Роботи в Польщі для жінок з України

Приплив робочої сили з України до Польщі з кожним роком зростає. Причина, чому Польща поглинає таку величезну кількість робочих рук з України, полягає в розширенні виробництва, зростанні економіки та міграції поляків до інших країн. Польща в Євросоюзі, а це означає, що кордонів із союзними країнами немає. От і пішли потоки польських заробітчан до більш розвинених країн, де зарплати вищі за польські, а на їхнє місце приїжджають українці. Для них польські зарплати в рази вищі за українські.

Якщо говорити про заробіток українок у Польщі, то для них є вакансії практично у всіх галузях та для будь-яких спеціалістів різного рівня.

Які ж переваги роботи в Польщі для жінок з України

Високі соціальні стандарти стабільна робота, пристойні заробітки

Рівень життя поляків значно вищий за наш український, де кожна людина змушена на всьому заощаджувати, а про поїздку у відпустку на закордонний курорт, наприклад, навіть до Туреччини, зможе далеко не кожен. У Польщі купити путівку за 500 доларів не становить жодних проблем, маючи зарплату 900 -1200 доларів. Прожитковий рівень у Польщі на одну особу – 580 злотих, це приблизно 140 доларів.

Тож не дивно, що наші громадяни їдуть до Польщі на заробітки. Жінки з низьким рівнем кваліфікації можуть заробити, виконуючи нескладну роботу в межах 750-820 доларів.

Багато запропонованих вакансій забезпечуються тимчасовим безкоштовним житлом, що дуже тішить наших людей, тому що виходить економія на оренді житла.

Щодо продуктів харчування, то це окрема тема. Вони, по-перше, якісні, без прострочок, по-друге, ціни, в порівнянні зарплата – ціна, у Польщі нижчі, ніж в Україні.

Легальна робота в Польщі — вакансії для жінок

Роботи в Польщі для жінок з України

При прийомі на роботу особливих вимог до претенденток на вакансії немає. Раніше кадровики прискіпливо ставилися до володіння польською мовою. І перевагу віддавали кандидаткам зі знанням мови. Але згодом українки легко справлялися з цією проблемою та їх брали на будь-яку роботу.

Звичайно, головна вимога до кандидаток на вакантні місця – це бажання працювати, сумлінне виконання своїх обов’язків, не зловживання шкідливими звичками, та хороше здоров’я.

Для виконання чорнової роботи, де не потрібна кваліфікація, то вимоги до досвіду роботи та віку мінімальні. Тому жінки в 55 і навіть у 60 років знаходять собі роботу.

1.Вакансії на виробництві

Зазвичай, жінок на виробничі підприємства приймають працювати з полегшеними умовами праці. Українки охоче йдуть працювати як пакувальники готової продукції, сортувальники сировини, оператори конвеєрних ліній, прибиральниці приміщень. Такі роботи не потребують кваліфікації та стажувань. Працівниці приступають до роботи з першого дня, а вправність і навички приходить у процесі виконання своїх обов’язків.

Вакансії для українок у сфері обслуговування

Тут, звичайно, потрібно володіння польською мовою хоча б у мінімальному обсязі. Інакше українка на посаді офіціантки ресторану працювати не зможе, тому на ці вакансії приймають жінок, які вміють спілкуватися польською мовою. Польська мова на початковому рівні дозволить українці влаштуватися на роботу покоївку або доглядальницю за дітьми чи людьми старшого віку.

3.Робота в Польщі на сільськогосподарських роботах

На сільськогосподарські роботи запрошують українок під час сезону збирання врожаю. Починаючи з ранньої весни та до пізньої осені українці працюють на збиранні врожаю ягід, овочів та фруктів. Оплата праці відрядна, якщо більше виконав роботи, то й більше заробив. Промислові теплиці з цілорічним вирощуванням овочів, а також потужні фермерські господарства приймають на постійну роботу українських жінок на протязі року.

Перелік вакансій, куди приймають на роботу українських жінок

Польська сфера послуг постійно відчуває брак досвідчених кухарів та кондитерів. Багато вакансій у швейному виробництві, там постійно потрібні швачки. У зв’язку з міграцією молодшого медичного персоналу до Німеччини та Скандинавських країн, Польща відчуває нестачу медичних сестер. Затребувані високої кваліфікації лікарі, фінансисти та IT фахівці.

Українські підприємці переводять свій бізнес до Польщі та приймають на роботу українських жінок у сферу послуг.

Резюме

Враховуючи кризу в Україні, багато жінок, які мають високу кваліфікацію та досвід роботи, їдуть працювати до Польщі .

Як заробити в Твіттері самотужки

Де українцям шукати роботу за кордоном

Підприємницька діяльність для українців у Польщі