень і отримання максимального прибутку.

15 популярних способів залучення клієнтів через Інтернет

10 способів безкоштовного просування в Instagram

Як написати грамотний бізнес-план?

Основні способи заробітку криптовалюти

Залишити відповідь