10 порад по розкрутці та просуванню молодого сайту

Просування власного веб-сайту зовсім не повинно бути складним і дорогим. Ось 10 порад, які допоможуть вам легко просувати свій сайт і залучати нових клієнтів.

1. Будьте помічені в реальному світі

Перш ніж вирушити в віртуальний світ, переконайтеся, що ви використовуєте фізичний.

просування сайтів
Website designer, Creative planning phone app development sketch template layout framework wireframe design, User experience concept, Overhead view of young woman UX designer thinking out web structure at home office

Де в реальному світі можна побачити адресу вашого веб-сайту?
наприклад:

  • На машині або на вітрині магазину або офісу,
  • У рекламних матеріалах, якщо вони є,
  • На листівках, на білбордах,
  • Якщо ви публікуєте прес-релізи, то в кожному прес-релізі.

2. Просування за допомогою електронної пошти

Ви користуєтесь електронною поштою? Так звичайно. А у вас підпис, з посиланням на ваш веб-сайт, яка вставляється в кожне повідомлення? Якщо немає, негайно виправте.

А чи знаєте ви, що адреса вашого веб-сайту просувається самим адресою електронної пошти? Якщо ви все ще використовуєте адресу на Yandex.ru або Gmail.com, то забудьте про цю поштою і відправляйте електронні листи з вашого власного домену (наприклад, (hidden)

І це стосується і особистих повідомлень.

Якщо ви не хочете змішувати робочу та особисту пошту, використовуйте інформаційний адреса для роботи і адреса з ім’ям для особистого спілкування (наприклад, (hidden) і (hidden)

3. Чи всі партнери по бізнесу вже знають про вас?

У ваших постачальників і ділових партнерів, з якими ви ведете справи або іншим чином співпрацюєте, також є веб-сайти. Домовтеся з ними про включення вас в їх каталог клієнтів або співпрацюють компаній.

веб-сайт
Notebook with Tolls and Notes about SEO,concept

Тоді ваші клієнти зможуть легко знайти ваш сайт, наприклад, в списку продавців на сайті виробника. Крім того, ви отримаєте цінні зворотні посилання на кожній сторінці, які можуть підвищити вашу позицію в пошуку.

4. Ви недооцінили каталоги компаній?

Час інтернет-каталогів безумовно пройшло. Справді? Це не зовсім так. Так, немає необхідності реєструватися в сотнях каталогах, які ніхто не відвідує.

Але є каталоги, в які варто додатися, наприклад, Яндекс Довідник, Google Мій бізнес і їм подібні.

5. Агрегатори цін

Сюдя входять Яндекс.Маркет, Google Merchant, (hidden) та інші. Багато людей ними користуються. Як правило, реєстрація і створення власного профілю компанії, якщо ви продаєте товари, в них безкоштовні.

Ви не тільки отримаєте профіль з посиланням на ваш веб-сайт, але і після об’єднання ваших продуктів в інтернет-магазині у вас також буде можливість відображати ваші товари в їх пошукових системах.

6. Профілі в соціальних мережах

Навіть профілі в соціальних мережах – це простий спосіб розповісти світові про вашому сайті. Особливу зверніть увагу на 2 соціальні мережі:

  1. ВКонтакте
  2. Facebook.
  3. Інстаграм
  4. Тік Ток
  5. Клабхаус

Також можна використовувати і інші соціальні мережі, але ці, основні.

7. Ефективна реклама PPC

Ви створили новий сайт і чекаєте, а відвідувачів все немає? Та це нормально. Використовуйте платну рекламу в пошукових системах Yandex і Google.

PPC реклама – це реклама, в якій ви платите за клік, а не за показ. Ваше оголошення бачать тільки люди, які вже шукають вас в пошуковій системі.

Це величезна перевага перед традиційною рекламою. Коротко кажучи, ви не нав’язуєте себе, але пропонуєте клієнтам рішення, яке вони шукають.

Використовуйте PPC-системи Яндекс Директ і Google Ads та будьте відразу на перших позиціях в пошукових системах.

8. PR-статті та зворотні посилання

Ще одна порада, один з найбільш просунутих – це створення зворотних посилань.
На це є 2 причини:

Публікація контенту з зворотними посиланнями підвищить ваш рейтинг в пошукових системах.

Відвідувачі, які можуть стати покупцями або клієнтами, будуть приходити до вас по посиланнях.

Кількість і якість зворотних посилань грають, безумовно, найбільшу роль в просуванні в пошукових системах. Чим більше посилань на ваш сайт з інших сайтів, тим краще. (Так, це спрощення, але поки цього вистачить).

Пошуковики, Google і Yandex, також звертають увагу на якість контенту і сайту, з якого веде посилання. Так що вибирати слід уважно.

Такий сайт, як і контент з посиланням, повинен бути тематично пов’язаний.

І сайт повинен бути оцінений пошуковою системою як авторитетний.

Тому знайдіть сайти, які відвідують ваші клієнти і які, з вашої точки зору, досить авторитетні. І публікуйте статті з посиланнями на ваш сайт.

Будьте готові до того, що публікація кожної статті буде вам дорого коштувати. Але на відміну від реклами, така стаття працює вічно.

9. Контент-маркетинг

Відвідувачі вашого сайту і ваші потенційні клієнти прямо зараз вирішують різні проблеми, мають різні потреби або мрії. І вони шукають інформацію, як їх вирішити, задовольнити їх. Ви можете порадити і допомогти їм.

Контент король
Text Content is King appearing behind torn brown paper in crown drawing. Concept about the importance of Content in internet marketing.

Все, що вам потрібно зробити, це додати блог компанії на свій веб-сайт. Регулярно публікуючи статті, які вирішують проблеми і потреби клієнтів:

Ви підвищите свій авторитет і збільшите враження компетентності у відвідувачів.
Ви отримуєте більше можливостей показуватися в пошукових системах, що вам нічого не варто (кожна додаткова стаття – це ще один спосіб з’явитися в пошуковій системі).

10. Форуми

Ця рада підійде не всім, але може виявитися дуже ефективним для професіоналів-фрілансерів. Знайдіть форум, де люди задають питання з вашої області. Додайте посилання на свій сайт в підписі своїх повідомлень. І якщо у вас є відповідь на запитання відвідувача форуму, то дайте відповідь на нього посиланням на ваш блог.

Чого ви досягнете коли виканаєте всі пункти цього допусу?

Ви можете легко і цілком природно просувати себе і свій сайт. Отримайте цінні зворотні посилання на сайт, за якими будуть приходити потенційні клієнти, а також поліпшите позиції сайту в пошукових системах.

Зверніть увагу на просування свого сайту. Ви легко можете знайти нових клієнтів, які інакше не знайшли б вас. І ці нові клієнти можуть порекомендувати вас далі, і ви отримаєте ще більше клієнтів. І в той же час, це не буде коштувати дорого.

25 ідей для бізнесу актуальних ще сьогодні

Чому сайт не продає ? Потрібно перевірити ці 10 помилок

10 ключових кроків до створення веб-сайту для бізнесу

Залишити відповідь

error: Вміст захищений!!