Посередництво – чудовий спосіб заробітку

Ви ніколи раніше не замислювалися: «Як заробити способом посередництва?»
Як з’ясувалося, посередництво є одним із прибуткових напрямків у бізнесі.

Посередник – це зв’язуюча ланка між покупцем та продавцем.

Посередництво

Тепер виникає друге запитання: «Як стати посередником та успішно заробляти на цьому?»

Для початку, потрібно опанувати деякі основні якості посередника: навички пошуку, знаходити інформацію, яка мало доступна як покупцю, так і продавцю, а також замовнику та виконавцю.

Мінуси посередника: не оплата праці (для цього краще застрахувати свій бізнес, уклавши договір або зареєструвати бізнес), можливий зрив угод, що здійснюються.
Ідеї ​​бізнесу як посередництво перебуваючи офлайн.

1. Здати або зняти квартиру, офіс, кімнату, потім орендодавець і винаймач шукає для цього посередника, а посередником є ​​Ви.

Вже можна сміливо починати працювати, достатньо розмістити в газетах, в інтернеті лише 2 оголошення:

  • 1 – винайму житло,
  • 2 – здам житло.

Орендодавцю, що зателефонував, потрібно відразу повідомити, що Ви є посередником і в мінімальні терміни знайдете для господаря порядних мешканців.

У той момент, коли Вам зателефонує наймач, говоримо таку інформацію: я є посередником і за надання квартири беру всього 30% або менше, але не загинайте відсоток до 100%.

З обох сторін домовтесь про зустріч і укладаєте договір, після чого забираєте свій зароблений відсоток. У цьому випадку Ви складете величезну конкуренцію ріелторам, які бажають більші відсотки за надання житла.

2) Посередництво у сфері ремонту квартир.

У мережі інтернет величезна кількість бірж з ремонту і, у свою чергу, замовники шукають професійну команду, які за короткий термін якісно виконають всю роботу і за низькими цінами. Укладання договору відбувається аналогічно, як і по оренді або здачі в оренду приміщень.

Приступити до роботи можете відразу ж, як тільки знайдете щонайменше чотири майстри з ремонту квартир, після цього телефонуємо замовнику і домовляємося про всі деталі, включаючи, звичайно ж, оплату.

В даному випадку, рекомендую виступати як виконроб і знаходити відповідні замовлення своєї робочої бригади, і поки вони виконують роботу, шукати наступне замовлення.

Якщо працювати на постійній основі, можливість заробити набагато вищою, ніж знімати відсоток.

3) Посередник у сфері торгівлі.

Здійснення посередництва між виробником та продавцем. Наприклад, овочевий ринок та продавці закуповують за низькими цінами у посередника чи овочевої бази продукти. Але ви можете, дізнавшись ціну, запропонувати торговцям послуги посередника, пов’язаної з доставкою продукції. Для цього домовляємося з фермерами щодо закупівлі у них гуртом овочів, намагаючись максимально збити ціну, мотивуючи частими закупівлями і те, що Ви будете постійним покупцем.

Після цього на ринку шукаємо місця збуту і якщо ціна хороша і навіть не набагато нижча, ніж у бази, продавець обов’язково погодиться робити замовлення у Вас, оскільки дешевше і відразу доставка до місця торгівлі.

Ідеї ​​бізнесу способом посередництва онлайн.

1. Партнерські програми.

Близько 80% всіх замовлень зазвичай приносять партнери. Наприклад, Ви зареєструвались у партнерській програмі та Вам надали партнерське посилання. Після цього кожне замовлення, отримане за Вашим посиланням, приноситиме комісійні. Завдяки партнерському засланню Ви починаєте продавати, не маючи товару чи послуги.

2. Створюємо сайти, не вміючи за допомогою посередництва.

На одному замовленні можна різко піднятися, оскільки послуги розробників сайтів дуже потрібні. Вам тільки залишається знайти хорошого фрілансера та надавати йому постійні замовлення, після чого забирати свій трудовий відсоток із кожної угоди.

Як українцю зареєструвати бізнес у Польщі

Чи можна заробити на кулінарному блозі

Як знайти роботу в Польщі без посередників