Про що писати на блозі? Як і де знайти тему

Не хочеться починати чергову статтю про те, про що писати на блозі. Давайте поговоримо, про що взагалі можна писати на інтернет-ресурсі незалежно від його напряму. А заодно і обговоримо, хто про що любить почитати.

Про, що писати на своєму блозі: Про те, що цікаво Вам.

Якщо Ви вирішили завести особистий блог, значить Вам є, що розповісти іншим. Може бути у Вас є захоплення, улюблена робота або інше заняття, яке поглинає багато часу і де Ви досягли безсумнівних успіхів.

Діліться своїм досвідом. Будьте впевнені:

  1. те, чим цікавиться одна людина,
  2. завжди зможе заманити і інших.
  3. Використовуйте секрети успішного блогінгу, і Ви досягнете успіху!

Пишіть про те, що важливо для інших.

Тут концепція побудови статей трохи інша. Як правило, її дотримуються блогери, для яких власний інтернет-ресурс – це перш за все джерело заробітку. Їм потрібна прибуток, а значить трафік. Отже, вибравши головний мотив для блогу, Ви починаєте обігравати його з усіх боків.

Пишіть про свої емоції.

Можливо, з першого погляду така стаття буде здаватися постом ні про що. Але філософські відступи допустимі на кожному блозі. До того ж, дуже часто саме такі рядки зароджують бурхливі дискусії.
На блозі можна і дуже потрібно писати про нові технології, відкриття, тенденції та віяння.

Отримувати якісні новини люблять все, тому нестачі в читачів у Вас не буде.
Про те, що всім відомо пишіть грамотно.

По-перше, Ваш текст повинен містити не тільки загальнодоступну інформацію, але і власні висновки. Я впевнена, будь-яку тему можна зробити шедевром, якщо є стиль, гумор і оригінальність.

Одним словом, не бійтеся починати писати. Не виходить тільки у того, хто не пробує.

Як і де знайти тему для нової статті

В наші дні ноутбук – незамінний атрибут ділової людини, і блогер тут не виняток.

Ознакою якісного блогу безсумнівно є регулярно оновлюваний контент. Нові статті повинні з’являтися як мінімум два-три рази на тиждень, а краще щодня. Звичайно, для ресурсів, орієнтованих на широку аудиторію такий темп не проблема. Але, що робити, якщо власні ідеї вичерпалися?

У такому випадку можливі 2 шляхи:

  1. пошук натхнення
  2. або пошук напрямки для подальшої роботи (іншими словами, потрібно намацати хоча б в якій стороні шукати).

Маючи конкретну тему для статті (початкова завдання) стає зрозуміло, що шукати, про що міркувати, які висновки робити, поради викладати та інше. В процесі роботи азарт і бажання творити приходять самі собою.

А значить нова цікава унікальна стаття ось-ось з’явиться.

Ніщо в цьому світі не ново. А значить все, що Ви пишете так чи інакше вже піднімалося. Тому немає нічого поганого, якщо Ви візьмете ідею для своєї публікації у сусіда (тематичного інтернет-ресурсу схожого спрямування).

Головне тут – постаратися висловити свою точку зору, свій стиль викладу, трохи з особистого досвіду, власних міркувань і висновків.

Чужі розсилки.

Це не тільки безцінна криниця інформації, а й можливість для знаходження цікавих тем для власних статей.

Хтось каже, а хтось слухає і записує.
Відвідування тематичних співтовариств, форумів та інших ресурсів з живим обговоренням всього, що Вас цікавить, досить часто допомагає намацати відсутню ниточку. А далі йдіть по обраних шляху і розмотуйте обраний клубок пристрасних дискусій.

А що людям потрібно.

Досить часто користувачі задають свої питання на спеціальних сервісах (bigmir.net, Яндекс.Ответи, Питання і відповіді Google, (hidden). Порискал, впевнена: Ви знайдете безліч нерозкритих тем. Не біда, якщо Ви не зовсім володієте інформацією. Шукайте потрібну відповідь, питайте, вчіться. Через годину Ви зможете написати відмінну, а головне корисну статтю.

Банальний переклад.

Це відмінний варіант в тому випадку, коли вже зовсім нічого в голову не лізе. Підпишіться на оновлення цікавлять Вас західних блогів. Звичайно, тут не обійтися без знань іноземної мови. Але для тих, хто не лінгвіст переклад текстів буде також відмінним тренуванням. У разі переведення важливо ставити посилання на першоджерело. Це не тільки ознака хорошого тону, а й свідчення Вашої чесності.

Невіртуальні джерела інформації.

Ними може служити журнали, газети, книги, радіо чи телебачення. Для пошуку нових тем зовсім необов’язково нишпорити в пошукових системах, можна і в бібліотеку заглянути. Іноді це дуже корисно не тільки для Вашого сайту, але і для Вашого здоров’я – відволікатися від комп’ютера все-таки потрібно.

Життя – безцінне джерело ідей і досвіду.

Погодьтеся, часом щось в нашому бутті так торкнеться душу, що хочеться прокричати всьому світу про свої почуття. Не втрачайте часу дарма – бігом за перо і папір, пардон, миша, клаву і електронний пергамент. Творіть !!!

Улюблений блокнотик.

Ідеї ​​для нових статей приходять несподівано і часто в невідповідний момент, вони також мають властивість забуватися. Щоб з Вами не траплялося таких неприємностей, записуйте всі свої думки з приводу нових публікацій, та й взагалі все ідеї розвитку свого інтернет-ресурсу в свій блокнотик.

У день, коли на поле творчості повний штиль, згадайте про свой – улюблений блокнотик з неймовірними ідеями.

Як правильно публікувати допис на сайті

Залишити відповідь

error: Вміст захищений!!