Що потрібно знати підприємцю ( бізнесмену )

Багато людей вважають, що основа успішного бізнесу, це чудова ідея. Але більшість досвідчених підприємців погодяться з тим, що сама собою ідея нічого не варта, основне значення має виконання ідеї. Це означає, що продати себе важливіше, ніж продати свою ідею.

У корпоративному світі експерти давно визнали, як люди сприймають вас на роботі, життєво важливо для вашого професійного успіху. Неважливо, наскільки ви талановиті, але якщо менеджери не помітять вас і не визнають вас цінним співробітником, то просування кар’єрними сходами, вам не бачити.

У світі підприємництва те, як сприймають вас особисто і вашу компанію, так само важливо, тільки тут замість шефа — це інвестори, клієнти, продавці, партнери та члени вашої команди. Ось чому ви повинні просувати себе та покращувати свій імідж. І наступні принципи допоможуть вам у цьому.

Принципи, яким потрібно слідувати, щоб досягти успіху у бізнесі

Що потрібно знати підприємцю

Ідея – це лише початок.

Використовуйте свою бізнес-ідею, щоб розпочати відносини із співзасновниками, інвесторами, клієнтами та діловими партнерами. Ваша здатність просувати себе і вчитися у них визначатиме ваш успіх.

Розвивайте навички, яких ще немає.

Навички міжособистісного спілкування стали важливішими за технічні. Підприємцям необхідно мати лідерські якості, а також уміння працювати в команді та слухати. Навички коучінга також важливі, і їм можна навчитися у наставників та колег.

Піднімайте свою репутацію, тому що це ваш найбільший актив.

Посада генерального директора може бути гарною для вашого его, але дбайте про те, кого ви знаєте, про те, хто вас знає, наскільки люди вам довіряють, і на ауру навколо вас. Те, що інші люди думають про вас, важливіше за те, що ви насправді зробили. Ваше особисте життя стало надбанням громадськості.

Завдяки інтернету та соціальним мережам, те, що ви робите в особистому житті, може вплинути на ваш успіх.

Керуйте всім своїм чином в інтернеті, не ігноруйте його. Навіть найменші речі, такі як ваша поведінка, то, з ким і як ви спілкуєтеся, можуть створити або зруйнувати ваш бренд.

Створіть позитивну присутність у соціальних мережах.

У соціальних мереж є багато позитивного. Ваші соціальні мережі дозволяють вам створювати репутацію, спілкуватися з людьми, які мають схожі з вашими інтересами, знаходити можливості для здобуття освіти та зв’язуватися з людьми, які можуть допомогти вашому бізнес-початківцю.

Будьте добрі до людей різного віку.

Збільшення середньої тривалості життя та економічна ситуація змусили людей працювати довше. Тому важливо вміти працювати з людьми будь-якого віку. Кожне покоління схильне спілкуватися по-різному і має різне сприйняття ринку.

Виграє той, хто має найбільше зв’язків.

Людство перейшло від інформаційної економіки до соціальної. Зараз успіх більшою мірою визначається не вашим особистим рівнем IQ, а скоріше рівнем спілкування та взаємодії з іншими людьми для вирішення своїх проблем. Якщо ви не залишатиметеся на зв’язку, ви будете відкинуті на узбіччя.

Одна людина може змінити ваше життя.

Все, що вам потрібно, це інвестор, великий клієнт або дистриб’ютор, щоб вирватися конкурентів. Вам вирішувати, як знайти відповідну людину для підтримки вашого бізнесу.

Залиште годинник на вулиці, досягнення всередині.

Якщо ви хочете розвивати свій бізнес, перестаньте вимірювати кількість відпрацьованих у цьому місяці (дні, тижні, році) годин і почніть вимірювати досягнення конкретних цілей. Успіх це більше результатів, а не більше роботи. Вимірюйте свої результати та просуйте їх. Так інші помітять вашу цінність.

Ваша компанія у ваших руках.

Будьте відповідальні за успіх вашого бізнесу та візьміть під контроль своє життя. Шукайте взаємовигідні ділові відносини, тому що люди не допоможуть вам, якщо ви їм не допоможете. Якщо ви не вчитеся і не росте, вам нічого просувати.

Завдання всіх підприємців полягає в тому, щоб досягти популярності і показати свою цінність, при цьому не хваляючись і не показуючи себе егоїстичним. Приймайте похвалу там, де це необхідно, але обов’язково хвалите свою команду.

Топ-20 кращих звичок успішних людей

Чому на Форексі втрачають гроші: Топ-5 помилок

Сучасний трейдер — як подолати страх в трейдингу