Працювати самостійно чи делагувати : що вибрати?

Все частіше сайт або блог виступає не просто як засіб самовираження, пошуку однодумців і донесення своїх думок іншим користувачів всесвітньої павутини, а як інструмент додаткового доходу, а іноді власний веб-ресурс – це і є основний фінансовий джерело.

Для досягнення поставлених цілей Ваш сайт повинен відповідати певним вимогам якості:

  1. унікальний і приємний дизайн,
  2. грамотна структура,
  3. цікавий і корисний контент,
  4. ефективна система розкрутки і просування.

Погодьтеся, що осилити всі ці напрямки в короткий проміжок часу досить важко. Звичайно можна почати розбиратися потроху у всьому, але для накопичення знань і досвіду завжди потрібно провести не один місяць у вивченні того чи іншого предмета. Наприклад, створення сайту самостійно безкоштовно не є настільки довгим, якщо Ви маєте достатній досвід, але коли досвіду немає ?!

На щастя, Ви завжди можете звернутися до професіоналів і за відносно невелику плату отримати відмінні результати в короткі терміни.

У даній статті я хотіла б розглянути відмінності при самостійній роботі і при дорученні виконання іншим особам.

Якщо Ви вирішуєте самостійно виконувати всі моменти створення і просування сайту або блогу:

Плюс: Ви економите грошові кошти. Абсолютно всі етапи побудови свого сайту, його оптимізації та розкрутки Ви можете виконати самі.

Мінус: Економлячи гроші, Ви вкладаєте свій час. Якщо часу у Вас достатньо, даного мінуса Ви навіть не відчуєте.

Плюс: Кожен елемент веб-ресурсу буде наповнений Вашої душею і зроблений з почуттям.

Мінус: Якщо терпіння не Ваша чеснота, цього самого почуття Вам може і не вистачити до кінця роботи, і проект найчастіше буде покинутий і забутий.

Плюс: Ви можете самостійно вибрати відповідні методи виконання, в результаті чого, досягнете саме тих результатів, які запланували. Іноді буває, що виконавець не так зрозумів Вас, або Ви недостатньо докладно пояснили свою ідею, після чого результат може не відповідати очікуваному.

Мінус: Не маючи достатньо досвіду, Ви можете наламати дров і наробити багатьох помилок, які властиві новачкам. А переробляти завжди важче.

Плюс: У будь-який момент Ви можете швидко внести зміну в кожну складову свого сайту (блогу), не вдаючись до сторонніх послуг.

Доручення іншим виконувати завдання створення або розкручування сайта (блога):

Плюс: Економія часу. Час, що звільнився можна використовувати для інших цілей.
Мінус: Витрата грошей. За все потрібно платити, а за якісну, швидку роботу тим більше.

Плюс: Через обумовлений час Ви отримуєте готовий результат.
Мінус: Результат може трохи відрізнятися від Ваших задумів.

Щоб цього уникнути, кожну задачу потрібно в детальності описати виконавцю, постійно перевіряти хід роботи, при необхідності узгоджувати зміни.

Мінус: Для внесення змін Вам потрібно знову звертатися до виконавця.

Як бачите те, що при самостійному виконанні є плюсом, в разі передачі роботи іншим може звернутися в мінус. Ідеального рішення немає. Ставлячи перед собою цілі, завжди продумайте які завдання Вам потрібно вирішити, щоб дійти до неї, зважуйте всі “за” і “проти”. Комбінуйте методи: деяку роботу можете виконати самі, виконання іншої набагато корисніше доручити професіоналам.

Як заробити гроші в Інтернеті без вкладень — 9 сходинок успіху

Залишити відповідь

error: Вміст захищений!!