Що робити з одягом, який не носимо

Після чищення гардеробу у вас залишилося багато одягу, який вам більше не потрібен. Що з ним робити, якщо немає сенсу зберігати? Чи може продати? Віддати іншим? Чи, може, викинути? Це лише кілька варіантів, але є розумне рішення – розібрати свій гардероб, та продати добротні речі і на цьому підзаробити. Дізнайтеся, що робити з непотрібними речами, прочитавши цю статтю.

Куди подіти непотрібний одяг, якщо викинути шкода

Що робити з одягом, який не носимо

Ваш гардероб тріщить по швам і в ньому багато речей, якими ви не користуєтеся? В цьому випадку варто зробити генеральне прибирання у своїй шафі. З гардеробу слід видалити речі, які стали малими, або надто великі, а також зношені, запрані, рвані, які вже не придатні для використання. Але, не потрібно відразу викидати непотрібний одяг у відро для сміття.

1. Продайте вживані речі та заробіть гроші

Якщо в купі речей, яких ви хочете позбутися, є якісь дорогі речі, наприклад, одяг у відмінному стані, відомих брендів, навіть новий одяг, то його можна продати. Це можна зробити онлайн на інтернет-аукціонах, через рекламні портали та сайти, присвячені продажу речей.

Одяг можна продавати поштучно або підготувати комплект. У першому випадку продаж займе більше часу, у другому – менше, але зазвичай такі речі продають за нижчою ціною. Проте комплект речей продати простіше.

2. Позбудься мотлоху і зароби: сайти, на яких можна продати непотрібні речі

Що заповзятливі люди роблять із речами, які не носять і вони лежать марним вантажем у шафі. Викинути шкода, носити не можна. Вони їх продають. Для цього всі речі потрібно підготувати до продажу:

1). Зробіть ревізію в шафі і відберіть речі, які в хорошому стані, але вам стали малі або не подобаються, лежать і чекають відповідного моменту, але вони вам не потрібні.

2). Зробіть якісне фото кожної речі у різних ракурсах. Пам’ятайте, що люди оцінюють поглядом, так що речі на фотографіях повинні виглядати привабливо. Бажано по можливості зробити фото себе в запропонованому одязі, щоб було видно його виграшні елементи, коли одяг сидить на фігурі.

Тепер можна сміливо вибрати українські платформи для продажу, де можна продавати за гривні та бажано, щоб гроші переводили на банківську картку онлайн через Приват24.

1). Moddo. В Україні це найпопулярніший магазин онлайн секонд-хенду. На сайті потрібно зареєструватися та створити оголошення про продаж. Окрім рекламних оголошень на сайті є міні-блог, де можна публікувати статті про шопінг.

Тут можна безоплатно продавати свої речі. Але, якщо немає здатності до торгівлі, то цю справу можна довірити продавцю магазину Moddo, який все зробить у кращому вигляді.

Але, тут доведеться оплачувати таку послугу, оскільки магазин виступає у ролі посередника, і за це бере 40% вартості проданого товару. Крім продажу, на сайті є одна умова, згідно з якою той одяг, який не користується попитом і не продається, через якийсь заздалегідь обумовлений термін передається до фонду магазину.

2). Bestil. Другий досить відомий в Україні магазин, де можна продавати вживані речі. Там можна самостійно торгувати чи віддати їх продавцю магазину та ділити з ним дохід. На таких послугах втрачається 50% виторгу з продажу, зате не морочиш собі голову. У цьому сервісі, точно так, як у магазині Moddo, свої не продані речі можна віддати безкоштовно на благодійні потреби.

3). Shafa. Відомий в Україні майданчик, де можна торгувати не тільки одягом та аксесуарами, але можна продати різні вироби домашнього побуту, наприклад, пледи, килими, скатертини, рушники та інше. Все, що необхідно зробити на цьому сайті, так опублікувати фотографії та опис речей.

4). Golden Vintage – комісійка у Києві. Цей магазин підійде тим людям, хто хоче продати свої брендові речі. Адміністрація магазину позиціонує його типу Шоу-рум, проте працює як звичайний комісійний магазин. Здаєте речі особисто на продаж, адміністрація їх оцінює, робить фотографії та опис, далі виставляють на продаж на своєму сайті. Гроші отримуєте після продажу.

Резюме

Користувачі мережі Інтернет, які мають свої акаунти в соціальних мережах, можуть самі продавати непотрібні, але якісні та гарні речі, рекламуючи їх на своїх сторінках.

Якщо на вашому ресурсі багато підписників, можна скористатися, наприклад, Instagram. Публікуєте на своїй сторінці фотографії речей та пропонуєте їх купити.

Що таке небанківський кредит, і як його отримати

Як відкрити комп’ютерні курси

Мотивація на успіх – шлях до виконання мрії