Віддалена робота – 15 популярних професій

Covid-19 змінив темп ритму життя мільйонів людей. Те, що ще 2 роки тому було звичним, зараз може шокувати. Через нестабільну економічну ситуацію, мільйони людей перейшли від стандартної системи заробітку до дистанційної роботи.

У цій статті, ми розберемо список 15 онлайн професій, які стали популярними

1. Менеджер соціальних мереж

Соціальні мережі – двигуни торгівлі та впізнаваності компанії. Саме звідти, в наші дні, дізнаються про новинки компанії або про нову продукцію. Менеджер соціальних мереж – посаду, яка має на увазі ведення однієї або кілька груп в соціальному просторі з метою утримання публіки в інтересі.

2. Викладач

Ви вчитель математики? А може фахівець у якій-небудь галузі, наприклад в IT? Якщо так, то можна стати онлайн-викладачем. Видно сильна тенденція до появи організацій і майданчиків, які займаються пошуком професійних кадрів, здатні підтвердити навички не тільки усно, але й надати відповідний диплом.

3. Бухгалтер

Працюємо віддалено
Close up of a young woman using a laptop for teleconferencing at home

У світі росте цифр, хороший бухгалтер – золота жила. Щодня в мережі з’являється десятки тисяч вакансій для бухгалтерів, які будуть займатися управлінням і відстеженням фінансів для організацій дистанційно.

4. Персональний наставник

Якщо робота викладача можна назвати факультативом, то заробіток в якості персонального тренера, можна назвати доповнення до нього. Багато людей, в рамках карантину, заводять персональних тренерів, які займаються розвитком навичок або підтриманням його стану до прийнятного рівня. Персональний тренер – це і кухар, фітнес інструктор, наставник в танцях і т Д.

5. Віртуальний помічник

Щодня люди потопають в рутинній роботі, через що з’являються фрази: «Мені не вистачає 24-годин на добу на рішення всіх задач». Це висловлювання породило цікавий вид заробітку в якості віртуального помічника (ВП). Цей асистент виконує не складні, але необхідні завдання, наприклад, відповідає на дзвінки, нагадує про зустрічі, заповнює папери, домовляється про зустріч і т Д. Найпривабливіше в цій роботі те, що можна стати помічником як для декількох людей, так і працювати тільки в певний час.

6. Онлайн-рекрутер

Рекрутер – людина, яка займається пошуком нових кадрів для організації. Раніше це був штатний співробітник, який працював виключно в офісі, а нині можна займатися цим віддалено. Як онлайн-рекрутера потрібно буде і розміщувати вакансії на різних дошках оголошень. Крім цього, рекрутер займається онлайн-співбесідами з потенційними кадрами.

7. Інтернет-маркетолог

Інтернет-маркетолог
Virtual talking with friends, colleague and using video chat conference. Remote learning or work. Home quarantine or prevention of coronavirus infection (virus covid-19). Group of people smart working

Електронна комерція досі переживає великий бум, тому люди, які вміють створювати привабливі кампанії можуть розраховувати на заробіток в ролі електронного маркетолога.

8. Співробітник по вводу даних

Наборщик / складачка тексту, може здатися непотрібною роботою в епоху цифрових електронних пристроїв, але це далеко не так.

Як хобі перетворити на заробіток? 10 важливих правил

Заробіток в інтернеті ( 100 способів як заробляти новачку )

23 сайти для заробітку грошей без вкладень | Заробіток в Інтернеті для новачків

Якщо поставити собі за мету пошуку вакансії на посаду складача, то можна стати в ступор від кількості вакансій на цю посаду.

9. Письменник

Людина з високим рівнем грамотності і фантазії, може почати кар’єру в якості письменника для блогів, журналів і газет. Якщо не любите співпрацювати з великими фірмами, то можна стати простим копірайтером і продавати свої статті для дрібних і великих сайтів. Копірайтери та письменники – люди, які в наш час потрібні кожному сайту для підвищення впізнаваності в Інтернеті і для підвищення своєї позиції на її теренах.

10. Коректор

Людина з хорошим рівнем грамотності буде завалений безліччю пропозицій, якщо він почне працювати в якості коректора. Коректором часто називають «третє око копірайтера видавця».

11. Веб-дизайнер

З приходом інструментів по створенні Сайтів в руках звичайного користувача інтернету, з’явилася можливість стати веб-дизайнером. Ці люди займаються проектуванням процесів в структурі сайтів. Компанії, які наймають таких людей на постійну основу, хочуть бачити у них задатки дизайнерів і грамотним володінням технічних програм.

12. Транскріпціоніст

Одна з найбільш незвичайних і володіє, в певних колах, популярністю робота полягає в обробці одних видів даних в інші. Транскріпціоніст займається прослуховуванням аудіозапису та написанні його в бланк. Це, може здатися веселою забавою, але, повірте, робота далеко не з простих. У роботодавців цієї галузі, завжди три жорстких правила до кандидата: посидючість, стійкість до стресів і висока швидкість введення даних.

13. Експерт по SEO

Велика конкуренція за високі позиції в пошукових системах, породило нову вакансію, яка вже 10 років не сходить з вуст вебмайстрів.

Експерт з SEO
Man having a conference call with his business team online, telecommuting, remote work and business communications concept

Люди цієї професії працюють з обчисленням оптимізацією процесів для сайтів і пошукових роботів, тобто вони працюють з величезним пластом інформації, а їхня зарплата будується не на місячної роботи, а на обсязі.

14. Графічний дизайнер

Галузь сайтостроения тісно пов’язана з дизайном. Якщо ви гарні в цьому, то вам відкритий доступ до заробітку в якості графічного дизайнера. Так, багато іменитих фірми візьмуть тільки таку людину, яка вміє грамотно працювати зі складними графічними інструментами, зате в мережі можна наштовхнутися на сотні вакансій, де власникам сайту потрібні люди з хорошим почуттям дізайностроенія і мінімальними навичками роботи з простими графічними програмами.

15. Актор озвучування

Через те, що багато за останні 2 роки перейшли на дистанційну освіту і роботу, а більшість розважальних закладів закрилося, то це породило нові напрямки для людей, які мають приємний або незвичайним голосом.

Такі люди можуть знайти себе в якості актора озвучування. Вони займаються дубляжем аудиодорожек (фільмів, мультфільмів, серіалів), озвучуванням текстів і зачитуванням рекламних брошур.

Крім того, можна зайнятися створенням аудіокниг для видавництва.

Висновкі

Як попит породжує пропозицію, так і люди, що володіють навичками, завжди знайдуть собі роботу в мережі. Пам’ятайте, що тільки той, хто бажає заробити і докладає всіх зусиль досягне поставленої задачі.

Оптимізація сайту для збільшення заробітку в Інтернеті

Типи платформ інтернет-магазинів

5 корисних порад для Фрілансера початківця

Кредит на житло — кращі пропозиції в Україні

error: Вміст захищений!!