Найпростіший заробіток в Інтернеті з Socpublic

Socpublic – надійна, позитивно зарекомендувала себе плащадка для реклами і заробітку в мережі інтернет. Маркетинг проекту активної реклами це сервіс, де будь-який користувач зможе освоїти систему заробітку і отримати свої гроші, без особливої ​​мороки. Як пройти просту реєстрацію і зануритися в процес заробітку дізнаєтеся зі статті.

1.Проект Socpublic.com: реєстрація, настройка облікового запису, заробіток

1) .Реєстрація дуже проста:

• придумайте цікавий логін;
• вкажіть свою пошту e-mail адресу;
• підберіть пароль з дванадцяти символів;
• вкажіть код з картинки.

Установки реєстрації обов’язково запишіть в блокнот і тримайте завжди під рукою – це дуже важливо. Коли процедура реєстрації успішно пройдена, зайдіть в аккаунт. На особистій сторінці кабінету розташовується вся інформацію про акаунт:

• баланс коштів;
• статистика;
• історія операцій і інші дані.

Socpublic: заробіток на лайках, переглядах, коментарах
Простий заробіток в інтернеті, за виконання невеликих завдань наших рекламодавців. Від простого переходу на сайт до реєстрації з активністю, чим складніше тим більше заробіток.

2. Як правильно налаштувати обліковий запис в соціальному паблік

1). Система рекомендує заповнити анкету – це дуже проста форма для заповнення. Деякі юзери нехтують анкетою і заповнюють її недбало. А дарма. Вона впливає на отримання досягнення.

2). Наступний важливий розділ налаштування – це e-mail, його необхідно підтвердити. При реєстрації на поштову скриньку користувача система відправляє лист, в якому знаходиться посилання для верифікації e-mail скриньки. Щоб підтвердити свій ящик потрібно клікнути по посиланню. Все, e-mail адресу підтверджено.

3). В поле анкети обов’язково потрібно внести свій PIN-код, який виданий при реєстрації, і клікнути опцію зберегти дані.

4). Для розрахунків системи з партнерами необхідно вибрати електронну платіжну систему, і створити електронний гаманець, наприклад, рублевий Webmoney гаманець.

5). Наступний дуже важливий для користувача розділ – це досягнення. Перше своє досягнення ви отримуєте за оформлення анкети. На вкладці можете подивитися всі можливі досягнення, які отримують користувачі за будь-яку активність у проекті. Отримувані досягнення підвищують статус.

3. Socpublic: заробіток на лайках, переглядах, коментарах

Коли всі роботи з налаштування системи виконані, переходимо до заробітку. Найпростіший заробіток знаходиться в трьох розділах:

• відвідування;
• листи;
• серфінг.

1). У розділі відвідування дається список доступних відвідувань, в кожному блоці вказано час відвідування і оплата за нього. Щоб почати виконання, просто натисніть на заголовок, відкриється нова вкладка з фреймом, що складається з двох частин:

  • рекламований сайт
  • і таймер.

Користувачеві потрібно почекати зазначений час і в кінці звіту з’явиться капча, яку потрібно розгадати.

2). Наступний розділ називається листи – це приблизно те ж саме, що і відвідування, тільки тут спочатку потрібно прочитати лист і відповісти на питання. Читаєте питання, знаходите правильну відповідь і відвідуєте сайт для отримання оплати.

3). Третій розділ – серфінг. Це також відвідування сайтів, проте тут вони переключаються автоматично в одній і тій же вкладці. У ручному серфінгу в кінці перегляду потрібно ввести captcha. В автоматичному серфінгу взагалі нічого не потрібно вводити, сайти перемикаються самі.

4. Виконання завдань в проекті Socpublic

Багато користувачів відчувають страх перед незвіданим процесом, і обходять завдання стороною. Зараз ми розвіємо ці страхи і дамо в ваші руки відмінний інструмент заробітку в інтернеті.

Зайдіть в розділ завдання, і перед вами відкриється загальний список всіх завдань в проекті. Їх дуже багато, можна перегортати сторінки і шукати цікаві для вас завдання. Щоб знайти потрібне завдання, яке вам захочеться виконати, зверніть увагу на способи сортування.

Після закінчення виконання завдання вибрано, приступайте до його виконання. Зазвичай рекламодавець по пунктам розписує, що від вас вимагається, щоб завдання було виконано, і що необхідно відправити в звіті про результат.

Якщо ви зважитеся виконувати завдання, то перше, що повинні зробити, це натиснути опцію «почати виконання». Навіщо це потрібно? Натиснувши на кнопку, ви приймаєте заявку в роботу, і за вами резервується оплата за виконане завдання.

Таким чином, ви в будь-якому випадку зможете відправити звіт і претендувати на оплату, навіть якщо завдання буде вимкнено рекламодавцем зі списку.

Процес виконання завдання дуже простий, все робіть по кроках, зазначеним рекламодавцем. Як тільки все зробите, надішліть повідомлення на перевірку і оплату.

Звіт відправлений, і у рекламодавця є п’ять днів, щоб його перевірити і оплатити. Якщо ж він не перевірить звіт протягом п’яти днів, то система оплатить автоматично.

Формуйте свій список обраних простих і вподобаних багаторазових завдань, щоб на наступний день виконати їх знову.

У новачка може бути проблема з вибором завдання і порядністю рекламодавця. Так, бувають випадки, що автор завдання злодій, і не оплачує роботу. Тут дуже просту пораду: потрібно сортувати завдання по оплаченим заявками.

Якщо за статистикою їхня кількість набагато вище, ніж кількість відмов такі завдання добре підійдуть новачкам, так як за їх виконання вони безумовно отримають оплату.

Резюме

На думку багатьох користувачів, проект Socpublik.com прекрасний ресурс для новачків, охочих навчитися заробляти на буксах.  Маркетинг проекту простий, але має багатий фукціонал. Відгуки про роботу тільки позитивні.

Socpublic: заробіток на лайках, переглядах, коментарах

Olymp Trade Україна ( обзор офіційного сайту )

Біржа копірайтінга TextSale, Advego и Turbotext

Сайт Seosprint: кращий букс для заробітку на кліках

error: Вміст захищений!!