Реєстрація в соціальних мережах

Сьогодні ми поговоримо про реєстрацію в соціальних мережах. Ви дізнаєтеся, навіщо вона потрібна і вирішіть для себе, в яких соцмережах вам необхідно зареєструватися вже зараз, щоб почати закладати фундамент для просування свого особистого бренду, а також своїх товарів або послуг.

Не так давно я проходила досить дорогий тренінг по роботі в інтернеті. На мій подив, велика частина учасників щиро дивувалася з приводу того, що організатори вимагали від кожного зареєструватися у всіх соцмережах за списком.

Люди вважали, що соцмережі – це зайва трата часу і багато свідомо їх уникали.

Так, безсумнівно, якщо Ви працюєте в офісі, прийшли на роботу і вирішили, перед початком трудового дня, швиденько проглянути свою пошту і перевірити свої акаунти в соцмережах …

Реєстрація в соціальних мережах.

Робочий день для Вас може початися після обіду! А якщо Ви напередодні були на вечірці або їздили на дачу і виклали фотографії цієї знаменної події? Звичайно! Весь день буде присвячений відповідям на лайки і коментарі!

Саме так і відбувається з більшістю користувачів.

Однак, якщо Ви прийняли тверде рішення заробляти в інтернеті, а не бездарно втрачати свого часу, то Ви вже будете більш свідомо підходити до спілкування в соціальних мережах.

Адже саме в такому розслабленому стані, в якому перебуває людина, коли переглядає розважальний контент або спілкується з друзями, його дуже легко схилити до покупки.

Звичайно, якщо робити це правильно. Поки народ розважається, просто гріх цим не скористатися до задоволення обох сторін!

Про те, як саме це робити, поговоримо в моїх наступних публікаціях. А поки запам’ятайте одну просту істину:

Основа будь-якої угоди, особливо в інтернеті – це ДОВІРА.

А щоб люди почали Вам довіряти, Ви повинні стати для них не просто впізнанним, а майже справжнім другом. Стати такою людиною Вам якраз і допоможуть соціальні мережі.

При цьому, чим більше у Вас друзів або підписників в соцмережах, тим з більшою ймовірністю Ви зможете їм що-небудь продати. Тому, вже зараз, реєструйтеся швидше в найпопулярніших в Україні соцмережах і починайте потихеньку додавати друзів.

А щоб вони охочіше додавалися, публікуйте більше цікавого і розважального контенту відповідно до своєї ніші.

Не біда, якщо контент буде у всіх соцмережах майже однаковий. Люди-то в друзі до Вас будуть додаватися різні!

Отже, ось найпопулярніші соцмережі, де потрібно бути присутнім обов’язково:

  • Тік Ток
  • Вконтакте
  • Однокласники
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Ютуб

Також бажано мати хороший живий аккаунт в “Моєму Світі” – це соціальна мережа від Mail.ru.

Все більшої популярності набуває дивна і не звична Тік Ток манія.

Сподіваюся, моя ідея вам стала зрозуміла і тепер ви, усвідомивши необхідність, точно заведете акаунти в соцмережах, навіть якщо раніше цього уникали.

Просування бізнесу в соціальній мережі Вконтакте

Залишити відповідь

error: Вміст захищений!!