Психологія бідності: 8 причин, чому у Вас немає грошей

Тема багатства і заробітку грошей постійно знаходиться в рейтингу ніші про фінансове благополуччя людей. На цю тему написано і опубліковано в інтернеті безліч статей. Чому у мене немає грошей? Цим питанням задається практично більшість людей. Чому так виходить, що одні люди живуть добре, а у інших весь час порожній гаманець?

У цій статті наведено інформацію від експертів з питань фінансів про те, які думки і яка поведінка людей призводять до бідності, хоча багато людей прагнуть до багатства.

У статті наведено 8 причин, які роблять багатих людей багатими, а бідні залишаються бідними.

Чому у вас немає грошей: 8 причин, які роблять людей бідними – не допускайте цього

Так що, якщо ви хочете отримувати більше грошей, і у вас величезне бажання, нарешті вибратися з неблагополучного фінансового становища або просто хочете дізнатися чогось цікавого, як розбагатіти, то зверніть увагу на причини, які ведуть до бідності, і не допускайте їх у своє життя.

1. Чому у вас немає грошей? Тому що ви часто говорите про них, гроші не повинні обговорюватись

8 передбачуваних причин від експертів, чому у вас немає грошей

Ця теорія змови циркулює в суспільстві вже багато років але чомусь не позначається на краще у більшій кількості людей. Люди неохоче говорять про гроші, про свої зарплати, пенсії і доходи.

Однак, коли піднімається ця делікатна тема, зазвичай кажуть, що зарплати низькі, або ціни високі, або політики в черговий раз винайшли закон, щоб грабувати середній клас. Стали навіть часто говорити, що в Україні тільки божевільні відкривають якийсь бізнес і з великими муками їм керують.

Як правило, більшість з нас думають про гроші як про щось погане, що викликає проблеми і викликає непотрібні суперечки. Тому краще пропустити цю тему і поговорити про нову машину вашого сусіда.

2. Чому у вас немає грошей: причина тільки у вашому ставленні до грошей

Перше, що відповідає експерт на питання, чому у вас немає грошей — це ваша відповідальність до того, що відбувається. Все-таки потрібно бути чесними і визнати, що ми живемо в кращі часи.

Доступ до освіти, до технічного прогресу означають, що у нас з самого початку є набагато більше шансів розбагатіти, ніж навіть у наших бабусь і дідусів. Питання, яке варто задати на цьому етапі, полягає в тому, що ми робимо для того, щоб поліпшити свій фінансовий стан.

Багато людей протягом усього свого життя дотримуються принципу йти по лінії мінімального опору. Тому і отримують погані оцінки в школі, не бажають отримати якісну професійну освіту, а потім скаржаться на низькооплачувану роботу. На цьому зазвичай закінчуються кар’єри тисяч, якщо не мільйонів людей, що живуть в нашій країні.

Так що не дивно, що цей тип людей бачить недоліки скрізь і в усьому, крім себе. Винна влада, винні батьки, винне місце, де народився та інше.

Але чи так це насправді? Можливо грошові доходи є відображенням дій людей, їх знань, умінь і ставлення до справи?

Чи розвиваються вони рік від року за рахунок навчання і перепідготовки, чи відбувається розвиток їх здібностей, чи працюють вони над собою, або вони давно стоять на місці, терплять своє бідне життя, тому що бояться або лінуються зробити крок вперед.

3. Наступний дуже важливий аспект, який відповідає на питання, чому мало грошей, це фінансовий інтелект

Українська система освіти навчає студентів інтегралам, ступеням, синусам і косинусам, але не вчить, як поводитися з грошима. Звичайно, найпростіше звинувачувати систему, але чи в усьому вона винна?

У кожного з нас є безкоштовний доступ до знань, за які в деяких країнах люди платять солідні гроші. В Інтернеті багато безкоштовних навчальних книг і онлайн-курсів по кожній темі, в тому числі і з особистих фінансів та управління капіталом.

Виникає питання, чи користуємося ми цим серйозно? Або безрезультатно сидимо в соціальних мережах, замість того, щоб вивчати що-небудь цінне про фінанси.

4. Чому вічно не вистачає грошей: контролюйте свої витрати

Ще один аспект, який допоможе вам зрозуміти, чому не вистачає грошей — це облік своїх витрат:

  • · На що ви витрачаєте свої кровно зароблені гроші;
  • · Чи відкладаєте ви певну їх суму на чорний день або на створення фінансової подушки;
  • · Або, можливо, ви витрачаєте все протягом тижня і намагаєтесь дожити до наступної зарплати.
  • · Яку частину ваших витрат складають необхідні покупки;
  • · Які витрати у вас на свої забаганки.

Якщо ви можете витратити половину своєї зарплати на вино і розваги, то потрібно задуматися про свої дії, а не скаржитися на те, що у вас немає грошей.

В цьому випадку потрібно розрізняти витрати, які необхідні для життєзабезпечення, наприклад, на оплату комуналки, на харчування і на ті, які можна витрачати ощадливо.

І, задумайтесь, чи варто оформляти кредит на відпустку. Якщо у вас немає грошей, щоб поїхати на курорт, то немає необхідності туди їхати.

Так що подумайте, на що ви витрачаєте гроші.

5. Цінуйте свій час, адже це гроші

Ще одна причина, через яку людям не вистачає коштів, — це невміння керувати своїм часом. Кожна людина повинна розуміти, що найцінніше, що у нас є, — це час. У кожного з нас є однакова кількість часу протягом дня: рівно 24 години. Не більше і не менше.

Незалежно від того, ким ви є: керівником компанії або щасливий джентльменом біля пивного ларька. Тільки від нас залежить, як ми проведемо свій день. І тут потрібно задати собі кілька питань.

Як розумно розпоряджатися своїм часом? Як оцінити і проаналізувати, чи дійсно дана діяльність окупається?

Наприклад, люди можуть годинами стояти в черзі перед відкриттям торгових центрів, щоб заощадити 20 або 50 гривень.

Вони також можуть по чотири години дивитися телевізор кожен день або без толку переглядати Інтернет, в 10-й раз відкриваючи соціальні мережі.

Управління власним часом і його правильне використання – це запорука правильної організації свого життя. Що в свою чергу призводить до поліпшення фінансового стану.

Знаючи, скільки людина заробляє грошей за одну годину, вона може порахувати, скільки потрібно працювати, щоб купити товари, які їй, можливо, не дуже потрібні.

Тому варто усвідомлювати той факт, що наш час також має особливу цінність, яку підприємці повинні використовувати найкращим чином.

6. Шоста причина, яка залишає нас без грошей – це не відстрочене задоволення

Воно полягає у відстроченні винагороди за наші дії. Люди, у яких немає грошей, найчастіше не можуть втриматись від того, щоб постійно не побалувати себе задоволенням.

Тому вони купують дорогі автомобілі, непотрібні Іграшки і відправляються у відпустку, яка часто фінансується за рахунок кредиту.

Багаті люди роблять рівно навпаки. Знаючи, що чим довше вони відкладають отримання задоволення за свою працю, тим більше радості вони отримають, вони стримують імпульсивну поведінку і скрупульозно виконують план дій, домагаючись набагато більших і кращих результатів, ніж бідняки.

7. Диверсифікуйте джерела доходу

Ще одна причина, яка впливає на низький фінансовий стан людини — це відсутність множинних джерел доходу.

Багато людей покладаються тільки на професійну діяльність як на єдине джерело доходу. Але коли це джерело з різних причин вичерпується, гроші закінчуються. Саме тому так важливо вишукувати різні джерела доходу, які дають набагато більшу можливість отримання прибутку.

Якщо одне з джерел вичерпується, завжди є інші, які допоможуть нам відновити становище в скрутну хвилину.

Що це можуть бути за джерела? Їх дійсно багато. Одні люди інвестують в нерухомість для здачі в оренду, інші в акції або облігації, треті будують бізнес в неробочий час, заробляючи додаткові гроші в Інтернеті.

Ідей дуже багато. Суть в тому, щоб зрозуміти, що додаткові джерела доходу є важливим ресурсом для всіх, хто не хоче в скрутну хвилину залишитися без засобів, до існування.

8. Восьма причина, яка впливає на безгрошів’я — це думка оточуючих

Ми живемо в часи, коли кожного з нас постійно порівнюють з іншими. Скільки ми заробляємо, яка у нас машина, де ми були у відпустці? Наш соціальний статус постійно перевіряється оточуючими і нами самими.

Багато людей, які хочуть рівнятися на інших, живуть не за коштами тільки для того, щоб отримати вигоду в очах інших людей. Це, звичайно, призводить до фінансових проблем. Ось чому так важливо розвивати в собі сильну особистість.

Дотримуючись своїх принципів, немає сенсу змагатися на дурну пальму першості, а йти своїм шляхом, який вигідний і зручний для тебе, а не для когось іншого.

Висновок

Ще одна важлива причина у відсутності необхідної кількості грошей – це посереднє ставлення до їх заробляння. Якщо ви робите все, так як це роблять всі люди, то отримаєте також як і всі. За цією схемою мільйони людей реалізують свій життєвий план.Успішні люди найчастіше роблять вибір, якого більшість з нас уникає – вони працюють по максимуму. Отже, вони там, де вони є, тому що вони зробили те, що мало хто зробив.

Грошова енергія: як залучити та контролювати

Як зняти готівку з віртуальної картки ПриватБанку

9 небезпечних звичок, які програмують на бідність

error: Вміст захищений!!