Створення (розробка) та просування сайтів: Веб-майстер

Веб-майстер представляє повний комплекс послуг зі створення та розкрутки сайту в пошукових системах, написання оптимізованих текстів (SEO копірайтинг), ефективної реклами сайтів в Інтернет. Наша мета – це виведення сайту в ТОП 10 пошукових систем Google і Yandex, для отримання від нього максимальної віддачі.

В моєму запасі по seo просування і Інтернет реклами:

* Перевірені ефективні техніки розробки веб сайту під ключ.

 • Створення сайтів – візиток,
 • іміджевих сайтів,
 • бізнес сайтів,
 • сайтів особистих інтернет сторінок,
 • новинних сайтів,
 • інформаційних сайтів,
 • Інтернет каталогів,
 • презентаційних сайтів,
 • промо-сайтів,
 • представницьких сайтів,
 • інформаційних порталів,
 • інтернет-магазинів,
 • корпоративних сайтів,
 • офіційних сайтів,
 • персональних сайтів,
 • сайтів підприємств,
 • сайтів міст,
 • адміністративних і державних сайтів,
 • сайтів знайомств і ін.

* Індивідуальний підхід до створення дизайну сайту, якісної розкрутки сайтів і сео оптимізації сайтів, а також технічної підтримки сайтів.

Як створити сайт
Online shopping banner, mobile app templates,

* Ефективні методики виведення сайту в top 10 Google, Yandex та інших пошукових машин.

* Традиційні і нові методи підвищення ТОП-позицій сайту в пошукових системах.

* Багаторічний досвід в сфері якісної розробки сайтів, доопрацювання існуючих або занедбаних сайтів, надання сео послуг по комплексній розкрутці сайту в пошукових системах, а також в сфері сео аналізу і маркетингового аудиту.

* Використання контекстної реклами і банерної реклами сайту в Інтернеті.

Навіщо ж потрібна розкрутка сайту?

Здавалося б відповідь очевидна, але не всі розуміють що на відміну від інших методів онлайн і офлайн реклами, пошукова оптимізація в результаті найдешевший перспективний спосіб.

розкрутка сайту
Successful launch of startup

Пошукові системи – найбільш відвідувані сайти Інтернету. Вони є своєрідними провідниками в Інтернеті і відмінними рекламними носієм в мережі.

Пошукова розкрутка потрібна для того, щоб Ваш сайт був одним з перших в Гуглі, Яндексі, Рамблері і інших пошукових системах. Щоб людина, яка хоче купити товар або замовити послугу, знайшов саме Ваш сайт.

І чим вище в пошуковій видачі Ви перебуваєте, ніж більш якісно здійснена оптимізація сайту, тим більше користувачів інтернету стануть вашими клієнтами.

Пошукова розкрутка сайтів найдешевший вид реклами, а розкручений і оптимізований сайт буде приносити Вам стабільних відвідувачів і клієнтів. Але це все прямі результати розкручування, а ще існує безліч непрямих.

Чи можна просунути сайт самостійно? Непрофесійна розкрутка.

Багато людей, які хочуть добитися максимальних результатів від розкрутки сайту за мінімальні витрати досить часто обпікаються, так як самостійна розкрутка сайтів або просування сайтів силами непрофесійних раскрутчік, студентів, IT-фахівців, фрілансерів найчастіше закінчується, в кращому випадку, нічим, а в гіршому – сайту завдається значна шкода.

Які помилки при розкручуванні сайтів найчастіше допускають аутсорс-оптимізатори?

Це неправильно прописаний код в robots. txt, помилки з файлом конфігурації. htaccess, неправильні метатеги, додавання на сайт невидимих ​​оку слів і символів.

Всі ці помилки заважають індексації сайту і, як наслідок, присвоєння почесних місць в пошукових системах.

Позиції таких, розкручуються на стороні сайтів часто стрімко повзуть в зворотну сторону – назад. Але це не найстрашніше. А ось коли сайт відправляється пошуковою системою в бан, це вже критично. Про забанений сайт можна забути на багато місяців, якщо не назавжди.

Розкрутка сайтів – це цілий комплекс дій, а всього одна помилка може порушити всю систему.

Тому, перш ніж економити на комплексній розкрутці сайтів, відмовляючись від послуг досвідчених компаній, пам’ятайте, що Ви економите тільки на першому етапі, а згодом доведеться заплатити ще більше.

Так як підняти сайт над яким “потрудилися” непрофесіонали іноді набагато складніше, і, відповідно, дорожче.

Справжній оптимізатор балансує між допомогою пошукової системи і обманом пошукових систем. Якщо на сайтах пошукових систем відкритим текстом написано що якісь речі робити не можна, значить їх робити не можна.

А обсяг застосування заборонених методів розкрутки – показник майстерності оптимізатора.

Веб-майстер надасть професійні послуги з комплексної розкрутки сайту Yandex, Google, Rambler і ін.

У чому різниця між раскруткою, просуванням і оптимізацією сайту.

SEO-фахівці можуть багато і довго розповідати про те, що таке розкрутка сайту і пошукове просування сайту. І не рідко клієнти платять і за розкрутку і за просування по окремо.

комплексне просування web сайту
Editable vector illustration on layers.
This is an AI EPS 10 file format, with transparency effects and gradients.

Ми з усією впевненістю повідомляємо Вам, що розкрутка і комплексне просування web сайту – це синоніми. Це одна і та ж послуга – безліч дій, спрямованих на виведення сайту в ТОП.

А що стосується оптимізації сайту, то тут варто відзначити, що розкрутка сайтів включає в себе кілька етапів, початковим з яких є саме оптимізація. Але, тим не менше, ці дві послуги по роботі над сайтом нероздільні.

Підготовка до розкручування сайту.

Перед тим як приступити до розкручування, ми проводимо аудит сайту. Грамотно і правильно проведений аналіз сайту – це запорука успіху подальшого просування і сео оптимізації сайту.

При цьому розглядається: технічні складові сайту (в тому числі – працездатність всіх сторінок), стан поточних позицій сайту в пошукових системах, тематика сайту і його конкурентоспроможність, дизайн і структура сайту, навігація і юзабіліті, а також контент сайту (текстове наповнення сайту).

Окремо варто сказати про контент. Навіть якщо Ваш сайт знаходиться в топі пошукових систем з якихось запитам, перемогу святкувати ще дуже рано. Крім основних запитів, якими б високочастотними, популярними вони не були, є так само маса середньо і низькочастотних.

Крім того деякі пошукачі враховують регістр, тобто наприклад “Розкручування сайтів” і “розкрутка сайтів” з точки зору Яндекса абсолютно різні запити.

Скільки коштує розкручування сайта?

Відповісти на це питання практично неможливо. Якщо Ви звернетеся в десять різних СЕО-груп, ви отримаєте десять різних відповідей. Чому? Головним чином тому, що неточні вихідні дані.

Мається на увазі, що на відміну від більшості інших послуг, в пошуковій розкрутці точно можна оцінити тільки власні трудовитрати. Конкурентність ж пошукового запиту оцінюється вельми умовно, а дії пошукових систем передбачити неможливо.

Крім того, на ціну впливають кількість пошукових запитів, і зони відповідальності оптимізатора, такі як гарантія виведення пошукового запиту в ТОП або кількість постійних оптимізаційних робіт по сайту.

Ми завжди прагнемо знаходити найбільш прийнятний для замовника варіант оплати, але вважаємо, що розбираємося в оптимізації і розкручування сайту набагато краще тих, хто до нас приходить, і пропонуємо вибирати пакет “Комплексна розкрутка сайту”.

Скільки часу займає розкрутка сайту?

Немає такого поняття як точні терміни розкрутки сайту. Плоди пошукового просування сайтів можуть з’являтися через різні проміжки часу, в залежності від тематики, стану сайту та обсягу робіт.

Перші результати нашої роботи з розкрутки сайту можна побачити вже в перебігу 1-2 місяців. А висновок веб сайту в топ позиції пошукових систем можна спостерігати за 3-4 місяці проведення робіт по розкрутці або більше.

Як писати оптимізовані тексти?

Досить дієвим інструментом ефективної розкрутки сайту є SEO-копірайтинг (написання оптимізованого контенту). На розкручується (просувається) ресурсі повинні бути розміщені оптимізовані тексти, які містять певний відсоток ключових слів (запитів).

Про те, як повинен виглядати seo контент на сайті, прекрасно знають копірайтери нашої компанії. Вони не тільки допоможуть бізнес-технологам в якісній розкрутці сайту, а й наповнять розділи сайту такими текстами, які було б легко і приємно читати.

З яких же етапів складається розкрутка сайту?

Розкрутка сайту підрозділяється на такі етапи:

Перший етап просування сайту – це аудит сайту.

Це підготовчий етап і полягає він у комплексному дослідженні стану сайту, його тематичного наповнення, некоректних посилань і інших технічних проблем. В результаті проведеного аналізу ми отримуємо відомості про “слабких” місцях Вашого веб-сайту. Може бути й таке, що ми запропонуємо Вам розробити сайт з нуля, в разі якщо простіше і дешевше створити сайт з тим же або новим доменним ім’ям, ніж розкручувати існуючий.

Наступним етапом просування є підбір ключових слів для професійної розкрутки сайту в пошукових системах (складання семантичного ядра) і їх бізнес-аналіз. Виходячи з отриманих ключових запитів, ми будемо збільшувати надалі “привабливість сайту” для пошукових систем.

У певних випадках вивести сайт в топ 10 по деяким спеціалізованим запитам значно важливіше, ніж розкручувати його по найбільш конкурентного ключовим словом.

Третім етапом розкрутки і просування сайту є оптимізація сайту – зміна тексту сайту відповідно до вимог пошукових машин, поліпшення навігації по сайту, налагодження html коду, виправлення помилкових або неіснуючих посилань, позначення спеціальними тегами ключових слів, складання keywords і опис сторінок (description), а також оптимізація заголовків сторінок (title).

Четвертим етапом розкрутки і просування сайту буде нарощування посилальної маси, тобто робота із зовнішніми факторами. На даному етапі різними способами здійснюється збільшення кількості посилань на Ваш сайт (розміщення реклами на близьких тематичних ресурсах, ручне розміщення сайту в каталогах і ін.).

П’ятий етап розкручування і просування сайту – це виведення сайту на вершину пошуковий видачі. Даний етап передбачає те, що фахівці веб-студії просувають Ваш сайт за новими ключовими словами, а також контролюють позиція сайту в пошукових системах.

Заключним етапом є підтримка сайту після його безпосередній розкрутки. На даному етапі проводиться інформаційне оновлення і повторна оптимізація. Коли веб сайт закріпиться на першій сторінці пошуковика, ми пропонуємо зайнятися візуальній складовій (нові картинки, тексти) і креативними ідеями.

Як шукати клієнтів в Інтернеті ( способи та площадки )

Картка Юніора від Приватбанку ( безкоштовно )

Як ефективно працювати з дому? 10 корисних порад