Тізерна реклама – відмінний спосіб заробити

Тізерна реклама – це один з моїх найулюбленіших джерел доходу. І як не дивно, за допомогою тизерної реклами можуть заробити не тільки власники сайтів, а й ті, чиє надбання розважливість і кмітливість.

Слово “тизер” походить від англійського “teaser” і означає щось дражливе. Симбіоз банера і тексту став дуже вигідним і привабливим як для веб-майстрів, так і для рекламодавців.

Чим цікава тізерна реклама веб-майстрів:

За допомогою детальної настройки, Ви можете створити свій макет відображення тізерів. А значить вони легко впишуться в дизайн Вашого сайту і не будуть дратувати відвідувачів.

CTR як правило вище, ніж при використанні контекстної реклами, а отже і Ваші доходи більші.

Чим приваблює тізерна реклама рекламодавців:
Тизер має більше шансів завантажитися в браузері, якщо там виставлені настройки на блокування реклами.

Тізерна реклама – це відмінне рішення з вигідним співвідношенням ціна-якість. Використовуючи тизери можна отримати багато зацікавлених відвідувачів за невеликі гроші.

Якщо Ви не маєте власного веб-ресурсу, то тизерну мережі можете з успіхом використовувати для реклами інших партнерок, наприклад teststudio.ru або smartbucks.ru. Але тут дуже важливим є правильний вибір напрямку.

Тизерну рекламні мережі:

pay-click.ru – вимоги не дуже жорсткі: пошуковий трафік, відвідуваність від 50 уникав на добу, мінімальна вартість переходу – 70 копійок, мінімалка для виплати всього 15 рублів, можливість використовувати новинний інформер (в такому випадку CTR істотно збільшується. Одним словом якісна , хоча і досить молода система тизерної реклами.

TeaserNet.com – тізерна мережа, що працює з 2008 року, заслужила повагу і любов як веб-майстрів, так і рекламодавців. Приймаються сайти з пошуковим СНД-трафіком. Для збільшення прибутку можна використовувати ціновий фільтр для тізерів. Виплати в Webmoney і Яндекс.Деньги від 1 рублів.

adfun.ru – стара тізерна партнерська програма. На момент написання статті мережа була тимчасово припинена. Для участі в системі допускаються сайти на платному хостингу з мінімум 100 відвідувачами в добу. Обіцяють індивідуальний підхід для кожного учасника тізерній реклами. Мінімум для виплати – 100 рублів за допомогою WebMoney.

На жаль, довго мережа не прожила і на квітень 2014 вже залишилася в минулому.
ladycash.ru – унікальне рішення тізерній реклами для сайтів жіночої аудиторії.

Приймаються сайти з пошуковим трафіком, мінімум відвідувачів – 50 на добу. Виплати від 15 рублів. Додана можливість використання новинного інформера. Одним словом – дорогоцінна риса, а не тізерна партнерка.

tizerbox.ru – на відміну від більшості подібних систем не зациклений на пошуковому трафіку, тому якщо Ви отримуєте трафік в основному, наприклад, з Subscribe.ru – тізерна реклама від tizerbox.ru дуже непоганий вибір.

medianet.adlabs.ru – ще одна тізерна рекламна мережа гідна Вашої уваги. Відмінні інструменти настройки для веб-майстра і для рекламодавця. Дана партнерська добре програма підійде для якісного сайту. Виплати проводяться двічі на місяць.

bodyclick.net – рекламна мережа, викуповує трафік з СНД та деяких європейських країн. Крім тізерній реклами Ви можете працювати з clickunder, банерної або контекстною рекламою.

Мінімум для виплати – 150 рублів. Для участі в програмі Ваш ресурс повинен мати відвідуваність від 50 чоловік на добу.

alltizer.ru – рекламна мережа, яка пропонує крім тізерній, банерну і контекстну рекламу. Виплати від 150 рублів. Викуповується будь-який трафік, але поважають, звичайно, в основному пошуковий. Дуже швидка модерація нових сайтів.

visitweb.com – рекламна мережа з обіцянкою оплати за перехід від 30 копійок до двох рублів. Мінімум до висновку – 15 рублів. Спробуйте і переконайтеся самі, що тізерна реклама може бути дуже вигідною.

good-teasers.ru – тізерна мережу з високою оплатою за перехід (від 1 рубля). У зв’язку з цим і вимоги до сайтів вище, ніж у інших: пошуковий трафік від 150 відвідувачів на добу, індексація пошуковими системами, платний хостинг. Але, як бачите, вимоги цілком адекватні. Мінімалка для виплати – 150 рублів.

tizzer.ru – ще одна рекламна мережа. Для участі допускаються сайти на платному хостингу з відвідуваністю від 100 осіб на добу. Виплати від 30 рублів.

gnezdo.ru – цікаве місце, де панує жіночий трафік. Якщо говорити про тізерній рекламі, то Вам слід звернутися в news.gnezdo.ru. Вимоги до сайтів високі: це і жіноча тематика, і відвідуваність від 500 осіб на добу. Так, що якщо Ваш ресурс підходить, сміливо можете реєструватися.

womenclick.ru – чергова тізерна мережу для жіночих ресурсів. Ціни за перехід невеликі: від 28 до 30 копійок, але це компенсує відмінна якість і формат тізерів, великий CTR.

avtoclick.com – рекламна мережа, яка пропонує крім тизерної реклами ще і BodyClick + PopUp (кнопка х) 96 руб. за 1000 переходів 1000 переходів по тизер дадуть Вам 860 рублів, PopUp (банер) – 240. Як на мене, ціни непогані.

Але вони можуть бути знижені, якщо трафік неякісний, або підвищенням за умови, що реферальні не нараховуватимуть. Виплати від 30 рублів.

Як бачите, тізерна реклама настільки поширена, що очі розбігаються від вибору партнера для роботи. Мій Вам рада протестувати ті, які здаються цікавими і вигідними. Тільки порівнявши пару варіантів, можна прийняти правильне рішення.

Не відмовляйтеся від тизерної реклами. За нею майбутнє!

Розкрутка нового веб-ресурсу має на увазі в собі і просування сайту в google. Для того, щоб Ваш інтернет-портал зайняв лідируючу позицію у видачі, дуже важливо розбиратися у всіх тонкощах алгоритмів пошукового ранжирування. Використовуючи форум, Ви завжди зможете запитати поради у професіонала. Пам’ятайте, високо відвідувані ресурси завжди приносять більше прибутку.

Тізерна реклама — відмінний спосіб заробити

Труднощі фрілансу в 2021 році

Залишити відповідь

error: Вміст захищений!!