Основні признаки, що Ваш телефон прослуховують

За Конституцією України не можна прослуховувати телефонні розмови. Це особиста інформація громадян, і вона зберігається в секреті. Прослуховувати розмови, що ведуться смартфоном – це злочин, який карається згідно з кримінальним кодексом. Однак у реальному житті багато випадків, коли люди або спеціальні служби прослуховують розмови людей. Причини тут різні: підозра подружжя у невірності, промислове шпигунство, або робота поліції. Якщо прослуховують слідчі органи, вони беруть дозвіл через суд.

Як дізнатися, що телефон на прослуховуванні та як його прибрати далі у статті.

Як перевірити, що телефон на прослуховуванні: комбінації знаків або код

Прослуховування телефону

Найпростіший і доступніший спосіб виявити, що телефон хтось прослуховує – це застосувати спеціальну програму. Але, програма покаже лише переадресацію інформації на інший телефон.

Перелік комбінацій цифр та знаків, що вказують на прослуховування телефону:

1). Для початку перевірте наявність голосового прослуховування через дзвінки на своєму телефоні. У дзвонилці набираєте код *#21# та натискаєте на клавішу дзвінка. Відкриється вікно, де видно, чи є переадресація. У цьому випадку має бути написано «не переадресований», а якщо стоятиме якийсь мобільний номер телефону, то найімовірніше телефон прослуховується.

2). Щоб з’ясувати, на чию мобілку переадресовується інформація, в телефоні набираєте команду *#62# і натискаєте клавішу дзвінка. У новому вікні ви побачите номер мобільного телефону.

  3). Тепер переходимо до наступної перевірки. Вводимо комбінацію: *#33#,  вона покаже, які сервіси встановлені на вашому телефоні і куди може передаватися вся ваша особиста інформація. Тому якщо побачите у списку не знайомий якийсь сервіс, то його потрібно буде обов’язково відключати.

Команди за допомогою яких можна відключити все прослуховування

1). Для цього в дзвонилці потрібно ввести команду: ## 002 # і звичайно ж обов’язково натиснути клавішу виклику, трохи почекати і ви бачите код «ММІ» запущений. Далі ви побачите найважливіше «Переадресація викликів видалення виконана успішно» ось цією командою ви відключаєте абсолютно все голосове прослуховування на своєму телефоні.

2). Інший вид прослуховування вже не голосових викликів, а тих, які стосуються мікрофона та камери на вашому телефоні.

Багато користувачів нехтують цими налаштуваннями і цим захистом, а даремно.

Коли ви встановлюєте додаток на свій телефон через play market або через сторонні якісь сайти, то потенційно кожна програма може вас підслуховувати через мікрофон на вашому телефоні і навіть підглядати за вами через камеру.

Ви ніколи цього не побачите і не помітите тому необхідно зробити спеціальні налаштування.

Для цього заходимо в основні «Налаштування» на своєму телефоні, і не має значення який він, ці опції є скрізь. Далі шукаєте опцію «Додаток» там встановлені всі програми, заходите туди, натискаєте на вкладку «Дозвіл» та переходите  у вкладку «Дозвіл додатків» перед вами буде список дозволів, які мають різні програми.

Налаштовуєте тут найголовніші. Перше – це камера. Заходите у вкладку і дивитесь чи дано дозвіл, чи ні. Тут є опція «дозволено тільки за використання» за замовчуванням вони будуть включені. Тому обов’язково виставляйте значення «заборонити».

 3). Наступна і дуже важлива вкладка – мікрофон. Тут теж пройдіться по списку і закрийте доступ до мікрофону непотрібним додатком, тому що вони в фоновому режимі можуть його запускати і записувати все, що ви говорите.

Резюме

Хто не знав, що у телефону є функція підслуховування та підглядання, ще раз передивіться статтю, та відключіть всі не потрібні для вас опції, які включені за замовчуванням.

Посередництво — чудовий спосіб заробітку

Як українцю зареєструвати бізнес у Польщі

Чи можна заробити на кулінарному блозі