Сайт Seosprint: кращий букс для заробітку на кліках

Заробіток в інтернеті набирає обертів. Існує безліч сайтів, буксів, що дозволяють заробити новачками і тим, хто шукає легкі способи отримання невеликих грошей в мережі. Головне – вибрати якісний ресурс, щоб згодом без проблем вивести гроші.

Поштовий букс Seosprint, що працює з 2007 року довів свою надійність і вже кілька років дозволяє заробляти на простих завданнях тисячам користувачам.

Реєстрація в SeoSprint, як підняти рейтинг

Реєстрація на цьому буксе проста: ввести ім’я та e -mail, на пошту приходять всі дані. В особистому кабінеті відразу варто заповнити особистий профіль і платіжні реквізити, тільки в цьому випадку буде доступний виведення коштів.

Кар’єрне зростання в цьому проекті відіграє важливу роль. Від нього залежить стан, довіра, привілеї і найголовніше – прибуток.

Сайт Seosprint: надійний букс для заробітку на кліках

Статус – це 10-ти ступінчаста сходи, положення, яке займає роботодавець / виконавець. Найменший статус, це гість. Цей статус надається всім, хто тільки що пройшов реєстрацію.

Після заповнення основних полів в особистому кабінеті, присвоюється статус «робочий», з нього і починається кар’єрна драбина, так як у гостей немає майже ніяких привілеїв.

Рейтинг набирається пропорційно активності, тобто роботи. Це заробіток на читанні листів, серфінгу, виконанні завдань, проходження тестів та інше.

Так само рейтинг нараховується за рефералів (за залучення та їх активність), за активність як рекламодавець (розміщувати рекламу, завдання).

Способи заробітку на SeoSprint

В основному весь заробіток будується на: виконання завдань, читанні листів, проходження тестів і серфінгу посилань.

Читання листів.

Цей спосіб полягає в тому, щоб відвідати рекламний сайт, посилання якого вказана в листі і правильно відповісти на поставлене запитання. Після цих нескладних дій на баланс буде зараховано суму за активність.

Проходження тестів.

Ще один простий спосіб отримання грошей за легкі дії. При виборі тесту, відкривається вікно з деякою кількістю питань і відповідей.

Рекламодавець задає питання, наприклад, яке останні слово в статті, і вставляє посилання на неї, і в графі відповідей потрібно буде вибрати правильну відповідь.

Серфінг сайтів.

Цей заробіток є найлегшим, тому він і найдешевший. Тут потрібно просто клікати по посиланнях і дивитися сайт заданий час.

Виконання завдань. Цей метод включає в себе виконання різних завдань, які замовляє рекламодавець. Завдання можуть бути абсолютно різними:

  • прості переходу по сайту з копіюванням посилань в якості звіту,
  • реєстрації на ресурсах,
  • перегляд відео,
  • лайки,
  • репости,
  • коментарі,
  • досягнення певного рівня в грі,
  • розгадування капчі,
  • написання статей,
  • скачування файлів або установка мобільних додатків.

За всі ці прості дії можна отримувати реальні гроші. Чим більше завдань виконає користувачів, тим вище буде його заробіток.

Особливості реферальной програми

Якщо користувач зареєструвався самостійно, він може вибрати собі наставника (реферера), приєднавшись до нього по кнопці в його профілі.

Поспішати з вибором наставника не варто. Хороший наставник це той, хто буде заохочувати своїх працівників. На проекті передбачені бонуси (за певну кількість дій нараховуються гроші).

Так само функціоналом системи передбачений авторефбек – повернення частину суми, який реферал приніс своєму реферера.

Будь-який зареєстрований користувач може заробляти на дворівневої реферального програмі (можна заробляти на рефералах реферала).

Відсоток доходу залежить від статусу, починаючи від 10% (реферал 1-го рівня) і закінчуючи 50%.

Переваги та недоліки сервісу SeoSprint

Переваги цього сервісу в тому, що він надійний. Завжди стабільно виплачує зароблені гроші. Є безліч способів виведення та поповнення рахунків, це дуже хороший плюс.

Для заробітку не потрібні спеціальні знання, достатньо вміти користуватися комп’ютером. Заробляти можна де завгодно, маючи лише час і комп’ютер поруч.
Як недолік користувачі відзначають, що така монотонна робота швидко набридає.

Багато заробити не вийде, так як оплата мінімальна. Але якщо створити особисту реферальную мережу, навчати і мотивувати рефералів, продавати їх на біржі, то цілком можна заробляти до 500 гривень на день.

Бізнес-ідеї для пенсіонерів ( 15 супер ідей )

Заробіток на продажі онлайн курсів

Обмін валют онлайн: як обміняти ГРОШІ в Інтернеті?

error: Вміст захищений!!