Що означає тіньовий бан в Instagram і як його уникнути

Складно сказати, чи дійсно існує тіньовий бан або це просто збіг обставин, але ці поради точно будуть корисними.

Вести аккаунт в Instagram дійсно складно, але найбільше блогери і підприємці бояться потрапити в тіньовий бан. Іноді соціальна мережа може покарати власників акаунтів за порушення деяких правил. Бан може бути вічний або тимчасове блокування облікового запису. Але також існує тіньовий бан, якого тепер бояться абсолютно всі блогери.

При тіньовому лазні багато публікацій, хештеги або Сторіс. Наприклад, блогер використовує якийсь хештег, але користувачі не бачать його в стрічці, а сам блогер може про це навіть не впізнати. Блогери продовжують публікувати фотографії, викладати історію і чекати актив, але це ніхто не побачить.

Засновники соціальної мережі ніяк не коментують наявність тіньового бана. І не говорили, що для користувачів передбачені покарання. Тому це спірне явище і не доведено, що він існує насправді. Про нього лише розповідають блогери, які випробували на своєму досвіді.

Є кілька порад, як не потрапити в тіньовий бан.

Ніякої накрутки.

Розробники стежать, щоб на сторінках був тільки авторський контент. Багато блогерів для накрутки передплатників, лайків або репоста можуть використовувати ботів. Але вже пару років Інстаграм активно з цим бореться. Але накрутка може підірвати репутацію бренду, і сторінка може потрапити в тіньовий бан.

Що означає тіньової бан в Instagram

Краще більше працювати над контентом, шукати блогерів, схожих з тематикою аккаунта, взаємодіяти з ними.

Ліміти і обмеження.

Багато блогерів щоб убезпечити себе, намагалися знайти, чого не варто робити в Інстаграм і чи є якісь ліміти. Але таких офіційних даних просто не існує. І все статті в інтернеті ґрунтуються на особистому досвіді.

Можна спробувати самим визначити ліміти для сторінки. Наприклад, підписуватися на всіх підряд або лайкать безліч постів. Але через небажаний активності зі сторінкою можуть трапитися неприємності.

Краще поступово збільшити кількість лайків, підписок і коментарів в день. Так можна буде зрозуміти, про ліміт саме на вашій сторінці і намагатися не перевищувати його, щоб не потрапити в бан.

Обережніше з хештегом.

Деякі хештеги заборонено використовувати за правилами Instagram. Є деякі очевидні хештеги, наприклад, про насильство, жорстокість або ображають почуття інших людей. Але також є кілька неочевидних, про які користувачі можуть навіть не здогадуватися. Але потім чисто випадково потрапляють в бан.

Гроші на халяву

Який бізнес відкрити восени? Бізнес на Осінь

Як заробити 1000 гривень ( день ) в Інтернеті

error: Вміст захищений!!