Що таке шлюбне агентство і чим воно корисне?

У всьому світі шлюбні агенції користуються досить великою популярністю, наприклад, у США, багато сімейних пар створилися внаслідок знайомства через подібні сервіси.

У нашій країні більшість вважає, що використання шлюбних агенцій для знайомства є чимось неправильним.

Що таке шлюбне агентство і чим воно може бути корисним?

Але не варто робити поспішних висновків, деякі шлюбні агенції справді здатні допомогти Вам знайти Ваше щастя. Справа в тому, що, як правило, у Вас просто говорить страх перед невідомістю.

Посудіть самі, адже у світі стільки людей, навколо нас щодня проходить безліч чоловіків та жінок, з якими ми ніколи не познайомимося, а, як знати, може десь там, у натовпі, поспішає кудись Ваша друга половинка. Навіть математично Ви ніколи не зможете познайомитися з усіма людьми, які були б Вам цікаві, причому не тільки зовні, фізично, але й мали так звану «родинну душу».

Основною метою, які переслідують шлюбні агенції, є реалізація можливості Вашої зустрічі з тими, хто буде цікавим Вам у всіх планах. Схема роботи шлюбних агенцій досить проста, адже всі, хто звертається до цього сервісу, наперед хоче познайомитися для серйозних відносин.

Якщо Ви просто знайомитеся з представником протилежної статі в кафе, ресторані, нічному клубі або будь-де, то цілком ймовірно, що таке знайомство не буде плідним, у людини можуть на даний момент вже бути відносини, що склалися. Крім того, коли Ви знайомитеся самостійно, то дізнатися свою пару краще Вам вдасться лише через певний час, і може з’ясуватися, що у Вас різні інтереси.

Тому шлюбні агенції проводять складну і кропітку роботу, яка дозволяє повністю розкрити людину, показати її самому собі такою, якою вона є насправді.

Серед багатьох фахівців, які працюють у шлюбних агентствах, чільне місце займає професійний дипломований психолог. Адже часто причинами того, що Ви ще не знайшли свою другу половинку, є Ваші проблеми, пов’язані зі сором’язливістю або іншими внутрішніми складнощами, які можуть лежати як на поверхні, так і глибоко в підсвідомості. Професійний психолог зможе допомогти вам розібратися в причинах ваших невдач у пошуку другої половинки та усунути їх.

Насправді робота психолога шлюбного агентства набагато складніша, тому що він не просто намагається усунути причини Ваших проблем, але навчити Вас бачити їх і позбавлятися від них самостійно. Основною причиною Ваших невдач, як правило, є невпевненість у собі, це найпоширеніша проблема, тому нічого соромитися, необхідно з’ясувати, звідки «ростуть ноги» цієї проблеми.

У більшості випадків люди звертають увагу на зовнішність, причому оцінюють власну як найжорстокіші критики, що неправильно. Інші просто замкнуті в собі, спрацьовує патологічний страх спілкування з незнайомими людьми, тому буває так складно завести нові знайомства, а вже про те, щоб знайти свою другу половинку, за таких проблем багато хто взагалі не думає, бо зневірився. Всі ці та інші проблеми допоможе вирішити психолог шлюбного агентства.

Наступним моментом, який є надзвичайно важливим, є зовнішність людини. Адже як би хто не говорив, що «аби людина була хороша» – все це неправда, кожен хоче знайти другу половинку, яка була б красива і розумна, тому для початку, доведеться зайнятися Вашим іміджем, що і пропонують шлюбні агенції. Іміджмейкер, незважаючи на безліч каменів на город цієї професії, дуже і дуже необхідний багатьом, тому що, живучи в метушні великого міста, часто, у Вас не залишається часу, щоб просто зайнятися собою.

Створення унікального оригінального іміджу – це цілий комплекс робіт, який не обмежується простим макіяжем, зачіскою чи стилем одягу. Крім того, робота іміджмейкера шлюбного агентства тісно пов’язана з діяльністю психолога, адже лише в комплексі, бачачи загальну картину, можна зрозуміти, у чому Ваша «родзинка», а потім виділити її та показати усьому світові, наскільки Ви прекрасні.

Створення іміджу – така робота, яка проводиться назавжди, а не на один вечір, а коли Ви побачите разючі зміни, які з Вами відбудуться, Ваше уявлення про власну красу та привабливість зміниться назавжди. Хіба не це одна із складових впевненості, без якої неможливо відшукати свою другу половинку, шлюбні агенції дозволять Вам знайти нові грані алмазу під назвою Ви і змусити їх сяяти яскравіше за сонячне світло.

Усі шлюбні агенції використовують анкетну систему, проте не варто плутати шлюбні агенції з сайтами та службами знайомств.

Служби знайомств просто дають Вам можливість контактувати та спілкуватися з людиною, яка за анкетними даними та фотографії сподобалася Вам. Шлюбні агентства самостійно підбирають Вам найбільш підходящу пару, враховуючи результати всієї виконаної психологом роботи.

Само собою, що анкета повинна містити портфоліо, щоб люди змогли визначити Вашу привабливість. Для цього шлюбні агенції користуються послугами професійних фотографів, які зможуть провести чудову фотосесію. Фотограф створює портфоліо, використовуючи безліч знімків, тому фотографування не обмежиться лише студійними фотографіями.

Вишивка на замовлення — робота для жінок на дому

Найкращі інвестиції для заробітку в Інтернеті

Як заробити вчителю в Інтернеті