Популярна медитація для залучення грошей

Всі знають відому приказку «Терпіння і труд все перетруть», і звичайно ж період безгрошів’я теж сюди потрапляє. Природно, якщо працювати цілодобово, то можна заробити достатню кількість грошових коштів, ось тільки радості від такого мало хто отримує.

Чому б у такому разі не впізнати, що таке медитація для залучення грошей, і не скористатися нескладними методами, щоб привернути до свого гаманця купюри.

Для початку змініть звички, які роблять вас бідняком

Якщо ви постійно підтримуєте в собі внутрішнього «обшарпанця і жебрака », то вам не допоможе ніяка навіть найсильніша медитація. Перестаньте пити і їсти з щербатій посуду, зашивати капронові колготки та шкарпетки, і навіть жаліти для себе 50 гривень на просту шоколадку.

Вам потрібно терміново запам’ятати і дотримуватися наступних правил:

– Прокручуючи постійно в голові думки:

  • «Це дуже дорого і цю річ можуть дозволити собі тільки багатії»,
  • «У мене ніколи не буде таких великих грошей»,
  • «Я просто не можу цього собі купити »,
  • то нашого Всесвіту просто не чого буде вам відповісти і запропонувати, як крім«
  • Ну добре, тоді живи як є, користуйся тим, що маєш, кращого тобі просто не потрібно ».
Популярна медитація для залучення грошей
Young brown haired woman in pajamas practicing yoga in bright bedroom in the morning

– Постарайтеся вигнати зі своєї голови такі думки «Я не можу собі цього купити» замінивши їх на «Я маю право отримати все що захочу. Всесвіт неодмінно мені все це надасть. Вона дасть мені все що я побажаю і навіть набагато більше і краще ».

Повторюйте собі це якомога частіше, але не менше 4-5 разів на день. Але обов’язково вживайте це, коли у вас в голові виникають бідняцькі думки.

Завзято твердите що:

«Все найкраще і хороше в цьому світі для мене. Всесвіт любить мене і подарує мені фінансове благополуччя ».

Прокручивайте це все до тих пір, поки ваша свідомість не прийме це як належне.

Дерево багатства

Однією з найкращих медитація для залучення грошей серед безлічі інших є дерево багатства.

– Сидіть в тиші і спокої. Закрийтеся одні в кімнаті, вимкніть всі гаджети, приберіть заважає кота, і розташуйтеся в місці, де вас ніхто не потурбує. Для цього підійде м’який диван або улюблене крісло. Відновіть своє дихання.

– Ви повинні представити і відчути себе міцним, великим і сильним деревом грошей. Яким деревом ви хочете себе бачити, не має значення, аби воно приносило вам задоволення і радість. Закривши очі, уявіть, що ваші ноги – це коріння рослини, прямий і рівний хребет – міцний стовбур, а руки – довгі і красиві гілки.

Постарайтеся максимально відчути, як своєю верхівкою, як кроною дерева тягніться до ясного сонця, а легкий вітерець грає зеленими листочками на ваших гілках. Пориньте повністю з головою в таку медитацію і насолоджуйтеся легким і справжнім блаженством.

– Тепер повторюйте спокійно: «Я потужне грошове дерево». Я великий і великий магніт, який притягує до себе гроші, успіх, багатство. Я відкритий для отримання грошової і позитивної енергії, процвітання і достатку.

– Наступним кроком в медитації для залучення грошей необхідно подати, як ласкаві і теплі сонячні промені проникають до кожного листку, гілочці і навіть стовбура, наповнюючи їх золотистим світлом. При цьому ви продовжуєте подумки повторювати:

«Я магніт, який притягую золоту енергію, успіх і багатство.

– Далі, перед вашим поглядом повинен виникнути красивий джерело з прозорою водою, що омиває коріння-ноги, несучи при цьому всі прикрощі та суму, бідність і відсутність грошей. Цей джерело наповнює дерево бірюзовим сяйвом.

– На передостанньому кроці вашої медитації об’єднайте в один потік процвітання і достаток. Уявіть в районі пупка бірюзовий куля енергії, а в районі серця – золотий.

– Ваша медитація підійшла до завершення – ви наповнені грошової енергією. Таке відчуття ви повинні постаратися продовжити якомога довше, навіть якщо бачите, що у вас намічаються невеликі труднощі з фінансами. Все обов’язково буде добре!

*Як тільки ви зрозумієте, що заряд грошової енергії від медитації пропадає, то відразу ж повторіть її знову.

3 медитації для залучення фінансового благополуччя для самих творчих і креативних особистостей

Безліч психологів і екстрасенсів стверджують, що можна досягти успіху і багатства шляхом створення своєї особистої медитації, використовую певні образи, які у вас асоціюються з фінансами .

Медитація №1: Валютний стіл

Закрийте очі і уявіть перед собою картину. Ви сидите за великим красивим столом, на якому лежать горою безліч банкнот різної валюти, золоті прикраси, злитки, срібло і дорогоцінні камені. Все це добро належить вам на законних підставах.

Ви з задоволеною посмішкою на губах, спокійні і впевнені в собі і своєму майбутньому. Насолоджуйтесь таким приємним відчуттям достатку і великим багатством.

Медитація №2: Я мільйонер

Влаштувавшись в зручну позу і звільнившись від всіх думок, уявіть, що у вас є рахунок в банку з декількома мільйонами. Ви вирушаєте в банк, що б ще збільшити на велику суму свій капітал.

Радійте великим цифрам на вашому рахунку, тому, як перед вами розпинаються, і догоджую банківські службовці, прислухайтеся до рахунку грошових купюр.

Медитація №3: Картина маслом

У Мережі існує безліч картин, які уособлюють багатство і гроші. Знайдіть для себе найбільш підходящу, яка повністю буде відображати ваше уявлення про благополуччя і достатку.

Дивіться на неї якомога частіше, переймайтеся ній до самого коріння волосся, відчуваючи її міць і енергію.

Купання в «Грошовою ванні»

Щоб закріпити свою медитацію і отримати від неї максимальну користь рекомендується прийняти спеціальну ванну:

  • – Залити 1 чайну ложку кориці, по 4 ложки петрушки і м’яти 1 літром гарячої води.
  • – Наповніть ванну гарячою водою, і повільно влийте в неї цю настойку примовляючи: «Гроші ллються широкою рікою і назавжди залишаться зі мною».
  • – Полежіть в цій воді мінімум 10-15 хвилин, повністю розслабившись. Уявіть, що всі ваші грошові проблеми зникли, і ви можете собі дозволити все що захочете.
  • – Як тільки ви зібралися вилізти з ванни, пориньте ще 3-5 разів повністю в воду з головою і після абсолютно не витираючись вирушайте в ліжко.

Як знайти свою нішу на ринку в Інтернеті

Як зменшити розходи при запуску Стартапу

Відкриваємо власний манікюрний салон

error: Вміст захищений!!