Супер спосіб заробітку на Ютуб-каналі

Величезна кількість людей щодня відчувають стрес і постійно потребують розслабленні. Вони заходять на YouTube і шукають музику для розслаблення і релаксації. І на цій потреби людей можна заробляти хороші гроші.

Що для цього потрібно? Телефон, бажання працювати і трохи терпіння. Якщо все зробити правильно, то з часом можна заробляти до декількох тисяч гривень за один робочий день. Але для цього доведеться спочатку добре попрацювати. Ці гроші не зваляться з небес.

Що ж конкретно потрібно робити? Для початку в пошуковому рядку YouTube потрібно написати такий запит, як Релакс. Система видасть величезну кількість різноманітних відео на цю тему. Подивившись на кількість переглядів під такими відео, можна з упевненістю сказати, що ця ніша дуже затребувана у користувачів. Деякі відео, особливо закордонні, набирають багатомільйонні перегляди. І такий контент прекрасно монетизуються.

Власники великих каналів викладають такий матеріал, з кожного ролика заробляють по кілька тисяч доларів.

У створенні такого контенту немає нічого складного. І повторити успіх інших людей може абсолютно кожна людина. Такі відео можна створювати десятками. Вони як правило складаються з картинок на тему розслаблення або коротких відеофрагментів. У таких відео головне не картинка, а розслаблююча музика грає на фоні. Більшість людей не дивляться такі ролики, а слухають лежачи в ліжку.

Як створити такий ролик?

Для початку необхідно створити канал на YouTube і дати йому відповідну назву. Важливо, щоб люди одразу розуміли, який контент розміщується на даному каналі. Природно, потрібно заповнити всю необхідну інформацію, вставити фото профілю і хоча б стандартну шапку.

Після цього можна приступати до створення контенту. Для цього в пошуковій системі Яндекс або Google потрібно вбити запит – безкоштовні Футажі. Існує безліч сайтів на яких безкоштовно, і платно викладаються десятки тисяч унікальних фото і коротких відеофрагментів. І найприємніше, що безкоштовні фрагменти дозволяється використовувати в комерційних цілях. Тобто, заробляти на них гроші.

Потрапивши на такий ресурс потрібно знайти відеофрагменти про природу. Бажано вибирати ролики з красивими місцями. Вони короткі і не порушують авторських прав. Завантаживши 10 – 20 таких роликів, можна отримати матеріал на 10 хвилин. Але зазвичай розслаблюючі відео роблять тривалістю від 30 хвилин до 3 годин. Тому, відеофрагментів потрібно завантажити побільше або зробити, щоб вони повторювалися.

Супер спосіб заробітку на Ютуб-каналі

У будь-монтажної програмі, потрібно з’єднати ці фрагменти і накласти на них розслаблюючу музику. У багатьох таких програмах вбудована безкоштовна фонотека і музику можна брати звідти. Або вбити в пошукову систему запит – розслаблююча музика без авторських прав. І завантажити вподобане треки.

Також музику можна взяти з чужих відео за ліцензією Creative Commons.

Але в цьому випадку офіційну монетизацію каналу точно не дадуть, відеохостинг не любить плагіату.

Створивши кілька десятків таких роликів їх можна сміливо завантажувати на YouTube, по 5 штук в день. Кожен ролик необхідно оптимізувати під ключові запити. Як це робиться можна дізнатися, подивившись кілька відео на цю тему.

Через деякий час вони почнуть набирати перегляди і збирати трафік. Цих людей можна монетизувати не тільки офіційним способом. Але і розміщуючи у своїх роликах пряму рекламу і рекламуючи партнерські товари.

Продаж партнерських товарів може приносити прибуток навіть молодому каналу. Досить зареєструватися в партнерській програмі і правильно підібрати товар під цільову аудиторію каналу.

Наприклад, товари для розслаблення. Масажні крісла, різні пристосування для релаксу, навчальні медитації і позбавлення від стресу, Інфокурси.

І за кожну продаж зроблену за спеціальною партнерському посиланню, її власник буде отримувати прибуток.

А якщо займатися каналом, то він здатний на постійній основі приносити сотні продажів. Зрозуміло, для досягнення такого результату канал повинен бути розкрученим і збирати сотні тисяч переглядів. Але і на молодому каналі можна отримувати продажу, але це звичайно ж, будуть не десятки продажів в день. Схема повністю працездатна і при належних зусиллях, через кілька місяців старанної роботи почне приносити істотний прибуток.

Топ-10 кращих ідей для написання статей

Інвестування в золото — що потрібно знати?

Як вивести сайт на 1 сторінку Google безкоштовно

error: Вміст захищений!!