Реальний заробіток на коментарях, репостах і лайках

Ви часто сидите в соціалці? Часто спілкуєтеся з друзями за допомогою смайлів і стікерів? А не думали, що час, проведений в соціальній мережі, може принести гроші? Але ж, якщо подумати, то, що заважає, ставить лайки, репости, залишати новини? Думаю, відповідь проста. Чим популярніша сторінка або спільнота стає, тим більше комерційним це стає.

Але платити кожному унікальному товаришеві, думаю буде ой як дорого! Але є рішення! З розвитком комерції в інтернеті, кожен намагається вхопити свій шматочок.

Ісоціальні мережі тому не виключення. Хочете бути популярним або мати велике тематичне співтовариство? Будь ласка! Зробити це можна швидко і дешево.

Давайте розглянемо 2 сервісу, які виділяються серед масовки їм подібних.
Перший з них це vktarget. За допомогою цього помічника ви зможете підняти рейтинг сторінки, збільшити від одного і до, думаю, що нескінченності, число лайків під фоткою, накрутити учасників до спільноти і так далі.

До того ж у цього сервісу є доступи до різних соціальних мереж, що допомагає розширити бізнес в більш ніж «одному кошику».

Реальний заробіток на коментарях, репостах і лайках

Але у вас немає бажання щось створювати, ви готові виконувати дії і отримувати оплату. Не питання! Зроблено! Завдання дуже прості і за часом виконати пару сотень завдань не складе великих труднощів. Тим більше що сервіс вже досить добре розкручений.

Аудиторія складає понад мільйон! Ви уявляєте скільки це? А якщо у вас вже є група, то завдання будуть оплачуватися куди дорожче.

Ну, про перший сервіс ми з вами поговорили. Давайте переходити до другого.
Це буде сервіс під назвою webartex. Що це за фрукт і з чим його їдять? Поїхали.

У вас є сайт? Хочете, щоб його побачила велика публіка з соціальних мереж? Тоді цей сервіс буде для вас дуже корисний з різних точок зору. Реєструєтеся і додаєте новий майданчик.

Пишіть адресу сайту і регіон, де знаходиться ваша цільова аудиторія.

Можете замовити статтю або ж надати свої, і вони розміщуються на так званих сайтах донорах. Все розміщується строго по тематиці, щоб були тільки зацікавлені в інформації персони.

Підписники пабліків або груп будуть в спокійному режимі переходити по ним, що дасть вам новий потік унікальних відвідувачів і клієнтів. Звичайно, є і обмеження для сайтів, наприклад заборонені сайти, де гойдається піратський софт, фільми, музика, ігрові сайти, сайти для осіб старіше 18 років, онлайн-телебачення і так далі.

З висновком прибутку проблем теж не повинно бути, однак при великих сумах, ваша прибуток буде розбита на частини і виводитися буде поступово протягом 90 днів. Заробіток в інтернеті існує, так чому б просте не перетворити дохід?

До того ж ви не будете порушувати контактів з вашими близькими, рідними. Все поруч, все в одному місці. Думаю, що сучасна людина повинна заробляти саме так і отримувати задоволення від виконаної роботи.

1. VKtarget – один з найвигідніших сайтів по заробітку на соціальних мережах (витрачений час / прибуток) .Заданія в соц. мережах: Вконтакте, Facebook, YouTube, Twitter, Instagram. Заходи та почни заробляй гроші на лайок, репоста і перегляді відео. З самого початку буде приблизно 15 завдань, після їх виконання завдання з’являються повільно.

Тому, варто тримати відкритою вкладку з Вктаргет і як з’явиться можливість – оновлювати заданія.Для отримання більшої кількості завдань потрібно підключити всі соц. мережі, щоб отримувати завдання в кожній з них.

Ваші облікові записи з соціальних мереж зберігаються автоматично, не потрібно постійно заходити в акаунти і виконання завдання займає 3-5 секунд.На сайті діє реферальная система, яка дозволяє заробляти Вам 15% від зароблених грошей залучених Вами виконавців, а також 15% від витрачених грошей залучених Вами рекламодавців.

2. Дорогі користувачі, поспішаю Вам повідомити про нову, стабільну систему заробітку WebArtex. Систему перевірив сам, за тиждень заробив близько 980 рублів, фактично нічого не роблячи.

Це ресурс, який дає можливість хорошого заробітку на сторінках і групах в соціальних мережах (в контакті, твітері і на ютуб каналі), а так само на сайтах і блогах.

Для заробітку, Вам необхідний активний аккаунт в соціальних мережах або особистий блог, в якому ви будете розміщувати рекламу (у вигляді коротенького оголошення і посилання на сайт рекламодавця), а в замін отримуєте гроші.

Чим більше людей на вашій сторінці або групі в соціальних мережах, тим більше грошей ви отримуєте за розміщення реклами на сторінці.

Приємний момент для вебмайстрів, висновок на вебартексе – Без комісії! Реєструйтеся, і починайте пасивний заробіток коштів.

3. VKserfing це ресурс через який можна заробити на своїй сторінці вконтакте або розкрутити свою групу або сторінку. Тут можна заробити на лайок, репоста, підписки в паблік, групу або сторінку.

Платить сервіс поменше вктаргета і працює тільки з соц.сетях вконтакте.Реферальное винагороду в даному сервісі становить: 10% із заробітку користувачів і 8% з витрачених коштів рекламодавців.

4. Smmok – це заробіток і розкрутка в соціальних мережах. Сайт працює з такими соціальними мережами – Вконтакте, Facebook, instagram, YouTube, Twitter. На ньому можна заробити на своїй сторінці в соц.сетях, а також замовити свою рекламну кампанію.

Є реферальная програма – приводь друзів і отримуй 15% від їх прибутку. Детальніше читайте на сайті Smmok.

5.Один з кращих сайтів для заробітку в соціальних мережах SocialTools, зареєстрований в 2009 році.

Заробіток в:

 • “ВКонтакте,
 • Twitter,
 • FaceBook,
 • Google+,
 • Youtube,
 • Mail.ru,
 • Одноклассники,
 • LiveJournal,
 • LiveInternet,
 • Instagram,
 • Foursquare,
 • Яндекс,
 • Apple App Store,
 • Android,
 • Групи ВКонтакте”.

Вам достатньо пройти реєстрацію, вибрати соціальну мережу в якій найчастіше буваєте і почати заробляти. Все просто і швидко, а головне, мінімальний висновок всього 15 рублів на систему WebMoney.

6. Liked – Ідеальний, універсальний спосіб заробітку в інтернеті. Тут Ви знайдете багато високооплачуваних завдань на будь-який смак! Завдання легкі і чітко розписані. Що не менш важливо, видно рейтинг виплат за завданнями (звертайте на це увагу).

Мінімальна вартість самого легкого завдання (лайк в контакті, наприклад) = 50 коп, максимальна вартість завдання може бути якийсь угодно.

Существует можливість розкрутити групу, співтовариство або друзів в соціальних мережах. Так само можливо розкрутити лайки, репости і коментарі. Мінімальний виведення коштів = 1 рубль на WebMoney моментально.

Реальний заробіток грошей з Google AdSense

Заробіток в Інтернеті на лайках

Як заробити на іграх в Інтернеті з виводом грошей?

error: Вміст захищений!!