Топ 6 прогнозів цін на біткоЇни

Ціна на біткойни, яка в найближчі 12 місяців досягне $ 100,000 – $ 200,000, стає досить поширеним, а то й “консервативним”, прогнозом.

В даний час Bitcoin знаходиться в циклі бичачого ринку, на 200% вище, ніж у 2020 році, і перевершує всі інші акції, за винятком кількох акцій, таких як Tesla. Але це ралі, схоже, відрізняється від ралі в кінці 2017 року. З одного боку, цей історичний максимум був остаточно зруйнований.

По-друге, інститути накопичуються – в той час як громадськість все ще сидить в основному в стороні.

Шестизначні прогнози цін на біткойни стають все більш поширеним явищем в цьому бичачому циклі, при цьому ключовим драйвером є прискорення монетарної експансії центрального банку.

Насправді, інвестори-мільярдери, такі як Рей Даліо, починають зігріватися ідеєю Bitcoin поряд із золотом як способом диверсифікації проти того, що він називає “знецінюється вартістю грошей”.

БІТКОЇН

“Ми знаходимося в потоці грошей і кредитів, який піднімає ціни на більшість активів і розподіляє багатство таким чином, що система, яку ми звикли вважати нормальною, не в змозі, і це загрожує вартості наших грошей і кредитів”, попередив він в сесії Reddit 8 грудня.

Як повідомляв Cointelegraph в травні, генеральний директор Morgan Creek Марк ЮСКО сказав, що ціна BTC може перевищити $ 100 000 протягом наступного року або близько того. З тих пір ціна виросла більш ніж в два рази, але в найближчі 12 місяців вона має зрости приблизно ще на 300%, щоб досягти шестизначних показників.

Ця оцінка перегукується з прогнозом популярної моделі Stock-to-Flow (S2F), яка, за словами її творця, planB, продовжує йти в правильному напрямку. Минулого місяця PlanB підтвердив, що тепер у нього немає сумнівів в тому, що BTC досягне $ 100 000 до грудня 2021 року через “дефіциту пропозиції”.

“Люди питають, чи вірю я все ще в свою модель”. Щоб внести ясність: я не маю жодного сумніву, що Bitcoin S2FX вірний, і Bitcoin досягне $ 100.000-288.000 до грудня 2021 року “, – написав він у минулому місяці.

Як повідомлялося, Bitcoin наздогнав середню лінію тренда моделі S2F за останній місяць. На думку інших аналітиків, прогноз цін в $ 200,000 навіть стає щодо приборканий.

Популярний аналітик по ланцюжках Уїлл Ву (Will Woo) говорить, що на цей раз він бачить більше доказів “халтурізма”, а також скорочення пропозиції БТД на біржах в результаті раніше згаданого дефіциту акцій.

Ще більш високі прогнози цін випливають з аргументу, що Bitcoin може кинути виклик – або вже починає кидати виклик, і в кінцевому підсумку витіснити золото як фактичний запас вартості. Цікаво, що деякі з найбільш “бичачих” прогнозів почали виходити з успадкованих фінансів, так як на початку грудня Bitcoin піднявся до нових історичних максимумів і значно перевершив золото в 2020 році.

Наприклад, в листопаді аналітик Сітібанку повідомив клієнтам, що в 2021 році Bitcoin може досягти максимуму в 318 000 доларів США. Керуючий директор Сітібанку Том Фітцпатрік (Tom Fitzpatrick) процитував історичні “немислимі мітинги Bitcoin з подальшими болісними виправленнями”.

JPMorgan тим часом також починає вказувати на зростаючу популярність Bitcoin серед традиційних інвесторів. Насправді, інвестиційний банківський гігант бачить набагато більший потенціал зростання від Bitcoin як “цифрового золота”, в порівнянні з вже “дуже просунутим” прийняттям золота.

“Ухвалення bitcoin інституційними інвесторами тільки почалося, в той час як для золота його прийняття інституційними інвесторами є дуже просунутим”. Якщо цей середньо- і довгостроковий тезу виявиться вірним, то ціна на золото в найближчі роки постраждає від структурного перелова “.

На сьогоднішній день, ринкова капіталізація Bitcoin становить менше 4% від золота. Цей величезний потенціал зростання також спонукав інших великих інвесторів поділитися своїми прогнозами, які припускають, що Bitcoin кине виклик і навіть перевершить золото з його ринковою ціною в 9 трильйонів доларів.

Ентоні Помпліано з Morgan Creek все ще націлений приблизно на $ 100 000 в 2021 році. Проте, влітку він дав $ 400,00 мета в довгостроковій перспективі, якщо BTC почне наздоганяти золото.

Тим часом, засновники біржі Близнюки Тайлер і Кемерон Вінклвосс вважають, що Bitcoin “краще золота, ніж золото”, а це означає, що зростання ціни до $ 500 000 тепер неминучий.

MicroStrategy і інші інвестиційні компанії, які купують значну кількість Bitcoin – це тільки початок великого зсуву, за словами Кемерон. Більш того, Уолл-стріт початку потепління до Bitcoin, так як він швидко стає “нісенітницею” для інвестиційних портфелів.

Порівнюючи його з дном першого бейсбольного матчу з дев’яти перемог, близнюки Вінклвосс очікують, що вартість Bitcoin продовжить рости в найближчі роки.

Біткойн — як інвестувати Новачку в криптовалюту

Ліміти і обмеження Інстаграм ( актуальні на сьогодні )

Віддалена робота — 15 популярних професій

Коментарі 1

Залишити відповідь