Робота в шлюбному агентстві – відмінний спосіб заробітку онлайн

Кожна дівчина хоче заміж. Факт давно перевірений і не вимагає доказів. І, напевно, багато хто не проти знайти чоловіка-іноземця. Так чому б не допомогти їм у цьому і в той же час трохи не заробити?

Пропонуємо Вам розглянути умови партнерської програми дейтінгового сайту – ресурсу, де кожна дівчина може познайомитися з іноземцем, знайти душевного друга, коханого або чоловіка.

До речі, на цьому з’єднує серця портал можуть зареєструватися дівчата не тільки з Росії та України, але також жительки Латинської Америки і Азіатських країн.

Існує два класичні варіанти заробітку: оплата за реєстрацію (Pay per Lead) і оплата за покупки (Pay per Sale).

А тепер трохи докладніше:

Для реєстрації в партнерській програмі.

Все, що від Вас потрібно, – це розмістити банер шлюбного агентства у себе на сайті і залучати нових зацікавлених в російських дружин іноземців.

Оскільки цільова аудиторія дейтінгового ресурсу – це самотні чоловіки з економічно розвинених країн (детальний список Ви знайдете на сторінках з описом партнерської програми) під розміщення реклами підійде не кожен інтернет-ресурс. Але при вдалому виборі сайту Ви безсумнівно будете у виграші.

За кожну реєстрацію «нового закордонного кавалера» Ви отримуєте не свій рахунок 5 $.

З кожної покупки клієнта зареєстрованого по Вашому партнерському посиланню Ви отримуєте 25% від витраченої суми. Чим активніше наведений Вами відвідувач, тим швидше збільшується Вас рахунок.

Кожному партнеру при реєстрації покладається невеликий бонус – 25 $ за одну лише реєстрацію в якості онлайн-співробітника.

При досягненні 50 $ Ви можете вивести свої чесно зароблені гроші. Всі виплати проводяться раз на місяць (приблизно в двадцятих числах). Зрозуміло, Ви отримуєте те, що заробили за попередній місяць, заробіток за поточний місяць може бути виведений тільки по його закінченні.

Для своїх партнерів власники ресурсу пропонують різні види банерів. Так що реклама даного дейтінгового сайту зможе гармонійно вписатися в будь-який дизайн.

Міжнародне шлюбне агентство представлено в інтернеті якісним і грамотно створеним сайтом, який доступний не тільки англійською, а й німецькою, італійською та французькою мовами. А це вже говорить про серйозність даного бізнесу. Так що співпрацювати з адміністрацією даного проекту буде не тільки легко, але і приємно.

Так що, якщо у Вас є сайти з відповідною аудиторією, не сумнівайтеся ні хвилини – реєструйтесь і заробляйте гроші, роблячи людей щасливими!

Організація ділової документації

Залишити відповідь