Тату-салон | майстер на дому ( бізнес-ідея )

Ще дуже багато тілесні прикраси, доступні сьогодні, були абсолютно недоступні. Наприклад, хіба могли ми собі уявити, що пірсинг і татуаж будуть вважатися головними аксесуарами серед законодавців мод. Сьогодні практично будь-який, поважаючий себе салон краси, пропонує послуги по проколювання різних частин тіла і наколюванні татуювань. Процедури ці досить болючі і, як правило, довго згодом заживають, але на що тільки не підеш догоду моді.

Не дивно, що при такому попиті на послуги ціни на них вельми і вельми істотні. Так і виходить, що бажання зробити татуювання є, а грошей на послугу витрачати багато не хочеться. Багато з великою зневагою ставляться до власної безпеки і йдуть в салони, де вартість послуг нижче, ніж в хороших салонах.

Тату-салон на дому ( бізнес-ідея )

Якість наколювання в таких місцях різко знижується, прилади можуть погано продезінфікувати, зробити малюнок неякісним, неправильно підібрати фарбу. Одним словом підводні камені можуть підстерігати на кожному кроці.

Чому необхідно відкрити тату-салон на дому?

По-перше, власна житлова площа допоможе вам значно заощадити на оренді приміщення під тату-салон. Але зате ви зіткнетеся з іншого серйозною проблемою, погано впливає на розкрутку послуги.

Це недолік довіри з боку потенційної клієнтури. Мало, хто на початку вашого розвитку з великим бажанням погодиться наколювати татуювання в домашніх умовах, тому вам доведеться ретельно і з великою увагою пропрацювати послугу.

По-друге, в домашніх умовах вам буде необхідно обладнати кабінет, візуально дуже схожий на кабінет стоматолога, щоб бажаючі зробити тату переймалися повагою і підсвідомим довірою до вас, як до фахівця.

Для наколювання татуювань краще, звичайно, використовувати одноразове обладнання. Якщо ж ваші початкові фінанси не дозволяють цього, то можна цілком обійтися дезинфектором, який в киплячому стерилизаторе вбиває всі мікроби.

Наступним кроком на шляху до успіху вашого підприємства повинна бути в прямому значенні не «тремтяча рука ». Цей термін поширений серед майстрів татуажу і означає те, що ви є професіоналом найвищого гатунку.

Дуже часто люди відмовляються робити татуювання в останній момент, коли вже і психологічно, і матеріально дозріли. Це, як правило, пов’язано з тим, що їх не влаштовує вибір запропонованих майстром татуювань і одноманітність фарб.

Smiling young woman with tattoos talking with counselor about business

Для того, щоб не допускати зайвих помилок, враховуйте інтереси клієнтів.

Зробіть альбом з портфоліо, де будуть сфотографовані або намальовані всі ті тату, які ви в змозі зробити.

Останнім часом багато салонів стали дуже ретельно ставитися до свого здоров’я і вимагати з клієнтів довідку про аналіз крові внаслідок розвитку деяких невиліковних захворювань.

Ці дії цілком правочинні і для того, щоб уникнути неприємних розмов і пояснень, ви просто можете вивісити на дверях квартири попередження про те, що без довідки з лікарні процедура не робиться.

Взаємоповага і встановлення контакту в такій справі, як наколювання татуювання має дуже великої ваги.

Консультант по закупці товарів ( бізнес-ідея )

Оцифровка видеокассет на CD ( бізнес-ідея )

Бизнес-идея: Детективне агентство

error: Вміст захищений!!