Створення сайтів: Візитка > Корпоративний > Магазин

Студія веб дизайну «…» надає послугу створення повноцінних сайтів. Ми розробляємо якісні сайти різного типу, які відповідають сьогоднішнім вимогам і високим технічним можливостям.

Наша команда складається з досвідчених професіоналів високого рівня кваліфікації, які багаторазово виявляли свої унікальні можливості в різних великих проектах.

Ми досить компетентні, щоб створювати сайти для найбільших компаній Києва і всіх міст України.

створення сайтів
Young man working on laptop at the desk in office. Flat style illustration

На сьогоднішній день, виготовлення сайтів є актуальним як ніколи. В даний момент інтернет-мережа дуже активно розвивається і той, хто не встигне вчасно заявити про себе і свої послуги в інтернеті, може виявитися в повному пройграші.

Користувачі щодня відвідують сотні сайтів, звідки і черпають всю необхідну інформацію про компанії, які їх цікавлять. І якщо Вас там не виявиться, то потенційний клієнт або партнер піде до Вашого конкурента.

Якщо Ви задумалися про перспективи створення свого сайту, то слід подумати, що він Вам принесе. Переваг наявності повноцінного сайту, у Вашої компанії, величезна кількість.

Ви зможете:

• Знайти нових партнерів і клієнтів;
• Підвищити імідж своєї організації;
• Цілодобово інформувати про себе потенційного клієнта;
• Привести в автоматизацію бізнес процеси;
• Проводити вигідні маркетингові акції.

І це тільки основні переваги. Якщо кілька років тому для створення сайту необхідно було володіти величезними фінансовими можливостями і довго шукати якісних веб майстрів, то сьогодні все набагато простіше.

Створення сайтів і веб дизайн від компанії – це можливість отримати високоякісний повноцінний сайт за розумні ціну.

Кожен наш проект унікальний. На відміну від багатьох інших компаній, у нас не існують вже готові рішення. Ми працюємо з кожним клієнтом індивідуально, і в підсумку він отримує ексклюзивний сайт, який повністю задовольняє всі його запити і бажання, але при цьому він є максимально ефективним і продуктивним.

Але існують певні класифікації сайтів, з яких клієнт може вибрати те, що задовольнить його бажання і потреби.

виготовлення сайтів
Website designer, Creative planning phone app development sketch template layout framework wireframe design, User experience concept, Overhead view of young woman UX designer thinking out web structure at home office

Ми готові запропонувати Вам виготовлення сайтів наступних видів:

Сайт «Візитка» – це невеликий, але досить повноцінний сайт, який зможе представити Вашу компанію і розповісти про неї достатню кількість інформації. Потрапивши на нього, можна буде дізнатися про Вашу діяльність, контактну інформацію та побачити прайс-листи.

Сайт «Корпоративний» – більш функціональний сайт, ніж «Візитка». Він має більшу кількість сторінок і різних опцій. Спілкування з клієнтами в режимі on-line, управління матеріалами сайту, об’ємна галерея фотографій, сторінка відгуків і інші можливості.

Сайт «Каталог» – на крок попереду «корпоративного» сайту. Має вищі можливості. Обсяг залишається практично таким же, як і у «Корпоративного», але Ви маєте можливість розміщувати на сторінках свого сайту повноцінні каталоги товарів і при необхідності легко ними маніпулювати.

Сайт «Магазин» – ще більш функціональний сайт. На відміну від «Каталогу», оплата за товари може відбуватися прямо на Вашому сайті. Клієнти зможуть здійснювати оплату за допомогою платіжних систем, банківських карт, рахунків та інших способів перерахування грошей.

Сайт «Портал» – один з найбільш багатофункціональних сайтів. Надає користувачеві інтерактивні сервіси різного характеру, які працюють в рамках єдиного сайту. Маса інформації на одному ресурсі.

*Студія веб дизайну створить Вам сайт, який буде повністю відповідати Вашим вимогам.

Унікальний дизайн, великий функціонал і самостійне управління сайтом.

Ви зможете додавати і видаляти інформацію, змінювати деякі деталі сайту, за допомогою зручної, багатофункціональної і простий системи управління сайтом.

При необхідності наші співробітники навчать Вас виконувати весь спектр завдань з управління Вашим сайтом.

Студія створення сайтів і веб дизайн компанії – це гарантія виготовлення високоякісних, багатофункціональних, унікальних і красивих сайтів від команди досвідчених професіоналів нашої студії.

Тільки маючи свій сайт, Ваша компанія зможете активно розвиватися в період високих технологій 21 століття.

ТОП-10 кращих професій для віддаленої роботи (Фріланс)

Як створити сайт і почати на ньому заробляти?

Як почати вести блог; список з 9 рекомендованих заходів

10 порад по розкрутці та просуванню молодого сайту

Як заробити за допомогою сайту? Монетизація

Залишити відповідь

error: Вміст захищений!!