TonPlace – нова соціальна крипто-мережа

Якщо вірити маркетологам, то в соціальних мережах більшість користувачів щотижня або щомісяця шукають нові платформи, щоб відкрити свою справу. Коли людина заходить в App Store або Google Play і шукає «соціальні мережі», вона побачить сотні різних програм. Але в міру зростання їхньої кількості, дійсно з’являються такі, що не змінюють правила гри для користувачів. А запроваджують нову валюту, зокрема крипту.

Про новинку, яка набирає популярності читайте у статті.

TonPlace – нова мережа та нова валюта TON

TonPlace – нова соціальна крипто-мережа

Новинка під назвою TonPlace з’явилася нещодавно. Це соціальна мережа, яка платить гроші користувачам у криптовалюті за перегляд рекламних банерів, за запрошення активних підписників, за унікальний контент.

Компанія заявила про себе одразу, щойно з’явилася в інтернеті. Функціонал обіцяє бути розширеним, оскільки встановлено, як безкоштовну форму участі, так і платну, з передплатою вартістю 2 TON на місяць. Безкоштовний маркетинг має обмежені можливості. А платна передплата дає повний доступ.

Система працює з урахуванням нової крипти TON. Якщо у вас хороша активність, але це зробити нескладно, т.к. конкуренції майже немає, за рахунок того, що мережа нова, то розробники платять користувачам хороші гроші. Зареєструватись можна через телеграм.

Це лише початок. Все поступово налагодиться. Цікаво, що є новий підхід до змісту. Якщо ви реєструєтеся, ви отримаєте одну монету TONcoin.

Багатьох користувачів, особливо підприємців, цей сервіс цікавить для організації бізнесу. Тут можна отримати оплату за публікацію якісного контенту. Величина заробітку залежить від рейтингу користувача, який він напрацьовує запрошуючи користувачів. На рейтинг також впливає кількість та тривалість переглядів контенту. Якщо почитати відгуки про заробіток у цій мережі, то можна зустріти цифри від 15 до 30 доларів на день.

Реєстрація на сайті TON.PLACE

  1. Зайдіть на головну сторінку та зареєструйтесь. Найкраще це робити на комп’ютері. Сам процес реєстрації дуже простий: потрібно бути зареєстрованим у телеграмі. Щоб пройти авторизацію, потрібно просто натиснути кнопку увійти через Тelegram. Після цього одразу потрапите до свого кабінету. Там же потрібно буде заповнити своє ім’я, прізвище та дату народження. Після цього прийде підтвердження на Телеграм. Тобто, ви зайдете у свій кабінет Тelegram і натиснете на кнопку «Підтвердити».
  2. Вкажіть адресу гаманця Tonkeeper, якщо його немає, створіть гаманець для TON. Запишіть Seed-фразу, що генерується при створенні крипто-гаманця
  3. Купіть TON і закиньте його в свій гаманець.
  4. Відразу після реєстрації ви не зможете повноцінно користуватися сайтом, доки не оформите підписку. Абонентська плата за передплату 2 TON на місяць. Коли ви успішно наберете щонайменше 2,1 TON, то ви зможете підписатись. Для цього просто створіть будь-який профіль або спільноту на сайті Ton.Place, там ви знайдете опцію «Підписатися».
  5. Готово. Тепер ви можете використовувати цю соціальну мережу та створювати оригінальний контент, щоб заробити TON.

Способи заробітку Toncoin

  • Намагайтеся щодня писати цікаві пости. Чим більше лайків вам поставлять користувачі, тим більше грошей заробите.
  • За надіслані повідомлення також платять. Можна надсилати в особистих повідомленнях до 10 фотографій або відео.
  • Запрошуйте рефералів, та за реферальною програмою отримуйте винагороду.

Блогерам, які створюють корисний, унікальний контент платять щодня. Тому, якщо є бажання заробляти криптовалюту в новій соціальній мережі TON, публікуйте щодня пости.

У що інвестувати в Україні щоб заробити гроші

Як збільшити продажі у Вашому бізнесі?

Як швидко підняти собі настрій ( секретні рецепти )