Підприємницька діяльність для українців у Польщі

У зв’язку з вимушеним переїздом багатьох українців до Польщі та набуття статусу біженця виникла проблема пошуку роботи. Деякі українські бізнесмени хочуть відкрити свою справу, але не знають, у якій ніші найменша конкуренція. Підприємці шукають відповідь на питання, чого потребують поляки, в якості покупців товарів та послуг. Чого їм не вистачає і на чому можна заробити. Наявність такої інформації – це якщо не половина, то великий відсоток успіху у бізнесі. Кожен підприємець хоче бути монополістом у категорії товарів чи послуг, яких поки що немає в Польщі, оскільки це велика ймовірність їхнього заробітку. Для українців це дуже велика проблема, бо на перший погляд у Польщі є все, чого потребують люди.

Тож із відкриттям бізнесу виникла проблема. Який спосіб пошуку ідеї для бізнесу, читайте далі в статті.

Робота в Польщі для українських біженців: де знайти бізнес-ідею

Підприємницька діяльність для українців у Польщі

Для вдалого бізнесу головне – це вибір ніші де низький рівень конкуренції. Польща розвинута європейська країна і знайти вдалу бізнес-ідею не так просто. Але є варіанти пошуку, які описані нижче.

  1. Європейські сайти новин

Отримувати інформацію, читаючи контент компаній, які публікують новини, що відбуваються на ринку бізнесу – це  хороша можливість знайти ідею для своєї справи.

Можна скористатися інформацією польських та європейських блогерів, які часто описують новий продукт до його офіційного виходу на ринок.

Також багато компаній, що виробляють товари у своїх офіційних ресурсах, публікують опитування читачів, в яких запитують про конкретні переваги або недоліки свого нового продукту.

  1. Популярні у Європі соціальні мережі

Метод пошуку дуже нагадує описаний вище. Шукайте соціальні мережі брендових компаній та регулярно читайте новини, які вони публікують.

У Європі великою популярністю користуються ті самі мережі, що й в Україні – це Facebook, Pinterest, YouTube та Instagram. Вони можуть допомогти знайти цікаві бізнес-ідей, які не використовуються у Польщі.

  1. Маркетплейси та аукціонні майданчики

Це справжня кузня ідей. На таких порталах, як Amazon, eBay та Aliexpress працюють продавці з усього світу, які продають різні товари. Серед них можна щось знайти таке, чого немає у Польщі.

Непоганий варіант зареєструватися на сайтах, які займаються торгівлею товарами ручної роботи, наприклад Etsy.

Вироби ручної роботи в Європі користуються великою популярністю, тому є можливість знайти бізнес-ідею для своєї оригінальної справи.

  1. Місцеві газети, рекламні портали та ярмарки.

Не варто ігнорувати життя та бізнес офлайн, адже тут також є можливість знайти ідею для своєї справи.

Польські ярмарки – це реальна можливість вивчити купівельні звички поляків, дізнатися про їхню думку про товари і можливо вони скажуть свої потреби.

Багато корисної інформації можна знайти у польській пресі, де публікуються оголошення на кшталт: «шукаю», «здам в оренду», «найму» та інше.

Інтернет-форуми також можуть допомогти вивчити товарний ринок Польщі.

На форумі можна самому додати тему, наприклад, чого вам найбільше не вистачає у вашому місті та інше.

Резюме

Звичайно, описані стратегії не гарантують миттєвого успіху, але можуть стати ідеєю пошуку ніші для своєї справи.

Бути джерелом натхнення та надії на позитивний результат. А для когось можуть стати стусаном для підприємницької діяльності.

Як стати професійною фото-моделлю

Робота вебкам-моделлю віддалено — тонкощі та секрети

Як грамотно скласти резюме, кому за 40+