Правила інвестиційної торгівлі на Форекс

Перше, що вам потрібно зрозуміти при покупці акції – ви не купуєте лотерейний квиток з випадковою ймовірністю те, що його ціна буде рости або падати.

Щоб заробляти гроші, вам потрібно купувати тільки дуже хороший бізнес. У нього повинна бути міцна бізнес-модель, яка приносить стабільний і передбачуваний прибуток (іноді звану прибутком). В кінцевому підсумку саме здатність компанії отримувати більш високий прибуток збільшує її вартість і вартість акцій.

Багато компаній можуть отримувати високий прибуток, але далеко не всі компанії (менше 5%) можуть отримувати стабільну і передбачувану прибуток в довгостроковій перспективі. Ці хороші підприємства – єдині, в які вам слід інвестувати.

Отже, які риси дозволять компанії досягти такого подвигу? Як ми можемо бути впевнені, що майбутнє компанії не зміниться в гірший бік? Ми можемо піти по стопах Уоррена Баффета, він вважає, що самі передбачувані компанії – це ті, які продають простий продукт, який ніколи не застаріє.

Давайте розглянемо деякі випадки.

Canon може отримати хороший прибуток через своїх цифрових дзеркальних фотокамер і високоякісних камер. Microsoft може отримувати більший прибуток через свого домінування в програмному забезпеченні. Однак немає ніякої гарантії, що ці компанії збережуть своє домінуюче становище в наступні 20 років. Наприклад, такі компанії, як Nokia і Kodak Films, були лідерами ринку в своїх галузях (і ніхто не очікував, що вони впадуть). Але подивіться, де сьогодні знаходяться ці «лідери ринку» через революційних інновацій смартфонів Apple і Samsung?

Якщо все так багато знали, навіщо ділитися?

За останні 10 років у мене була неабияка частка злетів і падінь на ринках. Я прочитав сотні книг практично про всі стратегіях, які ви можете застосувати на ринку, і завжди задавався питанням: «Чи немає кого-небудь, хто міг би просто сказати мені, що робити?».

Правила торгівлі на Форекс

Після швидкого пошуку в Google послуг наставництва і торгових сигналів я був засипаний сторінкою за сторінкою систем, які обіцяли бути з низьким рівнем ризику і мати необмежену прибуток. Я був в захваті від перспективи просто слідувати системі і вчитися торгувати, як професіонали. Професійні трейдери, які заробили на ринку мільйони, очевидно, були готові поділитися своїми торговими системами – фантастика.

Те, що починалося як захоплення, незабаром перетворилося в розпач. Щомісяця ще 100 євро (а в деяких випадках і більше) йшли з мого рахунку і поповнювали чиюсь кишеню. Крім того, моя обліковий запис Interactive Brokers почала торгуватися в мінусі. Мої цілі заробляти собі на життя торгівлею і отримувати феноменальну прибуток поступово випаровувалися, і це було чертовски боляче. Хоча я видужував і повертався до цього кілька разів, зазвичай це відбувалося через моєї власної важкої роботи, а не залежно від чиїхось порад, рекомендацій чи послуг. Наведені нижче етапи підкреслюють деякі підводні камені аматорської торгівлі та способи їх подолання:

Фаза 1: Залежність

Вихід на ринок – це подорож. Виключно легко споживати контент в Інтернеті і захоплюватися чужими системами та ідеями. Зазвичай трейдери схильні вважати, що заробляти гроші на акціях легко. Зазвичай це підкріплюється яскравими зображеннями і знімками з прибутком. Нові трейдери потрапляють в пастку з хорошими автомобілями, великими будинками і нібито простий системою, яка дає їм «дуже прибуткові» сигнали, які спрацьовують майже весь час. По крайней мере, так кажуть.

«Якщо ви довіряєте людині, яка цього не заслуговує, ви фактично даєте йому силу знищити вас», – Халед Саад.

Як новачок, легко повірити в те, що люди говорять за чисту монету, наш мозок хоче вести нас по шляху найменшого опору. Потім ви зацикливаетесь на інформації і думаєте, що це, можливо, саме та послуга, яку ви шукали. Гірше того, це може працювати якийсь час, і ви отримаєте якісь результати або швидкі перемоги. Мозок переповнюється дофамином, і виникає нова звичка. Це дійсно так просто.

Отримання щоденного виправлення інформації від Гуру ставить нас в скомпрометований стан, і слід цикл розчарування.

Фаза 2: Недоліки залежності

Це коли зазвичай все починає погіршуватися, і ви взяли те, що спочатку було прагненням до незалежності, і передали владу комусь незнайомцеві. На цьому етапі у вас почнеться розвиток нездорової залежності, як у дитини, яка не відлучився від своєї матері в досить молодому віці – ви починаєте покладатися на торгові сигнали замість того, щоб проявляти належну обачність.

Це відбувається із запаморочливою швидкістю. І це стає нездоровою і дорогий нав’язливою ідеєю.

Реальність така, що більшість служб торгових сигналів – це трейдери, які прагнуть отримувати дохід від маркетингу і не мають ні найменшого уявлення про реальну торгівлі. Це швидке рішення, яке швидко вигорає і призводить до розчарування і втрати капіталу.

Залежність призводить до замішання, омани та депресії. Як і в жахливих відносинах, бути залежним від когось зі своїми грошима – це небезпечне і дуже особиста справа.

Дистанційна робота — як заробити, не виходячи з дому?

Як відкрити сільгосподарську ферму

Ідеї Сторіс для Інстаграма

error: Вміст захищений!!