Як стати популярним в Тік Ток з нуля і без накруток

Tik Tok – одна з найбільш відвідуваних соціальних мереж в світі. Тут блогери з усього світу знімають і викладають короткі відеоролики різного змісту. Тривалість таких роликів не більше 60 секунд. Кожен блогер прагне до розкручування своєї сторінки, залучення масової аудиторії, одним словом, до популярності.

Всі блогери різні, але основні шляхи до популярності однакові для всіх.

Tik Tok
Browsing Internet on phone

По-перше, потрібно бути активним і постійно знімати цікавий контент. Важливо, щоб ролики блогера були цікаві йому самому, і він не знімав їх «з-під палки».

Також потрібно подбати не тільки про зміст каналу, а й його оформленні.

Чіпляє аватарка, короткий і яскравий нікнейм, коротка і незвичайна інформація про себе – все це формує єдиний, неповторний стиль блогера, а оригінальність – це перше, що привертає інших користувачів.

В інформації про себе блогеру можна розмістити посилання на свої акаунти в інших соц-мережах. Це дозволить йому розширити свою аудиторію і своє творче простір.

По-друге, публіка цінує справжні почуття і емоції. Награність і ненатуральність відштовхує глядачів і може викликати хвилі негативи і «Хейта» на автора.

Найчастіше невдоволення аудиторії виливається в негативних коментарях і її анулювання від блогера. Тобто нещирий блогер ризикує втратити аудиторію.

По-третє, активність блогера має на увазі не тільки оновлення його сторінки і поповнення контенту цікавими роликами, а й його участь у творчості інших блогерів.

Він може залишати лайки і цікаві коментарі під чужими постами, що носять не тільки характер заохочення і похвали, але і запрошують на сторінку самого коментатора.

Також важливо відповідати на коментарі користувачів конкретно на власній сторінці.

По-четверте, користувачів Tik Tok привертають масові спільні ролики різних блогерів.

Якщо блогер ще тільки стоїть на шляху до популярності, він може знятися в колаборації з іншими знаменитими Тіктокери і прорекламуватися таким чином.

Також можна урізноманітнити свій контент цікавими хештегами і описами до роликів.

Можна знімати прямі ефіри, оживляти відео спец-ефектами, фантастичними масками, популярними або просто класними треками.

Крім цього аудиторію залучать конкурси та опитування, а ще – бонуси, наприклад, «кожен 15-ий передплатник отримує набір стікерів, можливість прорекламувать, якийсь презент і так далі». Такі соціальні моменти мають великий вплив на публіку.

Після оформлення свого профілю і контенту блогеру рекомендується звернути увагу і на залучення аудиторії прямими шляхами.

  • Він може запросити своїх друзів, щоб вони в подальшому розповсюдили потрібний аккаунт серед своїх знайомих.

Також можна «накручувати підписників» аудиторію через спеціальні додатки ( Bosslike. ru, Tiktop-free .com, Biglike. org, Tik Tok Free і т.д.). Установка таких додатків безкоштовна, на деяких з них можна навіть заробити, але десь гроші витратити все ж доведеться.

Адже накручування аудиторії в таких додатках може включати покупку живих підписників, лайків, переглядів і коментарів.

Висновок

5 кроків на шляху до популярності в Тік Ток за 1 день

Тут люди викладають власні короткі ролики, а інші користувачі дивляться їх, коментують і ставлять лайки. При цьому на найпопулярніших акаунтах вже мільярди лайків і трильйони переглядів. Тому багатьом цікаво, як стати популярним в TikTok.

Для того, щоб стати популярним тіктокером, необхідно дотримуватися цих простих кроків, які дозволять отримати перші перегляди і лояльних користувачів.

5 кроків на шляху до популярності в TikTok
Portrait of young couple with smartphone making video outdoors on street, tik tok concept.

1. Використовувати тренди

Якщо у профілю в мережі немає конкретного напрямку, то можна стежити за трендами і записувати відео, які будуть схожі на ролики від популярних авторів.

В Тік Ток кожен день з’являються десятки трендів, за якими можна записувати власні відео.

тренди ТІК ТОК
Portrait of young couple making video with smartphone outdoors on street, tik tok concept.

2. Якісний контент

Найголовніший пункт, про який всі забувають – створювати якісний контент. Якщо записувати відео на погану камеру, а також викладати ролики, де незрозуміло, що відбувається, то таке ніхто не буде дивитися.

Скільки б відео автор не встиг викласти, з часом алгоритми Тік Тока будуть все менше і менше просувати його в рекомендаціях. В результаті, ролики такого Завтра будуть збирати нуль переглядів.

Щоб цього уникнути, потрібно створювати тільки якісний контент, на який буде приємно і цікаво дивитися. Можна створити розвиває канал на певну тему, що допоможе створити власну лояльну аудиторію, яким це буде цікаво.

3. Оформлення профілю

Якісне оформлення власного профілю слід почати з ника. Потрібно підібрати легкочитаємий і цікаву назву для свого каналу.

Також необхідно завантажити якісну і красиву картинку, якщо це блог, то можна завантажити власну фотографію.

Також необхідно зробити красиве опис профілю. У ньому необхідно коротко розповісти про що даний канал. Можна додати короткий цікаві факти про себе.

4. Слухати аудиторію

Дуже важливим моментом в будь-якій соціальній мережі є спілкування з аудиторією. Сюди включаються як взаємодія з передплатниками, так і відповіді на критику. Хейтер є і в Тік Ток, тому не потрібно агресивно на них реагувати.

Тік Ток хейтери
Portrait of young couple with smartphone making video outdoors on street, tik tok concept.

При цьому важливо взаємодіяти з власними передплатниками, які можуть підказати, що необхідно поліпшити на каналі.

5. Аналіз і робота з помилками

Навіть ведення власного профілю в соціальній мережі передбачає проведення постійного аналізу діяльності. У TikTok існує спеціальний розділ, який дозволяє подивитися аналітику про власний каналі:

  • кількість переглядів за певний період,
  • число підписників і їх активність і так далі.

Завдяки аналізу цих показників можна обчислити найкращий час для того, коли краще викладати власні ролики.

У кожного автора є своя часовий період, коли набирається більше число переглядів.

Якщо користувач бачить, що його відео не потрапило в рекомендації, то необхідно провести аналіз того, чому це сталося. Можливо, вийшло неякісне відео, або дана тематика нікому не цікава.

Що таке тіньовий бан?

Коли користувач визначиться з тим, про що він буде знімати, красиво оформить власний профіль і навчиться створювати якісний контент, необхідно пам’ятати про те, що в додатку заборонено штучно накручувати перегляди, лайки і коментарі.

За це на користувача може бути накладено тіньової бан або повне блокування на платформі.

Тіньовий бан легко визначити – якщо відео не дивляться люди з рекомендацій, то аккаунт в тіньовому лазні. Для того, щоб не потрапити в тіньовий бан, потрібно уникати всіляких програм по накрутці, а також не перевищувати ліміти даної соціальної мережі.

12 бізнес-ідей для школярів та підлітків

Хайп — реальний заробіток чи черговий лохотрон?

Як запустити рекламу в Тік Ток; покрокова інструкція

Як розкрутити відео Тік Ток та потрапити в рекомендації

Безкоштовна накрутка Тік Ток: лайків, підписників, переглядів

Популярні хештеги для Тік Ток ( актуальні на 2021 рік )

Топ-6 способів заробити гроші в Тік Ток (Монетизація TikTok)

TikTok такий популярний бо то справжня залипайка

100 підписників +50 лайків в Інстаграм і TikTok безкоштовно

Clubhouse – це голосовий додаток для соціальних мереж

Залишити відповідь